Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak28

Jak zerwać z dziewczyną z dzieckiem

Polecane posty

Gość jullienne
a jaka tak naprawdę jest ?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka pomysłów lepszych i nie
Możesz jeszcze powiedzieć, że próbowałeś zwalczyć w sobie gejowskie skłonności, ale że jest to jednak silniejsze od Ciebie ;-) Będzie trochę kaszanki wśród jej znajomych, ale chyba zadziała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka pomysłów lepszych i nie
=========> chłopak28 "napracowałas się pisząc te pomysły" Hmmmmm, trochę kreatywności i dystansu do życia :) A numer 4 jest sprawdzony (nie przeze mnie, ale tak), okrutny - ale zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej, że wczoraj dowiedziałeś się, że ma dziecko i nie chcesz się angażować w ten związek! Domyślam się, że nie od niej. Kolejny argument. Nie zależy Ci na niej aż tak, abyś chował cudze geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demri parrot
aha, dzieki chłopinko!!!!człowiek szczerze, chce dobrze, a tu "puste słowa". dzieciaku, myślałam zwyczajnie, że pisze tu dojrzała osoba, a jak ty chcesz sie bawić w takie klocki jak pare wpisów wyżej, to może lepiej kup sobie lego, czy co.. nie takie "problemy" z życiu uczuciowym przeżyłam. cała meska natura=WIeCZNe DZIeCIAKI. może powiedz jej, że jesteś kosmitą i niedługo zrzucisz swą ziemską powłoke by powrócić na marsa i dlatego nie chcesz sie wiązać z nikim ....pewnie łyknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm......
nie, nie mów, że jest za dobra dla Ciebie. Bo taki tekst może zrobić jej nadzieję, na coś więcej. Powiedz wprost, że nie czujesz sie na siłach być w związku z kobieta z dzieckiem. Że raz juz przez to przechodziłeś i nie chcesz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie ci się.. tez na twoim miejscu nie chciałabym kobiety z dzieckiem, tym bardziej takiej młodej, ma 25 lat i dizecko juz 4??????? to ile ona miała lat jak zaczeła sie bzykac? :O life is brutal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralo nie przesadzaj, uwazasz ze wiek 21 lat na poród jest okej? to czemu z nią nie chcesz być? sam sobie przeczysz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby ze mną robiła to w weiku 21 lat i urosdziła dziecko to nie przeszkasdzało by mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buras jestes
i tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buras jestes
bo pytasz obcych ludzi jak masz zerwać ze swoja laską bo przeszkadza ci ze ma dziecko buras z ciebie szkoda dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Ale jestes fajans..............hehehe bo ma dziecko............a ty moze masz malego i to jej nie przeszkadza. Moze idz sie upewnij czy jestes plodny bo jak nie to wtedy znalazles sens zycia. Chyba jeszcze nie dorosles do powaznych zwiazkow chlopczyku. Powiedz jej ze kolezanka z przedszkola cie podrywa i nie masz czasu przyniesc swojego wiaderka i lopatki dlatego juz jej nie lubisz......hehehehh co za kurwa osiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ją i tyle
przestań dzwonić, nie odbieraj od niej telefonów a po tygodniu powiedz, że nie jestes gotowy na związek z kobietą, która ma juz dziecko :P To jest sprawdzony sposób ;) Nie daj się ! będziesz miał swoje dzieci to jeszcze zdążysz się nauczyć je niańczyć, ale nie pakuj się w związek z dzieciatą już nigdy :O bo to zle wpływa na następne związki , człowiek boi się że go wrobią w ciązę! Wiem coś o tym! Ja przez 3 lata nie mogłem zapomnieć jak taka jedna już dzieciata palneła do mnie że chyba jest ze mną w ciąży- chłopie omal na zawał nie zeszłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy dzieciaczki
nie wiecie skąd się biorą dzieci ? Może antykoncepcja by sie przydała, wtedy nikt na zawał z powodu ciąży nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym przypadku powinienes postapic dojrzale i szczerze powiedziec jej co Ci lezy na sercu. Asertywnie i madrze bez wymyslania glupich tekstow typu\"jestes dla mnie za dobra\".Masz przeciez prawo do decydowania o sobie i powiedzenia \"nie\"kiedy sytuacja Ci nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatoman
bardzo dobrze niech spada!!zaczela sie pieprzyc w wieku 21 lat i teraz zmadrzala? bidulka dotarko do niej?? teraz szuka frajera do roli tatusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi z dziećmi to
nie zadaje a na żonę to nawet używanej bym nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jatoman
Ktoś jej to dziecko zmajstrował.Pewnie taki sam inteligentny i odpowiedzialny facet jak Ty. Tacy jak wy nie zasługują na miano "mężczyzna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do z takimi...
Ty też jesteś używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatoman
to jej wina jak pomyslala o zabezpieczeniu?:D babska soldarnosc ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oszukujmy się
na żonę najlepsza dziewica i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowicz
a mnie by to nie przeszadzalo bo sam nie moge miec dzieci i taka z dzieciekiem to doskonale rozwiazanie bo juz ma dziecko :) no ale musialaby rowniez zaakceptowac fakt ze jestem na wozku inwalidzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×