Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz mnie to bawi....

FACECI SA SMIESZNI!!

Polecane posty

Gość juz mnie to bawi....
on jest ode mnie młodszy, ma 22 lata, ja 35... nie znoszę takich dziecinnych zachowań jakie serwuje mi od pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet ma 30lat...i czasami tez zachowuje sie, jak zagubiony chlopczyk...tak jak pisalam wczesniej... czas - zajmij sie czyms, ogranicz z nim kontakt do minimum... jest wiele mozliwosci na wytlumaczenie jego zachowania, kopanie w teamcie problemow chyba nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje - bedzie trzeba wyjasnic, ale jeszcze nie teraz :) mylami jestem z toba - badz dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem ile sobie dac czasu, ani jak teraz funkcjonowac bez niego, kiedy jest w kazdej minucie mojego zycia, choc nie wspominam chwil spedzonych z nim, lecz raczej mysle, ze juz zadnych razem nie spedzimy, czuje to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze teraz zupelnie nie mozesz sobie tego wyobrazic...miala tak samo... musisz znalezc sobie jakies zajecie - pasje, ktora zawladnie twoim czaem - bedzie troche atwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknota bywa rozna, lubie tesknic, gdy wiem, ze to chwilowe....ale tesknienie za czyms nieosiagalnym to ciezki orzech do zgryzienia.... mam pasje, zyje tak jak przed nim, spotykam sie ze znajomymi, trenuje, wyjezdzam na wakacje, ale robie to jakby polowa siebie, ciezko sie skupic, ciezko zapominac.... w takich chwilach zaluje, ze go poznalam, ze przypomnial mi czym jest milosc, bo czego oczy nie widza tego sercu nie zal:) nie chce czuc tego co czuje, juz nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade...juz za tydzien bedzie lepiej :) tesknota jest potrzebna, bo nie pozwala zapomniec :) dobrze, ze zajmujesz sie roznymi rzeczami, tak latwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×