Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękna

czy ktoś mnie zechce

Polecane posty

Gość To co lubisz
Gumisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna, moze daj jakas fotke - bedzie latwiej ocenic czy nadajesz sie jeszcze do \"przelecenia\"... Sam wiek i ksywka niewiele mowia o wygladzie czlowieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloo
a jak chcesz być przelecona ? . . .bo opcje są różne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna
a ja chcę na trzy baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliminuje cię
łajdackie usposobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
właściwie to nie jest tak źle, średnio mam dwie propozycje dziennie i kilku stałych adoratorów min. mój boss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd jestes Piekna..?jesli z okolic Poznania to moge sie tobą troszke zaopiekowac......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
nie dam zdjęcia, bo mnie jeszcze ktoś znajomy zobaczy i zdziwi się co ja tu szukam, ale mogę trochę napisać o sobie . Właściwie to mam 34 lata, męża i syna 11 letniego. Mam 169 cm wzostu i jestem szczupła. Mam bardzo długie i ponoć zgrabne nogi,blond włosy i zielone oczy .Jestem opalona ale bez przesady. Mam ksywę w pracy Piękna, bo faktycznie chyba nie ma faceta który by za mną nie wzdychał. Bardzo dbam o siebie powiedziałabym przesadnie, więc nie wwyglądam na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Moim zdaniem to wstrętne co robisz! Masz męża, dorastającego syna...może powinnaś zająć się rodziną, a nie zastanawiać się nad tym: "czy ktoś mnie jeszcze przeleci?" Co za narcyz- mówią, że jestem piękna, mam bardzo zgrabne nóżki, bużkę też niczego sobie...i wogóle może ideał chodzący :/ Szkoda mi Twojego męża, syna również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
do Marika 1000 ty mnie kochana nie osądzaj, bo mnie nie znasz. Zyczę ci żebys była przez całeżycie szczęśliwa z jednym facetem, żeby cię satysfakcjonował w każdej dziedzinie życia,żeby mówił ci że jesteś piękna i że cie bardzo kocha. U mnie tak nie jest. Mi mąż ostatni raz powiedział że mnie kocha kilka lat temu, nie słyszę komplementów itp, a każda kobieta tego potrzebuje, ja też.Z resztą na razie nic zlego jeszcze nie zrobiłam, a już napewno nie mojemu synowi. Ma wszystko, szcześliwą rodzinę i przyjaciół.I jest dla mnie najważniejszy na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
renata.kem@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz jest
Pewnie ze tak ... 35 lat to nic ... nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×