Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas sobie ja

dlugosc penisa - jak zapytac faceta?

Polecane posty

Gość jakas sobie ja

Nie mam skali porownawczej.. A na oko ciezko stwierdzic ile to cm.... To wyglada bynajmniej na jakas srednia krajowa.. Jak zapytac faceta ile ma cm? Tak zeby go nie urazic... Z tego co wiem to jak kazdy facet chcial by miec dluzszego, wiekszego... WIec boje sie zeby go nie urazic zaspokajajac swoja ciiekawosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co Ci to wiedzieć...
ile ma cm?? :O albo Ci odpowiada albo nie, co za różnica jaki jest długi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie po co
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz napisala, zeby zaspokoic swoja ciekawosc:DJa wzielam cm i zmierzylam, nie mial nic do gadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfSFDsf
jak się będziesz nim bawić przyłóż dłoń tak żeby miec pewnośc że na palcami doarłaś do nasady a główka powiedzmy będzie gdziesna wysokości Twojego nadgarstka....zapamiętaj dokąd sięgał w czasie silnego podniecenia a potem sama sobie zmierz.....oszczędzisz sobie krępujących pytan..jakkolwiek go nie spytasz i tak uzna ,że może jest coś nie tak...daj temu tematowi spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby pozniej
mogla opowiedziec kolezankom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zartach zapytaj:D:D:D:D:D:Di juz:classic_cool:jak co zawsze mozesz powiedziec, ze zartowalas a on sie na nich nie zna:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas sobie ja
To co sie dzieje w moim lozku zostaje tylko miedzy mna a partnerem! I jakos nigdy nie mialam potrzeby dzielenia sie tym z kim kolwiek! A tym bardziej opowiadaqnia kolezankom!!! Mi odpowiada jest po prostu boski :) ---> pozdro600 Glupio mi tak :( Delikatnie kiedys w rozmowie o kompleksach kobiet i facetow wyszlo ze on jednak nie jest inny... WIec wole nie wiedziec jak by to odebral kiedy bym do lozka linijke przyniosla.... Moglam zapytac wtedy kiedy o kompleksach rozmawialismy... ---> dsfSFDsf dzieki super pomysl... Kiedys tam go pewnie wykorzstam :) Jak kiedys bedzie odpowiednia sytuacja to zapytam i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi proszek do srania
powiedz mu jeszcze że twoi poprzedni faceci mieli większe fujary a napewno pójdzie w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek POZNAN
moja dziewczyna kiedys mnie o to zapytala! wlasnie dlatego jestem dzis impotentem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
powiedz mu ze ma malego to zaraz mu klapnie.he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×