Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaaa.....

Zobaczcie i powiedzcie - czy to są ŁADNE NOGI?

Polecane posty

Gość i tak nie znam tej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa.....
ale ładne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa.....
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa.....
za chude? bez jaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie
i uwazam ze sa krzywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, jakby moje byly troche chudsze to by wyglądały podobnie. Nie, to nie są ładne nogi :P. Są troszkę krzywe ((od kolan w dol odchylone do zewnatrz), ale chudziutkie zawsze wyglądają sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja19_.
Jacie :( ja mam podobne ... i myślałam ,że są za grube właśnie .... hmmm a tu piszecie za chude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndynyuh
ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
uda ok, ale za grube łydkiw porownaniu do ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
To sa nogi Denis Richards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
wiedzialam bez czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche za grubne w porownaniu do ud, ale to własnie nie chodzi raczej o grubosc tylko o wykrzywienie. Popatrzcie, jakby trochę te łydki przestawić do srodka i po skosie to nogi jak ta lala ;). To jest przyklad krzywych nog, pewnie stawala tak jak ja w dziecinstwie :D:D. Wszyscy na mnie krzyczeli ze bede miala krzywe nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssu to co ma powiedzieć
biedna DODA????????? jej giry to dopiero tragedia:O:O:O:O:O:O:O:O a przy tych tutaj to już kompletne dno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sobie te nogi ona odbiła ritchiego samborę z bon jovi dla heather locker to dopiero :P wymienił panne na młodszy model a ona charliego sheena na ritchiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywe
krzywe jakby konia ujezdzala:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
nogi ma ladne i zgrabne. Gdzie wy widzicie krzywe?? Nogi powinny sie stykac w 4 pkt kostki, srodek lydki, kolana i zaraz pod kroczem. W butach czasami ciezko jest to osiagalne ale ona ma proste, moze wydaje wam sie ze krzywe przez to ze po zew stronie maja taki luk, nie jedna dziewczyna by chciala miec takie ja jej zazdroszcze bo moje sa duzo chudsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne te nogi
leciutko krzywe ale to nie przeszkadza, ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa......ja......
nie gadaj bzdur, że pod kroczem powinny sie stykać nogi, bo wtedy jest smalec nogi powinny stykać tylko w łydkach i kolanach tak żeby były 3 przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiiii
ja mam szczuplejsze i proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
marudzicie. laska ma ładne nogi i tyle, niejedna chciałaby takie same, a jak nie ma, to wybrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie same
tylko ze troche chudsze i uwazam ze sa krzywe dlatego nigdy nie zakladam krotkich spodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
precz z kompleksami! jeśli uważasz, że takie, tylko chudsze, są krzywe, to chyba żeś krzywych nóg nie widziała. jak byłam mała, miałam nogi jak pulpety, dopiero w okolicach liceum nabrały jako-takiego kształtu. Teraz są obiektywnie ładne, zgrabne, szczupłe, ale tak w sam raz (na pewno bardziej cielesne, niż te na obrazku). Ale we mnie pozostało przekonanie o pulpeciastych łydkach, a głównie udach i duuużo czasu minęło, zanim odważyłam się je pokazać wkładając spódnicę krótszą, niż do kolan. wreszcie spróbowałam - i to była najlepsza terapia. ilekroć myślę, że mam tłuste nogi, ubieram mini - zachwycony wzrok facetów i zazdrosne spojrzenia dziewczyn przekonują mnie, że nie jest aż tak źle... polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czterech
jeśli nie stykają się u góry to laska wygląda jak solidnie ujeżdżana. no chyba że jest kowbojką...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzystka
krzywizna aż razi ;| boze... zgrabne nogi sa wtedy jezeli jak dziewczyna ustanie ze zlaczonymi stopami widoczne są 3 prześwity... ot tyle... ona ma 1 ogromny dzizys ... masakra, obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
wiesz stnac mozna w rozny sposob ja mam akurat proste nogi ale moge tak snac ze beda wygladaly na krzywe, zreszta jak masz buty i pdeszwa jest szeroka to tez trudniej jest nogi dociagnac. Przeginacie. A co do laczenia sie nog pod kroczem to musza sie laczyc bo jak nie to nogi sa krzywe widizlam nie jedna laske ktorej sie nie laczyly i wygladaly jakby cale zycie na beczce siedzialy. Zreszta kiedys jadac w pociagu facet czytal ksiazke medyczna i widzialam w ktorych miejscach powinny sie nogi laczyc. Mowie wam ona ma proste nogi. Nawet jak ktos ma naprawde super nogi to moze stanac tak ze beda wygladaly tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
zreszta ona obraca glowe wiec cialo sie przeuwa i nogi moga sie rozlaczyc stancie luzno tak jak ona to sami zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×