Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka666

do mam ktore poradzily sobie ....

Polecane posty

Gość natka666

jak oduczyc dziecko od pieluszki???? naprawde mam z tym problem! prosze o porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka666
odswiezam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka666
??????? naprawde nie ma tu zadnej mamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka666
no dobrze to moze napisze cos wiecej! mam 21 miesiecznego synka i od dluzszego czasu probuje nauczyc go siusiac na nocnik ale on nie ma takiej ochoty! probowalam juz wszystkiego i trace juz cierpliowsc! dlatego moze ktos mi cos doradzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka1111
przykleic tu 4 litery do nocnika...albo niech do 30 leje pod siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja tez dlugo staralam sie oduczyc moja core sikania w majty, i udalo sie to dopiero jak mala miala ponad dwa lata..po prostu przyszedl jej czas. Na Twoim miejscu puszczalbym dziecko jak najczesciej na golaska po mieszkaniu, teraz jest dobra pora---bo cieplo,i zawsze bila brawo i nagradzala jakos po sukcesie nocnikowym..A jezeli dziecko dalej nie chce siadac na nocniczzek..coz moze trzeba mu dac troche wiecej czasu :-) pamietaj, ze to ze dziecko jescze nie robi na nocniczek, nie jest Twoja porazka ----ja sie czulam niezbyt komfortowo, bo myslalam ze jestem jakas nieporadna strasznie mama jesli nie umiem oduczyc dziecko od sikania w pieluche.Takie myslenie powiduje tylko flustracje :-P Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×