Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwodnicza82

do wszystkich kobiet olewanych przez facetów itp

Polecane posty

Gość czy ma ktos
jest na interii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze wyslij mi rowniez
ja nie moge sobie sciagnac, wiec prosze wyslij mi na maila gosiakasia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodnicza82
zołza jest na interii www.poczta.interia.pl login ebook4 hasło ebook4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze tez
karola008@op.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżzzzzzzzz
a mam dzięki podsumowanie ebook: na o2 hasło: zapraszam login: zapraszam na interi hasło ebook4 login: ebook4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noisy
Zwodnicza82 - to ja także bardzo proszę :) noisypop@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodnicza 82---> prosze tez mi przyslac. Dzieki i pozdrawiam. Ach jeszcze adres alona87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaa
a to mój e-meil flix86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AGNIESZKI
"Dziewczyny podaję użytkownik: zaproszenie hasło: zaproszenie poczta na tlenie tam znajdziecie mnostwo takich ksiażek między innmi zołzę tyko wydrukować. " PRZECIEZ ONA TE KSIAZKI Z TAMTAD SCIAGNELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWODNICZA20
❤️zołza jest tez na ebook4@interia.pl hasło ebook4 ❤️wpiszcie www.poczta.o2.pl login zapraszam@tlen.pl hasło zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AGNIESZKI
ONA TE KSIAZKI Z TLENU ZABRALA I NIE MA NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkejhrHVNEOR
chce e-booka malutkamisia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilot do telewizora
------------------------------------------------------------------------------------------- WYPOWIEDZCIE SIE TUTAJ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266302&start=0 -------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment
jaka ksiazke polecacie z tego zbioru na innterii na poczcie.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE PRZECIEZ TAM TE ZOLZY
TO BYL WCZESNIEJ NA TLENIE TYL;KO SPIS TRESCI, JEST CALA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę: mejl w nicku. :) Próbowałam ściągnąć z poczty ale niestety nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo poproszę o ksiażeczke i z gory dziękuję livianame@aim.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brebe
tez chce tez chce natraszka@interia.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez poprosze
kodeina@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678911112
ja poprosze... celinka22@poczta.onet.pl dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa44
proszę ślicznie o tego e-booka desire1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć myślę, ze większązołzą być nie mogę:p to poproszę o przesłanie: krzyzakowa@wp.pl thx 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska168
Poproszę również: anuska168@wp.pl Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_30
dla mnie tez sie znajdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak bylo dawniej
Tak bym chciala aby mnie czesciej przytulal,mowil mile slowka,piescil... tak jak bylo dawniej,ale juz nie jest. Cos sie zepsuloa ja nie wiem co. Poprosze o ksiazke. modlishka_ona@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO JEST ZOLZA
Przeczytajcie sobie: "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy". Mase fajnych przykladow glupiego zachowania nieglupich kobiet... A tutaj fragmencik: "... Zolza - kobieta, ktora nie wali glowa w mur, zeby zdobyc uznanie innych ludzi, czy to bedzie kobieta czy mezczyzna czy ktokolwiek w jej zyciu. Rozumie, ze jesli ktos jej nie akceptuje to tylko opinia jednego czlowieka, wiec to nei ma wielkiego znaczenia. nie stara sie spelnic wymagan innych tylko swoje wlasne. Z tego powodu w szczegolny sposob podchodzi do mezczyzn Zolza postrzega tez szczegolnie sama siebi, jest rownorzednym przeciwnikiem dla mezczyzny. Z mila dziewczyna facet automatycznie ustawia siebie na wage ciezka a ja na piorkowa (czytaj : pozycja przegrana) Pewna siebie kobieta ktora wchodzi na ring i nie oddaje rundy zdobywa szacunek mezczyzny nawet jesli przegra. Dlaczego? Bo on widzi ze to kobieta z charakterem. Jesli ponosi porazke to z uniesiona glowa. Zolza zachowuje sie w sposob, ktory dla mezczyzny jest czytelny. Rozmawia z nim tym samym jezykiem, kotrego on uzywa w rozmowach z meskimi przyjaciolmi, co mu uswiadamia, ze sa z tej samej bajki. Poruzumiewa sie bez bicia piany i jest bezposrednia. Sadzisz ze to bez znaczenia? Porownaj dwa typy kobiet: MILA DZIEWCZYNA: Wdzieczy sie do mezczyzny, zeby dostac to co chce, a kiedy nei dostaje - placze, zlosci sie albo dasa. Manipuluje jego poczucie winy albo mowi o swoim wewnetrzym dziecku, wydaje sie dziecinna. Jesli mezczyzna ja w jakis sposob urazi ona wybucha placzem. Potem wymusza przeprosiny i obietnice, ze nigdy wiecej. Mowi sobie: On nie mial tego na mysli, albo w inny sposob usprawiedliwia jego neiwlasciwe zachowanie. Robi dobra mine do zlej gry i zmusza sie do czegos co jej nie odpowiada by zadowolic mezczyzne K o b i e t a = U t r a t a S z a c u n k u ZOLZA Niczego nei lukruje i nie uzywa eufemizmow. jasno daje do zrozumienia, co jest dla niej wazne i w jaki sposob chce byc traktowana. Jest dorosla kobieta wiec nie ma w niej nic dziecinnego. Wyznaje filozofe zdrowego rozsadku. Dystansuje sie i pozwala, zeby milczenie mowilo za nia. Potem gdy jest gotowa, ustala porozeumienie na swoich warunkach. Jednoczesnie jasno daje do zrozumienia, ze podobna sytuacja nei ma prawa sie powtorzyc, bo gdyby tak sie stalo to ona pasuje. Zauwaza jego brak szacunku natychmiast i bez wahania wzywa go na dywanik. Nie robi niczego, co jej nei odpowiada i nie waha mu sie tego uswiadomic. Spotyka sie z nim na ringu jak rowny z rownym. K o b i e t a p o c i a g a j a c a = W z r o s t s z a c u n k u Dzieki temu, ze Zolza mowi jak jest mezczyznsa szanuje jej sposob porozumiewania sie. W jego oczach zlosc nei jest oznaka slabosci. Pomysli, ze taka kobieta bardziej nad soba panuje niz emocjonalna placzka. Natomiast o Zolzie mysli, ze to kobieta ktora wie czego chce. Mezczyzna mysli: kobieta niesterowalna. Jedynym wiekszym zaszczytem jest tytul Zolzy Luksusowej. To oznaka sukcesu mowiaca, ze te kobiete facet chce zatrzymac na zawsze - chocby z jednego praktycznego powodu, ze zainwestowal zbyt duzo by pozwolic jej odejsc. Dlatego ciagle stara sie ja zdobyc..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągnijcie sobie same!!! wejdzcie na www.poczta.interia.pl wpiszcie ebook4@interia.pl hasło : ebook4 i ściągnijcie tą ksiązke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×