Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona milosci

Od dziś nie zmuszam go więcej do sexu !!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak sexu w związku !!!

Polecane posty

Gość spragniona milosci

Jak sobie tam chce, mam dość ze to ciągle ja wszystko inicjuje 😠 Zawsze tylko ja i ja 😡 Ostatni raz kochalismy sie chyba tydzien temu :O a zaznaczam ze jestesmy razem pol roku :O rozumiem ze on duzo i ciezko pracuje, ale przeciez sa dni wolne, albo jakies wieczorki ale co tam, lepiej obejrzec jakis film albo siedziec przed kompem :O mam dość, nie bede wiecej zebrac o seks 😡 ile mozna? nawet jezeli ma mniejszy temperament no to bez przesady, zwlaszcza ze to ja nigdy nie mam orgazmów a i tak chce sie kochac :O bo lubie byc blisko niego, okazywac mu czulosc ale jesli on nie chce :O dość !!! 😠 mam tez dosyc ze on wiecznie potrzebuje do tego odpowiedniego nastroju, a jak mu szepne ze mam na niego ochote albo ze chce mi sie ostro bzykac to patrzy na mnie z niedowierzniem, ze jak ja moge podchodzic do seksu w ten sposób :O on nie jest przeciez automatem :O narazie nie bede robila nic, oczywiscie jesli on zainicjuje to ok ;) ale ja sama juz nie zamierzam, zeby bylo mi latwiej zakladam ten topik, zeby móc tu opisywac na bieząco co sie dzieje ciekawe kiedy mu się zechce :O albo czy w ogóle :O ? jezeli okaze sie ze on chce raz na 2 miesiące to bede musiala się powaznie zastanowic nad przyszloscią naszego zwiazku :O zapraszam dziewczyny z podobnymi problemami, ktore rowniez nie wiedzą jak poradzic sobie z brakiem sexu w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pupa
memu jak się chce to tylko w środku nocy, kiedy śpię w najlepsze dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarasadi
ja też mojego nie moge ostatnio zmusić do seksu. Szczególnie nie podoba mu się kiedy np nagle gdzieś na spacerze w lesie mam ochote go mocno poczuc w sobie i mowie mu zeby mnie przelecial przy drzewie albo na trawie. mowi ze nie podnieca go to ze ktos moglby nas zobaczyc. Albo czasem jak cos gotujemy to chcialabym zeby mnie wzial od tylu tak z zaskoczenia troche ale on nie jest w stanie domyslic sie takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona milosci
Jacku skąd wiesz ? może np. nie jestem w twoim typie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pupa
makarasadi - przybij 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytkikk
Ale Jacek rympie wszystko co żyje, i na drzewo nie ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
te forum i ten temat i stwierdzam ze kurcze to my kobiety mamy wieksza ochote na sex,czesciej same inicjujemy itd.moj facet tez jest taki,zero inicjatywy z jego strony i podjelam decyzje....ja nie bede inicjowac bo mam dosc,nie czuje sie kobieta itd i koniec nie uprawiamy seksu...pol roku ponad juz,chrzanie to. jak widac to kobiety sa bardziej zboczone i lubia dominacje,faceci albo sa leniwi,albo im sie nie chce,albo opanowali extra metody masturbacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona milosci
no tak makarasadi tez bym tak chciala, tak z zaskoczenia :D ale co ty :O jak mozna z zaskoczenia trzeba przeciez lezec w łożku , zeby wyszlo niby tak ''spontanicznie'' :O no co ty? jak mozna przy gotowaniu :O praniu :O sprzątaniu :O wtedy musimy się skupic na czynnosciach ktore wykonujemy :O jak ja bym chciala by mnie wziąl tak od tylu, bez gry wstępnej szybko, ale namietnie 😭 ale co ty :O zastanaiwalam sie juz nad wieloma rzeczami, moze jak nie bede prowokowac to wlasnie tak zechce , moze...:O wątpię :O 😭 nasze najwieksze urozmaicenie to seks na podlodze :O a tak zawsze w lozku :O nigdy np. nie bylo tak zeby wyszedl nagle, nieoczekiwanie :O on uwaza ze na wszystko jest pora :O a jak ja bym mu powiedziala ze chce zeby mnie przelecial to by mnie chyba zabil :O wg niego o takich rzeczach nie wolno mowic w ten sposob :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarasadi
mysia pupa 5! Ehh... czasem mam ochote napisac mu na kartce co chcialabym zeby zrobil od czasu do czasu. Napisac i niech nosi ta karte w spodniach i czasem czyta. Moze wtedy zapamieta ze kobiety potrzebuja czasem jakichs wyjatkowych doznan a nietylko wieczornego bara bara przed snem. Raz zmusialam go wrecz do seksu na dworze, gdzies nad woda, na stojaco i chociaz ja czulam sie jak w raju to on chyba nie bo nie byl do konca twardy. Dlaczego mezczyzni nie umieja czerpac z tego przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona milosci
nie bede sie tu opisywac, ale ponoć atrakcyjna ;) choć cięzko mi ocenic wlasna siebie ;) tylko widzisz jacku, ja narazie nie chce nikogo innego a jego, ale z kolei sam widzisz jak on się zachowuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
