Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikaa

co zabrac ze soba nad polski morze

Polecane posty

czesc juz w piatek wieczorem wybieramy sie z mezem pod namiot nad polskie morze na cale dwa tygodnie i od dzis w naszym domu goraczka pakowania i ostatnich zakupow poniewaz wracamy z pracy bardzo pozno pakowanie musielismy rozlozyc na dwa dni tylko co mamy zabrac ze soba zeby niczego nie zapomniec i dobrze sie bawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno tylko wiesz chodzi mi o takie praktyczne rzeczy bo jedziemy pociagiem i za duzo nie mamy jak zabrac a jednak pod namiot to troche tych rzeczy trzeba a ja caly czas mam wrazenie ze czegos zapomnimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
bielizna, ubrania na kazda pogode. znaczy sie jakas ciepla bluze i dlugie spodnie na wszeki wypadek, cos od deszczu, mydlo, pasta szcoteczka, spiwor, cos na czym bedziecie spac, cos od komarow polecam i od opalania, stroj i kąpielówki. to na pewno podstawa. tez jezdzilam pod namiot pociągiem nad nasze morze z chłopakiem, pakowalismy to co nam sie wydalo niezebedne, cos tam zawsze wpadlo dodatkowo napewno, ale staralismy sie by zbyt duzo tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12223
najważniejsze, żebyście wzięli pieniądze, telefon i dokumenty. no i namiot. jeśli zapomnicie jakiegoś drobiazgu, w razie czego będzie można dokupić na miejscu. miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------
najlepiej raid na owady chodzace bo pewnie sporo pajakow wejdzie do namiotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam bardzo za dobre rady a co sadzicie o barniu jakichs konserw czy czegos takiego? lepiej zabrac ze soba czy kupic na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy gdzie jedziecie, jeżeli do duzego maista albo koło, to nie bierzcie nic do jedzenia, chyba że na podróz, bo ceny w super i hiper marketach wszędzie są takie same, a biorią pod uwagę pogodę to może się coś zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka Z
Cześć, 6.07 jadę na morze Bałtyckie! Ja biore ze sobą: Higiena: Szczoteczka do zębów. Szczotka do włosów Pasta do zębów Mydło szampon odżywka jeśli jej urzywarz Krem do twarzy Płyn do kąpieli Perfumy Pianka od słońca Ubrania Bluzki z krótkim i długim rękawem Krótkie spodenkai Długie spodnie Piżama Koszula nocna Strój kąpielowy Ręcznik Wygodne buty Kurtę ortalionową Kapelusz majtki< na ile jedziesz np.: 14 jeśli na 2 tygodnie>:) Skarpetki Sukienki Swoją podusię:) Pieniądzie Japonki i klapki Szlafrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zabarc ze sobą nad morze
Nad morze jedzie sie odpoczać albo zwiedzic jakies miejsca. Bo są wakacje. Ja tez jutro jade i zupełnie niewiem co ze sobą wziąść. Moze jak sobie wszystko wypisze to pomoge sobie i Wam. Ubrania: - ciepła bluza lub sweter, - kilka długich spodni, - krótkie spodenki, - bielizna, - cos na głowe np. czapka lub kapelusz, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarke i zapasowe baterie
czasem bez tego ani rusz ! z pewnoscia coś na komary -chroniace przed ...jak i na ukąszenia bo tego dziadostwa lata tu pełno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarke i zapasowe baterie
aaaaaa i kalosze tez sie czasami przydają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom z podwórza
co mam zabrać nad polskie morze bo w ogóle nie wiem co mam ze sobą wsiąść!!!!!!?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli
bozeee..ludzie....WZIĄĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium for men
