Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiara

Moja Historia

Polecane posty

Gość tiara

Witam wszystkie dziewczyny, kiedys byłam z kimś ale ... po 7 latach zakończyliśmy nas związek, kochaliśmy się al mimo to rozstaliśmy się , teraz uważałam się za osobę dorosłą ale do czasu,spotkałam w moim życiu osobę która tylko ciesyzła się naszą bliskością-sexema nie moją osobą, wpadłam w panikę i strasznie bałam się kontaktów fizycznych, no i do tego zmierzam, okaząło się ,że mieliśmy "pseudo stosunek" kilka ruchów we mnie, reszta pieszczot też poza mną no i finał także, zaczełam się tak pzrejmowac ,że kupowałam testy sikane co 3-4 dni sprawdzałam się -wychodziły neg, dostałam miesiaczkę po niej teżtesty wykonałam, późnije drugą też neg, aż wrszcie postanowiłam zrobić beta hcg też poniżej 0,1 zatem wynik negatywny,dziewczyny ja panicznie się boję ,ja mam doś ckobiet w ciązy, widoku, nie kontroluje sibie , co mi doradzicie :( proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalala
skoro niechcesz, to się zabezpieczaj jak już - idź do gina - poproś o tabletki anty ... i wyluzuj bo ci psycha pędzej czy później siądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurfaaaa
Już tyle razy pisłaś to samo, na kafe jest chyba z 5 topików o tym samym, ciąge to samo, weź się rozbiegnij i piredolnij w ścianę łbem, zrozum idiotko, ze jak beat jest taka niska to nie ma mowy o ciązy. Deeeeeeebilka....!!!!!!!!!!!!!!! Daj naj nam już spokój. NIE JESTES W CIĄŻY ROOOOOOOOOOZUMIEEEEEESZ??????? I W DUPIE MAM TWOJE HISTORIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Weź się spałuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie jesteś w ciązy, test z krwi jest najbardziej warygodny!!!!!!! miałaś poniżej 1 rozumiesz???? Czy pisać dużymi literami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiara
Dodam, że takie wypowiedzi jak ta:że HCG się pomylił ; dlatego ja go zrobilam po prawie 2 miesiacach i wynik byl ponizej 0,1, a czytając tą wypowiedz - JAK SIĘ MAM CZUĆ... cytuje "mininadia " napisała: Pomyłka wydaje się aż niemożliwa,ale ja tego testu nie zrobiłam za wcześnie. Podobno najpewniej zrobić ten test (badanie) w terminie miesiączki,a ja zrobiłam nawet 2 dni po... Pani w laboratorium powiedziała,że ten wynik negatywny jest już tak pewny jak to,że ziemia jest okrągła,a jednak jestem w ciąży... robila testy 1 raz i 2 raz po 6 dniach. - JA PO 2 MIES. wiec moge byc spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurfaaaa
taaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!! Weź proszę, daj sobie na luz, coś już byś czuła.....prosze daj sobie na luz, bo przez ciebie połowa kafee osiwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalala
tiara - opanuj się, przykro mi ale badanie krwi jest nieomylne, uważam że jesteś zagrożona "ciążą urojoną" - to poważna sprawa, nie nabijam się, idz z tym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikikaka
Tiara, moim zdaniem na pewno nie jestes w ciazy, ja spodziewam sie teraz dziecka za 2 miesiace, ale ponad rok temu mialam zasniad groniasty, czyli tak zwany nowotwor ciazy i hcg mialam robione co tydzien. Wynik ponizej 0,1 WYKLUCZA ciaze calkowicie. NIe masz sie co zamartwiac w tej chwili, w ciazy nie jestes, na drugi raz po prostu sie zabezpieczaj, jesli to nie bedzie mezczyzna z ktorym chcialabys miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×