zawsze to ja inicjowałam sex ale pewnego dnia powiedziałam: DOŚĆ!!! no i nic się nie wydażyło od ponad 2 miesięcy :( już 3 cykl mi się kończy, a mój mąż zabiera się "do roboty" zawsze jak mam @ i m ówi, że ja mam wiecznie @ i chyba jakaś chora jestem, buaahahaha :D. To on ma taki refleks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
ale zawsze taki był, nawet zanim zostaliśmy małżeństwem. A jak jakieś 3 miechy temu go dorwałam w nocy, bo już nie mogłam wytrzymać to potem przez 2 dni chodził i mówił, że go zgwałciłam. Dodam, że ma 29 lat ten mój mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona milosci
do czytam i czytam>>> boże pol roku? :O a jaki macie staż? no i co dalej, chcesz zyc w takim związku? jak sobie pomysle ze mnie czeka taka perspektywa :O a wszystko na to wskazuje :( powiedz szczerze czy jak ty przestalas inicjowac sex on tego wcale nie zauwazyl? nie dązyl do tego, nie brakuje mu sexu? :O o siet :O ja bym chciala moze coś nowego, boze gdzies na pralce, w kuchni na stole, , nagle, nie zapowiedzianie a co mam ? lezenie, oglądanie filmu i to ja sie przymilam :O jak mam farta to sie kochamy, a jak nie mam to slysze : zmeczony jestem, daj obejrzec, albo ...nie mam ochoty... czuje sie antykobieca :O a u niego wszystko musi byc tak jak powinno, nawet w seksie :O 😭 ja sie chyba upokarzam tak przymilając :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw się na chwilę w roli faceta, który narzeka na brak seksu. Przeczytaj swoją wypowiedź z punktu widzenia takiego faceta i będziesz miała obraz wielu sfrustrowanych brakiem seksu mężczyzn. Nie mają lekko, prawda? Wiem, że to nie na temat, ale... Daje do myślenia. :) Według mnie powinnaś pogadać na poważnie (i spokojnie) ze swoim facetem. Powiedz mu o swoich potrzebach, ale nie z wyrzutami (bo się \"zamknie\" w sobie), zasugeruj jakieś rozwiązania tego problemu. Życzę powodzenia. P.S. Jak to dobrze, że ja mam super seks (ze swoją dziewczyną). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
i powiem wam dziewczyny, że po jakimś czasie z takimi zimnymi facetami, też się odechciewa. To się chyba udziela. Ja jestem 4 lata po ślubie i mój mąż twierdzi, że jestem zajebiście atrakcyjna, jego koledzy adorują mnie nawet przy nim. A on się cieszy, że ma taką żonę....no i nic więcej ne robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfesjonał666
Dziewczyny! A czy przypadkiem ci Wasi mężczyźni nie zaczeli "romansować" z pewnymi "dziwnymi" odłamami religijnymi-szczególnie chrześcijańskimi?! Moja znajoma tak miała-zaczeło się od ograniczania kontaktów, potem było unikanie ich "w żywe oczy"(męskie odpowiedniki bólów głowy :D) a potem przystąpił do ataku-zajadłą indoktrynacją. Skończyło się rozwodem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzaiły gały co brały do kogo te pretensje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
do spragnionej milosci staz - prawie 7 lat z polroczna przerwa wydaje mi sie ze to taki typ faceta wiesz...niestety albo trafiaja sie tacy ktorzy sie pieprz....jak kroliki i byle dotyk ich podnieca i sa tacy ktorzy mogliby nie zauwazyc ze robisz im....loda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
Konfesjonał666 nie pomyslalam....on jest bardzo,bardzo chrzescijanski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
no ale za to jak się juz zabiarze do roboty :D to jest fantastycznie, mam około 3 orgazmy. Szkoda, że nie robi tego często :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarasadi
ja mam wrazenie ze im badziej na niego nacieram :) tym bardziej on mnie nie chce tylko czy jesli przestane inicjowac seks to on zacznie czy ... bedzie po prostu 0 seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
a mój wogule nie jest religijny, w kościele był na wielkanoc ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
jezu religijny znaczy sie,ale namotalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
raczej 0 sexu, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne czuc sie niekobieca przy swoim facecie upokarzajece sa starania o seks gdy partner woli ogladac tv czy tkwic przed kompem bylam z takim kims 3 lata tylko pol roku bylo dobrze potem zylismy obok siebie, odeszlam zostawilam go dla kogos z kim wystarczy jedno spojrzenie zeby wiedziec czego pragniemy czuje sie kobieca kochana i szczesliwa jak nigdy dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
Na Twoim miejscu kupił bym wibratorek i i zaczął go przy nim używać. Ale uwaga naprawdę tylko przy nim , ( żeby Ci samozaspakajanioe nie weszło w krew). Nie wierzę , że Twój mąż na to nie zareaguje i nie zabierze się do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×