Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguchaa

Dlaczego on taki jest...

Polecane posty

Gość Aguchaa

Cześć dziweczyny. Zaochałam się....to cudowne uczucie...ale chyba jednostronne. Tak myślę. Kiedy się widzimy jest cudownie, te pocałunki, przytualnki i wspaniały seks...po prostu super. Ale jak się rozstajemy...to on milczy, to ja muszę robic ten pierwszy krok, ja dzwonie, ja się przypominam....zero inicjatywy z jego strony....dlaczego tak jest. Ostatnio planujemy razem zamieszkać....nie wiem co robić bo t poważna decyzja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
sluzysz mu tylko jako worek na sperme :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguchaa
ale dlaczego tak jest.......przeciez to chore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedejzewalam ze
moj traktuje mnie własnie tak.........no i go pogoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my sie zakochujemy...a faceci podchodzą do tego fizycznie....nie potrzebują tel smsów, tylko tego zeby sobie z nami ulżyc...sorki za bezposredniość ale tez własnie przezywam tak dramat...i rozmyslam dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedejzewalam ze
świete słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujcie sie, im nie zależy po prostu. naprawde, naprawde, naprawde. Zapytajcie o rade jakiegos waszego kolege w realu, tak na poważnie, co o tym myśli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedejzewalam ze
,,fizycznie" .....delikatnie to ujęłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguchaa
właśnie....faceci są okropni...ciągle mnie się pyta czy go kocham, tak jak by o tym nie wiedział, i o to czy chce z mni zamieszkać....zastanawiam sie czy on przypadkiem nie szuka "mamuski".....do gotowania, pram\nia i sprzątania....a ja nie chce takiego związku.....ale go kocham....i koło się zamyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak oli
faceci chca sobie podupczyc a wy z tego wielkie halo przeciez to jest normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
male sprostowanie - to nie jest moje myslenie, a twojego faceta pytacie dlaczego tak jest - bo na to pozwalacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguchaa
Miłośc podobno nie wybiera......ale zastanawiam się nad tym związkiem....wczoraj puściłam mu szczerego sms-a (takiego od serca0....i o dziwo się przejoł bo dzwonił az 5 razy....ale zastanawiam się czy dalej się angażowac w ten dziwny układ....ale co zrobić...kocham go i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj temu swojemu facetowi szanse na \"pierwszy krok\", nie dzwon, nie sms-uj, wyluzuj i poczekaj chwile. Jak Cie darzy uczuciem to w koncu sam do Ciebie przyjdzie. .i nie narzekaj ,ze faceci sa okropni-czasem nie maja szansy byc innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha, przeczytaj sobie ksiazke \"Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy\" :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmiotek
swietna rada - zwłaszcza jak on przeczyta "Sztuke uwodzenia" - murowany efekt ze juz nigdy sie nie zejdą :P po cholere reklamujesz takie durne nibyporadniki o manipulowaniu głupimi ludźmi? to działa tylko na głupków i tempaków - jesli obracasz sie w takim towarzystwie to poradnik jest spoko w innym przypadku odpuść sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
mi sie wydaje ze facetom czesto jest po prostu za wygodnie, i przestaja sie starac, zaczynaja tylko brac. widza ze niezaleznie od tego ile czasu poswiecaja na zabieganie o nas itp to my pokazujemy jak bardzo nam na nich zalezy i jacy sa dla nas wazni. jednym slowem chyba ich za bardzo rozpieszczamy, jak dzieci, a potem mamy skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące się do dyskusji
powiem wam tak jeśli facetowi zależy zawsze zadzwoni napisze i takie tam brak inicjatywy z jego strony oznacza żee mu nie zalezy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem....
tak wlasnie sie dzieje, kiedy decydujemy sie na seks bez milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokjotka
Aguchaa!Pamiętaj,że ignorancja to potęga!Przyzwyczaił się,że to Ty dbasz o Wasz kontakt.Nie odzywaj się przez dłuższy czas do niego, bedzie myślał,że coś się stało!!Jeśli mu zależy to masz gwarantowane,że on pierwszy wyjdzie z inicjatywą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie że faceci tak mają
że tacy już są..to nieprawda!!! Jeśli facetowi zależy to nie będzie się tak zachowywał. Mój, obecnie już mąż, cały czas zabiegał o spotkania, dzwonił kilka razy dziennie, wysyłam sms-y, zostawiał liściki. I tak przez cały czas robi chociaż jesteśmy ze sobą kilka ładnych lat. Takze to on nalegał na nasz ślub bo ja uważałam że dobrze jest tak jak jest i bałam się że cos sie zmieni. Uważam że faceci powinni zabiegać o nasze względy i dbać o to żebyśmy czuły się ważne dla nich. Nie wyobrazam sobie żeby to kobieta musiała sie w taki sposób narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem....
Nie piszcie...Mam wrazenie, ze napisalas o moim mezu;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie że faceci tak mają
o nie o swoim pisałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem...
To jest ich juz przynajmniej dwoch:D A mowia, ze fajnych facetow nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie ze faceci tak mają
zgadzam sie!!! Z pewnością jest ich więcej. Dziewczyny rozejrzyjcie się!!! A ja kiedyś myślałm że mój nie jest idealny bo np. nie zauważył że podcięłam włosy (o 5 cm :-)) albo usnął podczas oglądania jakiegoś romansu w romantyczny wieczór. Ale jak czytam to wszystko to stwierdzam ze jest fantastyczny!!! Przymykam teraz oczy na jego głupstwa ale wiem ze jestem dla niego najważniejsza i co najważniejsze czuję to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguchaa
Jestem bardzo szczęśliwa....wczoraj zadzwonił i spotkalismy sie u niego....nawet zrobił mi pyszny obiadek...byłam zaskoczona. Miło spędzilismy czas....tylko jedno mnie zasmuciło, nie odprowadził mnie na przystanek tramwajowy...choć było juz późno....trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
a zaprosil cie tak sam z siebie czy stosowalas jakies sztuczki, w postaci ograniczenia kontaktow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia
I znów - było fajnie, ale... Dać palec, chce całą rękę. Pomału, nie można mieć wszystkiego naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguchaa
Czasami sie zastanawiam, że chyba za bardzo jestem za tym związkiem, bo wszystko wychodzi z mojej inicjatywy...ja zabiegam i to jest chyba złe....ale co poradzić jak mi zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×