jak pod namiot to polecam kubeczek metalowy do zupek chinskich hehehe i grzaleczke co by na kempingu wode zagrzac na cieply czaj :) (uwaga moze byc czasem zimno) czy tez wspomniana wyzej chinska ,sztucce po sztuce :) cieple ubrania wrazie czego i sztormowiec hehehe takie cos od deszczu :) duzo skarpet i buty na deszcz :) po za tym cos od slonca i dobry humor i bedzie git :) aha jeszcze czaj w torebkach kawe ,cukier i sol to taka podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium for men
no i odrobine plynu co by skarpetki czy majtochy przeprac choc moze byc i mydlo oraz papier toaletowy :P no i cos od komarow :) moze to sie komus wyda glupie ze wspominam o kawie cukrze,soli itp ale bez sensu na miejscu kupowac bo drogie a tego cukru czy soli to tak duzo nie zuzyjemy zeby kupowac po kilogramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore; ręczniki,strój kąpielowy, majtki,piżamkę,sporo ubrań, jakieś zabawki dla dziecka, klapki, japonki, kawę, herbatę, cukier,balsamy do opalania i po opalaniu, trochę innych kosmetyków...itd Miłego wypoczynku dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczektul
A ile tak mniej wiecej trzeba zabrac pieniedzy na 5-dniowy pobyt nad morzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licząćc - na śniadanie wydasz na 2 osoby jakieś 15 zł, na obiad 2 os - od 30 w góre, plus alkohol i przyjemności słodkie - ok 40zł. pomnóż przez 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ns xis xos us iw iw s pw w
pytanie , czy nie sadzisz ze o tej porze juz moze was zapizdzic w tym namiocie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkarolina95
laptopa komórke i oczywiscie ładoware wiatrówke na niemców ;) bluzy strój kąpielowy japonki piłke do siarki parasolke OKÓLARTY przeciw słoneczne !! krem do i po opalaniu kase jakieś torepki ciuchy branzoletki kolczyki ręcznik plażowy coś i na chłodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus_minus
taaa... OKÓLARY są konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus_minus
o TOREPCE też nie zapomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus_plus
myślę że plastry na odciski, lek od bólu głowy i nawet prezerwatywy(o ile ktoś stosuje) też mogą się przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wziąść???
kompletnie nie wiem co zabrać ze sobą na wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarooooooo
Ubrania; 2 kostiumy kąpielowe 5 ręczników 10 par gaci 2 bluzy 6 par skarpetek 6 staników Pare t-shirt Sukienkę {przewiewną} Spódnice Spodnie Spodenki Trzy czwarte Kapelusz Czapka z daszkiem Sandały Japonki Adidasy Akcesoria; Aparat fotograficzny Mp3 Telefon Kartę do telefonu (50) Okulary przeciwsłoneczne Baterie Akumulatorki Ładowarka do telefonu Książka Gazeta Długopis, zeszyt Legitymacja Pieniądze Torebka Higiena ; Chusteczki higieniczne Papier toaletowy Kremy Filtr do opalania Szampon Mydło Szczotka Gumki do włosów Szczoteczka do zębów , pasta Balsamy Suszarka do włosów Żel pod prysznic Gąbka Szczoteczka do paznokci Lusterko Na drogę; Gumy do żucia Torebka Kasa Krzyżówki Długopis Tik taki Leki Napój Jakieś słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wziąść???
dzieki jarooooooo kocham cię ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-KamilKa
Brzydulo, Ty także przestudiuj słowniczek. Nie ma wyrazu "wziac" tylko wziąć. Jak poprawiasz czyjś błąd to nie rób sama większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta21
na pewno szampon do włosów,żel,mydło,grzebień,dezodorant,krem,balsam,ręczniki. Strój kąpielowy,krótkie i długie spodnie,sukienkę lekką,koszulki,majtki,stanik,sweter,kurtkę przeciwdeszczową,skarpetki,klapki lub japonki,adidasy,jedne buty na obcasie na dyskotekę,jeśli ktoś się wybiera. okulary przeciwsłoneczne,telefon,pieniądze. Piłkę plażową,materac na wodę. Tabletki przeciwbólowe,plaster,chusteczki higieniczne. Na drogę kanapki,picie. Jaśka i koc można zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×