Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hakuna3333

czy ktoś chce sie zaprzyjażnić...i poklikac...

Polecane posty

Gość *tableta*
ja założyłam już jeden topik,bo niestety mam problem pzreśladujący mnie od dzieciństwa . Mój ojciec zawsze sobie popijał i przez to czułam się źle,zawsze byłam bardzo nieśmiała ale jakoś sama wyleczyłam się z tego. Jednak cośwe mnie pozostaje z tego nieszczęsnego dzieciństwa. Mam kochanego faceta,uwielbiam go,ale boję się,że mogę wszystko zepsuć,że nie potrafię go obdarzyć wielką miłością,boję się kochać i wydaje mi się,że nie zasługuję na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shimmer, wybacz ale popełniasz błąd w myśleniu. każdy człowiek jest zawsze z czymś zwiazany, do czego drugi nigdy nie będzie miał dostępu. czy to będzie była z dzieckiem, zaborcza matka, tajemnicze wspomnienia czy ukryte pragnienia. staraj się uwolnić od tych myśli. jeśli jest z Tobą i kocha reszta nie powinna Cię obchodzić. mój ojczym całe życie nie interesował się córką z poprzedniego związku i uwazam, że jest podły. wolałabym bym by mój facet zajmował się swoim dzieckiem ile się tylko da. zaufaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
ahhhh te upały mnie wykonczą, miałam isc dzisiaj na zakupy ale zrezygnowalam, kiedy zobaczylam ze "ulica się topi " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tableta, nie wiem. podobno terapie pomagają. moja matka z mężem też pili i przez nich staciłam parę lat na uwierzenie w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
jakoś sobie radzę z przeszłością ale jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
dziewczęta pogadajmy o czymś przyjemnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
Iveta moze masz racje , ale jednak wolalabym zeby to byla zaborcza matka :) niż dziewczyna ktora dala mu dziecko :( wiem ze nie moge tak o tym myslec , no ale coz chyba nie jestem na tyle dojrzala zeby sie tym nie przejmowac , wiem ze on mnie kocha, ale czasami chce mi sie płakac z tego powodu ze nie bedzie cały moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
shimmer rozumiem cię-niestety nigdy nie będzie Ci łątwo,ale jak bardzo będziecie się kochać,to jakoś sobie poradzicie z tym wszystkim. Tylko pamiętaj,nie odbieraj dziecku ojca a z matką nie musisz mie c dobrych stosunków-nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
aha Tableta chcialam Ci tylko napisac ze ja tez mialam problemy z tego powodu tyle ze z moim starszym bratem , wiele nocy przeplakalam razem z moja Mamą ale macie racje pogadajmy o czyms przyjemnym :) hhmm np. jutro jedziemy nad wode i mam zamiar nauczyc sie w koncu pływac :P oczywiscie mam ze soba cały zestaw : materac , piłke wodna i gdybym nie byla za stara to wzielabym jeszce dmuchane rekawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
Tableta wiem , nigdy nie chcialam zeby stracil kontakt z dzieckiem , tylko ONA mi przeszkadza , wiecie wydzwania pod byle pretekstem i chce sie z nim widziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
a kto zakończył tą znajomośćon czy ona?? Bo jeżeli on,to możesz być spokoja a na nią będziesz musiała niestety uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
wlasnie chyba razem stwierdzili ze nie pasuja do siebie , wczesniej mieszkali razem na próbe .. ale ona wyprowadzila sie poniewaz stwierdzila ze on za duzo od nie wymaga..podobno pozniej chciala wrocic ale wtedy juz on nie chcial to z opowiesci mojego chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
nie masz lekko:( ale jestem pewna,że warto się natrudzić skoro możesz być z nim naprawdę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
:) dzieki , tak mysle ze to ten jedyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
i tak trzymać :) Ciesz się tym,że macie siebie i że się kochacie a problemy jakoś się rozwiążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
a nasza założycielka taopiku chyba poszłą już spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna3333
TABLETA ..JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
zmykam spać. Ma nadzieje,że jutro pogadamy. Dobranoc. Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna3333
przepraszam najmocniej miałam dość długi telefon....ale jaki miły za to..już jestem...musze poczytać co pisałyście,, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
to poagadamy jutro,bo już mnie senność dopada. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmer
dobranoc Dziewczynki , rowniez zycze kolorowych snow i zmykam spac w ta duchote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie dolaczyc
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna3333
ha ha ha .....dziewczyny już poszły spać..a ty co..nie możesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna3333
poszłyście juz spać....szkoda i tyle mnie omineło...ale mam nadzieję że jutro zaglądniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
Witam dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
nie ma tutaj dzisiaj nikogo-szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×