Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

już nie wiem nic

Zachowanie osoby zgwałconej

Polecane posty

Gość grzesiek....
a co ci imponuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak takie cos jest mozliwe jezeli ten człowiek sprawia ze sie go panicznie boje!!!!!!!!????????nie rozumiem czegos takiego chyba bym zwymiotowała gdyby mnie jeszcze raz dotknoł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny
przytulam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy ...
naprawde nie moglas po prostu wyjsc ????? Powiedziec stanowcze NIE ! i wyjsc ? Co, zabilby cie ???? Dziewczyny cholera tak dosyc czesto robia, mowia takie niesmiale "nie" i dochodzi do czegos a potem lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jest możliwe.:P Kiedyś coś takiego się stało.:O Ale gdybyś z nim była na bezludnej wyspie przypuszczalnie byś zmieniła zdanie wreszcie no chyba że nie planujesz używać dziurki.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatek
Wspólczuję Ci bardzo, zastanawiam sie tylko nad jednym: jak to siestało, że znalazłaś się z nim sam na sam. Sprawy firmowe, czy randka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś - ktoś kiedyś powiedzial mi, ze kobieta umie obronić się przed jednym potencjalnym gwałcicielem w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy naprawde myslicie ze ja sie nie broniłam i nie mówiłam NIE???? broniłam sie...........ale i tak mi nikt nie wierzy:( miałam racje....po co komus mówic o tym i tak wszyscy mysla ze to moja wina albo ze sie na mało broniłam:( to sie stało na szkoleniu poprostu weszłam z nim do jednego pokoju bo mielismy wziąść materiały na szkolenie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stwierdziłem że to TWOJA wina.Po prostu czasami lepiej przejść na stronę wroga.A ten facet chyba nie jest aż taki okropny-co najwyżej erotoman.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co to ma do tego tamto?:P A tak bywa że niektórzy narzekają z byle powodu np. już nie wiem nic .A co się nie podobało w jego zachowaniu-czy że jest despotyczny czy że teraz się do innych dobiera?Jeżeli z takiego powodu się obrażasz to znaczy że nie nadajesz się do życia z prawie żadnym mężczyzną( z wyjątkiem chyba tylko eunuchów).:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mam sie moze cieszyc z tego powodu??? czy Ty rozumiesz słowo GWAŁT??????????????? tzn ze co mam na to pozwalac kazdemu facetowi ktoremu sie zachce bo inaczej nie nadaje sie zycia z zadnym facetem???? według Ciebie to zbyt mały powód zeby sie \"obrażac\"???????? i jeszcze sie pytasz co mi sie nie podobało??? wszyscy wybaczcie ze to napisze ale jestes chory!!!!!!!! tak jak on.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to czy byłaś zmuszona czy nie ale co by było lepsze dla Ciebie.A chory ja nie jestem ale TY powinnaś zrozumieć że z takim podejściem do mężczyzn to masz kiepskie szanse na podryw.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale się z niej nie naśmiewam przez to ze została zgwałcona!!Jeżeli się naśmiewam to co najwyżej z głupoty zgwałconej!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co by było dla mnie lepsze???? to jest chore to co y myslisz i ze ja niby nie mam szans na podryw????to ładny mi podryw....na łóżko:( chyba tylko wsród takich facetów jak Ty i on a za to dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie napisałem.Chodzi o to co bywa później.Jeżeli uważasz że jest różnica czy od razu czy po roku to jest podejrzane.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×