Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy24

jak znalesc te jedyną

Polecane posty

Gość nowy24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaja
nie musisz szukac:)ja nia jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
na to nie ma recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
nie wiem jak jedynego ale to chyba odwieczny problem tylko jak go rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
moim zdaniem czekać i być cierpliwym :) A no i oczywiście być otwartym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
otwartym na co bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh..penie trzena wziąc nóż i się otworzyć..na ludzi....:D tylko uważac zeby flaki nie wypłynęły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
to malo madry pomysl ale z otwarciem to spoko tylko ze w rzeczytwistosci to nie takie hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
no może to nie jest takie łatwe hop ale ... Ale ja uważam że np. przy pierwszym wrażeniu osoba musi być miła sympatyczna, ja bardzo lubię gdy ktoś do mnie zwraca sie zdrobniale wówczas widzę że dana osoba daży mnie sympatią. Łatwiej mi wtedy nawiązać kontakt. A gdy widzę że ktoś jest wulgarny chamski to nawet nie zwracam uwagi na takiego elementa :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
to prawda cos w tym jest ale sa i tacy co sa nie smiali wowczas a niech jeszcze dziewczyna bedzie ladna to nie ma szans ze podejda lub cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie ale
ty pizda jesteś :O jeśli mówisz , tak jak piszesz, to lepiej zainwestuj w chomika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
znalazl sie cwaniak ty to pewnie kasanowa co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
Kurcze wiesz ja też jestem nieśmiała bo trudno jest mi np. kogoś zaczepić jeszcze chyba nigdy tego nie robiłam sama :] Ale jakoś tak zawsze ktoś mnie sam zaczepi ja wówczas troche się krępuje tą sytuacją.Mam takie moze troche głupie podejście ale uważam że jak spodobam się facetowi to już napewno on coś wymyśli aby podtrzymać dłużej znajomość.A w twoim wypadku jak jest?? Spotykasz dziewczynę i podoba on się Tobie jest idealna dla Ciebie, to czy robisz coś w tym kierunku aby jakoś do niej dotrzeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
chłopie ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
toche szacunku !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
wiesz co to nie jest takie latwe ostatni troche zaniedbywalem te sprawy za duzo nauki i innych obowiazkow czlowiek tak sie zagania ze zapomina o najwazniejszym o uczuciu a to dzieki niemu zyskujemy energie do pracy i nowe sily. A jezeli chodzi o dozenie do celu jak ktos mi sie spodoba to ciezko mi jest sie zebrac bo zawsze mam stersa czy trafie na jakas zajeto czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
moze ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
jak pokazuje zycie ta jedyna sama sie znajduje, ale czsto ludzie pakuja sie w rozne zwiazki i potem juz nie wierza w milosc, zwiazek... w to ze kobieta nie zdradza itp i ta jedyna obrywa czesto za te inne;) a to tym innym by sie przydalo nie jej:) potem czesto nie wchodzi sie w zwiazek z jedyną, bo sie ma obawy, bo sie nie ufa, bo sie nie wierzy w happy end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
wiesz co cos w tym jest prawdziwego czuje ze mowisz z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNALEŹĆ
najpierw przejrzyj słownik ortograficzny, potem sie zajmuj szukaniem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czuję...
że nie masz jaj,bez owiajania w bawełnę,piszesz jak maminsynek z całym szacunkiem dla Twojej matki ale dziewczyny nie lubią takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
tak mowie co widzialam co sama przezylam i co przezyli ludzie, a co tam znowu bedzie to samo, ktos zaklada z gory jak bedzie. Nie mozna tak:) teraz mam taki happy end:) czas z nami, utwierdzil jak mocne to uczucie pomimo czasu i burz i wbijania kijów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
ja znalazłam tego jedynego.. tzn. przypadkiem sie znaleźliśmy.. ale po ponad roku nie wyszło i choć mówi, ze kocha, to jednak chce być sam.. jeden jedyny.. teraz do końca życia już nie chcę nikogo.. nikogo tak nie pokocham, jak jego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
stokrota23 no to naprawdę smutne mówi że kocha a chce być sam ?? dziwna sprawa ale głowa do góry MOja Droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
nom.. niestety.. ;( już nigdy nikogo nie pokocham.. nie chcę.. dla mnie będzie cieżko zaufać, a tej drugiej osobie strasznie trudno by było do mnie dotrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinojagoda
pierwsza rzecz nie szukaj, tylko czekaj, choc ja czekam 27 lat i nic....ale jak szukalam, to byly same niewypaly...wiec badz dobrej mysli..zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy24
stokrota 23 nie mow tak bo wiem ze tak naprawde nie myslisz ja tez tak mam teraz bo tez sie rozstalem ale trzeba miec nadzieje ze cos sie zmnieni a faceta nie rozumiem tylko cie meczy bo pewnie bylo by ci lepiej jak by powiedzial ze nie kocha latwiej bylo by to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukać
:) jak to bedzie ta jedyna to znajdzie się sama i ty to poczujesz ! U mnie tak było i u kilku moich znajomych par też dlatego w to wierzę! Miłość nas z a w s z e zaskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×