Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ill-Fated

Zawiodlem...

Polecane posty

Gość Ill-Fated

Wczoraj zrobilem cos glupiego... Bylem umowiony z dziewczyna na tlenie ale sie nie zjawilem. Nie bylo mnie w domu, nie dalem znaku co sie ze mna dzieje i co najwazniejsze nie napisalem ze mnie nie bedzie. Ona czekala i czekala a ja nic nie pisalem... Strasznie sie czuje. Wiem ze zawiodlem jej zaufanie. W tym miejscu chcialbym przeprosic najmocniej i obiecac ze postaram sie aby wiecej sie to nie powtorzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie wrażenie
ze to nie tu powinienes............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
a gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak na tlenie
na komunikatorze ? to zrób taki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsza o to gdzie ona jest... wazne jest to ze dalem ciala...:( i nie wiem jak to naprawic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
napisz do niej piekny romantycny list z przeprosinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaaa
nie masz wiekszych problemow? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili nie mam. Poza tym czy problemem nie jest jak sie zawiedzie zaufanie ukochanej osoby?? Dla mnie to wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaaa
zawiodłes ją, ale nie jej zaufanie, nie tragizuj człowieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimo
to dlaczego, baranie, nie poinformowałeś jej wczensiej, ze sie na tlenie nie zjawisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodlem zawiodlem... tragizuje bo ja kocham i zle sie czuje z tym... nie chce aby ukochana osoba cierpiala przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISELLE
HMMM powiedz jej to, poslij kwiatka na tlenie powiedz ze nie byles a potem nie wiedziales jak zagadac bo czas mijal, a ty wiedziales ze nie bylo cie na telnie ..zrozumie. wazne ze powiesz jej, poza tym jak sie kochacie a sie odezwiesz to ona juz sie nie bedzie gniewac:) na widok ukochanje oosby wszytsko wylatuje;) napewno bylo jej smutno, wiesz jak to jest wyczekiwanie:) mysle ze calus i kwiatek to dobry sposob:) nie zawiodles zauania, to za wielkie slowo. I nie mysl tak. Piekne slowa nie chce aby ktos taki jak ty cierpial. Powiedz sorki za nieobecnosc, poslij kwiatka i po sprawie. Ale nie rob tak wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×