Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poważne pytanie

pompka- czy warto?

Polecane posty

Gość up_up_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
podnoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
nikt mi nic nie poradzi???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
chcę kupić dla swego faceta na imieniny... i nie wiem, czy to działa, stąd moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
pewnie, że się ucieszy:D pod warunkiem, że prezent spełni oczekiwania... nie chcę nadarmo wydawać kasy... mam nadzieję, że ktoś używał takich zabawek i coś poradzi... a co, to zły pomysł na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
Mój penis ma 5cm.We wzwodzie.:o Już przywiązywałem do niego ciężarki,rozciagałem go expanderem,smarowałem gęsiwem i nic.Byłem też u wróżki Safiany.Ma 89 lat i olbrzymia wiedzę.Zgwałciła mnie i dokonała pomiaru.5cm i 7 mm czyli ze powiekszył sie.To mnie nie sarysfakcjonuje,dlatego zainteresowałem sie ta pompką.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
Zapomnialam dodać,ze mam na imie Czeslaw a mój facet Mikolaj:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie
hahahhahahha :D :P brawo dla podszywacza!!! tylko jedna mała wskazówka -> nie jestem facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważne pytanie.
Ale oczywiście będę jestem w trakcie zmiany płci.:) Mam juz dość dawania dziury na dworcu PKS. To nie podszyw.Byłam hermafrodytą:classic_cool: ps.swedzi mnie odbyt:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczna trochę->nie dziwię się, ze tak myslisz, ale nie sądzę, zeby miał mi to za złe... chodzi o wzbogacenie tej sfery naszego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak w końcu z tą pompką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej daj spokoj z ta pompka, w Twoim przypadku, logiczniejszym rozwiazaniem bedzie zmiana faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do posiadania takiej pompki faceci się nie przyznają, bo to przecież znaczyć będzie córko droga, że albo mają za małe rozmiary w tym miejscu ;), albo - co gorsza - nie funcjonuje im ten \"rozmiar\" jak należy :( amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceta zmieniać nie zamierzam... seks francuzki fajna sprawa, uprawiamy... chodzi o to, ze podobno jak się systematycznie używa tej pompki, to penis robi się większy i bardziej sztywny podczas wzwodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a ja myślę że
...autorce, chodzi raczej o poprawienie erekcji. Czy to możliwe tą pompką? Nie wiem? Ale może ktoś próbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
wspomniana pompka nie spelnia swojego zadania poniewarz nie jest w stanie zassac powietrza znajdujacego sie w kloszu.powod-wlosy lonowe a wiec aby uzyc to urzadzenie trzeba by najpierw zgolic wlosy..ale nawet gdy uda nam sie wytworzyc proznie to i tak jest to urzadzenie bardzo niebezpieczne dla zdrowia i tylko umiejetne uzycie moze nam dac pozadane efekty ale nie predzej jak po kilku miesiacach.takie urzadzenie spelni swoj cel jesli masz np.10-15,17lat.wtedy jestes w fazie wzrostu i wlasnie wtedy ma to sens bo rozciagasz komorki w czasie gdy rosniesz.najwyzej 2-5cm. a pozniej nie ma to sensu nawet chcac uzyskac wzwod w wieku starszym bo i tak po wyjeciu ci oklapnie tak wiec jest to produkt przereklamowany.szkoda kasy lepiej cwicz onanizm i sobie sam nciagaj malego a efekty tez beda.uzywanie tego urzadzenia moze doprowadzic do rozerwania tkanek i zatrzymania plynow limfatycznych co moze doprowadzic do martwicy lub uszkodzenia cial jamistych pracia.tak wiec uwazaj i jesli bedziesz ja stosowal to nie dluzej niz 1 minute.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×