Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marjanska

o boze czemu on potrafi powiedziec tylko CZESC??

Polecane posty

Gość marjanska

oczywiscie ja musialam powiedziec czesc pierwszy raz. teraz sam mi juz mowi.. mam zapytac go o numer, to nastepnego dnia on zapyta o moj? [rozpacz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooollleaa
moze sie zdarzyc, ze on sie nie odwazy zapytac o twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest ponizej
jogurt waniliowy ----> może niekoniecznie sie narzuca, tylko zalezy jej zeby go poznac? nie pisze przeciez ze jest nachalna i czatuje na niego na kazdym ulicznym rogu :p poza tym wez pod uwage, ze moze jej zalezy na tym, zeby ktos ją kochal - on konkretnie a ty od razu z narzucaniem... moze najlepiej zeby zamknela sie w domu w szafie ? wtedy z pewnoscia nie bedzie sie narzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanska
zaczelo sie od tego ze on mi z daleka powiedzial dziendobry.... ale jakos nie mialam ochoty sie wydzierac wiec tylko sie usmiechnelam. nastepnego dnia przechodzilam obok niego i powiedzialam CZESC. od tej pory jak mnie widzi to juz on mi mowi...... chlopak kolezanki powiedzial ze to on teraz powinien zrobic krok. ale co jesli nie zrobi? kurwa za pare dni wyjezdzam, jak wroce to bede go widziec jeszcze przez okolo 2 tygodnie (bo on remontuje moj blok), a pozniej koniec. no chyba ze zaczniemy rozmawiac wiecej niz CZESC.... a jak nie to bede zalowac ze sama czegos nie zrobilam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooochchchch
ale ty przeklinasz... ale w sumie to i tak jeden chuj, w tym kraju inaczej się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanska
bo denerwuje mnie to ze nie wiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheehehehehe
a na co ci taki robol? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanska
w tej chwili akurat mal owazne czym sie zajmuje zrobic cos czy czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób cos, zrób jeśli coś iskrzy kiedyś z pewnym chłopakiem (pracowaliśmy na jednym piętrze) przez bardzo długo tylko się witaliśmy (bał się, że zrobi z siebie idiotę więc nic więcej) teraz jest moim mężem nieśmiałość bywa urocza ale ty chyba nie masz na to czasu nic nie tracisz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufaaaa
zapytaj sie czy ma ochote pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufaaaa
zapytaj się czy wygrał jego faworyt w mistrzostwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanska
niuka ❤️ jak w filmie :) z tymi mistrzostwami to niezle, wykorzystam ten watek. ale nie na sam poczatek, bo chyba glupio w pierwszym zdaniu wypalic cos o mundialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×