Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GaLiLi

irygator do zębów

Polecane posty

Gość GaLiLi

GaLiLi mam ważne pytanie czy ktoś z Państwa używa tego urządzenia??? przymierzam się do zakupu irygatora do zębów - wiem, że pomaga on w prawidłowym utrzymaniu higieny jamy ustnej, czyści przestrzenie międzyzębowe, masuje dziąsła, zapobiega powstawaniu kamienia czy ktoś może powiedzieć czy to urządzenie jest rzeczywiście skuteczne, jaki wybrać model, jaką markę???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterix
wznawiam temat- będę miała aparat na zęby, jestem niemal zdecydowana na kupno irygatora ale jednak to duży koszt więc wolę poznać opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego......
ja uzywam irygatora Oral-B i jestem bardzo zadowolona. Na rynku dostepne sa rozne modele, i roznia sie takze cisnieniem wody a wazne jest zeby wybrac taki z mozliwie najwiekszym, bo wtedy jest on naprawde skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterix
ja chcę kupić to :SZCZOTECZKA + IRYGATOR BRAUN ORAL-B OC20 OC 20. Więc chyba jednak się przekonam, a oral-B bo to wydaje mi się taka zaufana firma, od lat robią szczoteczki elektryczne więc pewnie i irygatory mają dobrej jakości. Cóż ryzykuję i kupuję. Jak już będę miała to poużywam i mogę się podzielić na forum żeby innym było łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytanie pojawia sie czy wybrać bezprzewodowy czy stacjionarny z duzym zbiornikiem, bardzo proszę o opinie, jesli już ktoś ma zdanie na ten temat, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duży stacjonarny ze zbiorniczkiem, zbiorniczek mimo że duży i tak szybko się wyczerpuje, jak masz miejsce w łazience to polecam ten większy ale minusem jest zupełny brak mobilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfhewf
mój tato kupił 2 lata temu irygator stacjonarny oral B z dużym zbiornikiem, Wcześniej o czymś takim nawet nie słyszałam i chyba tydzień zastanawiałam się co to jest i co się tym robi! haha ale nie używałam jakies takie beznadziejne mi się to wydawało- bezsensu, że niby to nic nie pomaga. Jakoś po roku się przekonałam i mija właśnie rok jak z niego korzystam i już sobie nie wyobrażam go nie mieć!!! dziś np. umyłam zęby, wypłukałam usta użyłam irygatora a tam kilo makówki świątecznej jeszcze zostało:) ale ja ogólnie mam świta na punkcie zębów szczoteczka elektryczna, pasty wybielające, czyszcze język, rózne płukanki, irygator raz na rok czy 1,5 roku chodze na skaling, piaskowanie, fluoryzacja zębów do stomatologa. Efekty są bo mam wszystkie zdrowe zęby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczna sprawa sklep.atosmm.com.pl/Sklep/291_218_oferta/8852_swiezy-oddech/Produkt/47540_aquapick-aq-300-najlepszy-irygator.aspx. Używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę zęby są zdecydowanie lepiej doczyszczone niż po zwykłej szczoteczce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam już sobie funkcjonowania bez irygatora. Nauczyłam się go stosowac gdy nosiłam aparat ortodontyczny ale nawyk już mam nawet po zdjęciu aparatu. Używam irygatora Panasonic, odpowiada mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczęłam używać irygatora w czasie noszenia aparatu i dalej to robię… Co do konkretnych zakupów polecam stronkę https://superusmiech.pl bo mają bardzo dobre, profesjonalne produkty do higieny jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczęłam używać irygatora w czasie noszenia aparatu i dalej to robię… Co do konkretnych zakupów polecam stronkę superusmiech, bo mają bardzo dobre, profesjonalne produkty do higieny jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 1,5 roku korzystam z irygatora Panasonica, bardzo dobry sprzęt, używa codziennie. Polecam płukać nie zwykłą wodą a mieszanką z płynem do płukania ust, zostawia super świeżość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku używam irygatora waterpik, takiego standardowego. Jakiś czas temu kupiłam w promocji na superuśmiech, teraz chyba też jest. Jest naprawdę super! polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam, nazwa urzązenia to PANASONIC EW-1211 DentaCare i zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika C.

Ja kierowałam się tą stroną: http://jak-wybrac.pl/jak-wybrac-irygator-jaki-irygator-kupic-wybieramy-dobry-irygator/ wybierając irygator, może komuś też się przyda. Jest tu sporo info co i jak, bez marketingowej gatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika C.

Ja kierowałam się tą stroną: https://jak-wybrac.pl/jak-wybrac-irygator-jaki-irygator-kupic-wybieramy-dobry-irygator/ wybierając irygator, może komuś też się przyda. Jest tu sporo info co i jak, bez marketingowej gatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecić mogę irygator haxe. Jest bezprzewodowy, więc zmieści się w najmniejszej łazience, można go ze sobą wszędzie zabrać. Ma też specjalne końcówki do aparatu. Z czystym sercem polecam. Widziałam droższe modele, które nie miały zbyt dużo pozytywnych opinii, a ten super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×