Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karol X Gustaw

Dlaczego część dziewczyn woli być z facetem z kasą

Polecane posty

Gość karolciaaaaaa
ja tez takich dziewczyn nie rozumiem co tak na kase lece, wazne jest im to ile ma na koncie, jakim samochodem jezdzi, bez przesady, ja doslownie nienawidze tego.....ja jestem z chlopakiem 5 lat razem i oboje nie mielismy kasy tzn. mielismy tyle samo, wzielismy sie oboje za prace, teraz zalozylismy wlasna firme razem i jakos zyjemy, nie mowie, ze mamy duzo pieniedzy, ale starcza nam.......dla mnie najwazniejsza jest milosc........ a takie dziewczynki to nie mysla, bo pieniadze moga sie szybko skonczyc, a z reszta tacy mezczyzni co maja pieniadze to predzej czy pozniej to wszystko im wypomna, bo na poczatku to pieknie i ladnie, ale potem im powiedza, ze dzieki nim maja za co zjesc, sie ubrac itd........n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja poprzednia wypowiedź była ironiczna... :O Przepraszam Wszystkich ewentualnie wprowadzonych w błąd. Ja jednak wyznaję, że to co nas podnieca to się nazywa kasa. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia mawiała: Gdy bieda do drzwi puka, miłość kominem wylata. Przysłowia mądrością narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jester
Mam takie przeczucie,że kobiety które "lecą" tylko na forsę interesują tylko mężczyzn którzy nic poza tą forsą nie mają do zaoferowania. Wartościowy mężczyzna ceni sobie też inne wartości i innych wartości szuka. A wniosek z tego taki że zdaje mi się że "takie" kobiety po jakimś czasie się "takim" facetom nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do tego pachnie podniecająco
kasa pięknie wygląda na ścianach w postaci tapety dlatego niezbędny mi taki facet :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×