Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salijka

Czy powinnam się zgodzić? ...

Polecane posty

Gość salijka

Mój chłopak zaprasza mnie na wakacje nad morze, sam wszystko chce zasponsorować ( bo on zarabia, a ja nie i raczej nie mam kasy). Nie chce się na to zgodzić, chociaż wiadomo, chętnie bym pojechała, ale nie wyobrażam sobie, żeby mnie sponsorowal. Zresztą to by wyglądało, jakby płacił mi za to, że z nim jade i moze no, ten, będziemy współżyli, bo jeszcze tego nie robiliśmy. To mi troche uwiera moją dume, nie chce się zgodzić, a on ma załatwione niższe ceny po znajomosci, ale mieszkamy w Łodzi więc to troche kawałek, płacić za nasze bilety i wsyztsko. Ja bym chciała pojechać i zapłacić choć za siebie troche, ale niestety jeszcze nie zarabiam (studiuje dopiero) i naprawde nie mam za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
Chcesz mu się oddać w zamian za wyjazd? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salijka
nie chce chce to zrobic bez wzgledu na wyjazd ale nie chce zeby to tak wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nber
troche masz racji .Z drugiej strony to twoj chłopak wiec moze za ciebie płacić jak pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładoga
może powiec mu wprost, jak sie z tym czujesz...? że dla ciebie to trochę syfiasto wygląda, i z jednej strony chcesz, ale z drugiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfefe233333333333333
salijka, nie rozumiem Twojego problemu to naturalne że facet płaci powinnaś się cieszyć inne dziewczyny mają facetów obiboków którzy chcą "składać się na pół" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
no ale to twój chłopak, nie ? wiec w czym problem ? masz jakis kompleks dziwki czy co ? ze tak bierzesz do siebie to, ze jak normalny chlopak chce byc razem ze swoja dziewczyna i placi za jej przejazd i pobyt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
A nie mozesz mu powiedziec ze jestes bardzo szczesliwa jadac z nim i jak ty zaczniesz zarabiac to mu sie odwdzieczysz i go tez gdzies zabierzesz............................np na lody.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne te podszywy
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1163
i jak ty zaczniesz zarabiac to mu sie odwdzieczysz i go tez gdzies zabierzesz............................np na lody.albo jesli nie bediesz zarabiac to mu dasz loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1163
salijka tak samo mislimy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salijka
ej, nie bierzcie pod uwage podszywów. Mówilam mu, że sie z tym głupio czuje, mówiłam 1000 razy, ale on nie i nie! Nigdy nie jechaliśmyy tak na dłuzej nigdzie więc wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×