Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tula

praktyki na studiach geografii

Polecane posty

jak wyżej :P chciałabym studiować geografię na AP w Krakowie,więc szkam sobie info na ich stronie..i znalazłam takie coś,że trzeba mieć praktyki w szkole, ALE nie wiem czy to wszyscy,czy tylko ci,którzy wybiora specjalizację nauczycielska..ja zamierzam wybrać spec. turystyka :P wie ktoś,jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd
fhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja
nie studiuje geografii tylko cos innego ale mimo iz wybieram specjalizacje nie zwiazana z nauczaniem to pododbno bede musiala odbyc praktyki w szkole i troche mnie to podlamalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jednak wszyscy muszą takie coś odbebnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja
wiesz co nie mam do konca pojecia ale byc moze ze u Ciebie jest pododbnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja
bo to w koncu geografia. Ale moze najlepiej zadzwon albo znajdz na tej stronie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie muszę zdać maturę :P ale dzięki za info...mam nadzieję,że jednak nie będe musiała..pamiętam ten pogardliwy wzrok skierowany na prkatykantki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja
No ja tez pamietam ten wzrok i jakos mi sie to nie pododba ale teraz jzu kierunku nie chce mi sie zmieniac. Mnie chyba czekaja praktyki w roznych szkolach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w róznych szkołach? hej,Ty studiujesz na AP? pogubiłam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja
To Ty pewnie bedziesz miala paraktyki w szkole skoro to AP nie zwrocilam uwagi. Ja studiuje na uniwersytecie ale bede musiala chyba odbyc dwukrotnie praktyki w szkole sredniej i gimnazjium albo podstawowka nie wiem dokladnie jak to jestbo sie tym nie interesowalam:P. Moze uda sie wykrecic z tego i miec praktyki w innej placowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×