Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ernest_25

Nakryłam mojego faceta jak sobie.....

Polecane posty

Gość Ernest_25

Dosyc niedawno przypadkowo weszłam do łazienki kiedy mój maz sie brał prysznic. Prysznic jest dosyc głosny a drzwi odsówane wiec nawet mnie nie usłyszał. Kiedy zoabaczyłam ze zabawia sie swoim penisem, od razu pocichu wyszłam. Ale ciekawosc mnie zzerała i przez lekko uchylone drzwi spoglądałam .... on "walił sobie konia" miał zamkniete oczy i lekko wzdychał.... TO BYŁO OKROPNE!!!! Moze zle zrobiłam, ale weszłam i spytałam głosniej CO TY ROBISZ??!!! A on sie speszył i powiedział ze nic ze "go" myje. Potem sie wogóle nie przyznał ze walił sobie konia. Co o tym myslec???? Miałyscie kiedys podobna sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimo
widocznie Ty juz mu nie wystarczasz/nie zaspokajasz go wiec musi walic konia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe
A co w tym dziwnego? Chyba tylko to, że go podglądałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest_25
Uprawiamy sex ok 3-4 razy w tygodniu. Nie sadze abym mu sie znudziła, chociaz .... kto wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo mu pomóc skonczyc
:P ja bym tak zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy se wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman g po sluzbie
jak wyzej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest_25
Aha,.... czyli uwazacie ze to nic takiego?? Ja uwazam ze to było OKROPNE i OCHYDNE - poczułam sie - sama nie wiem jak - ale zle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek odbytkowski
czy ty jestes gejem? Ernest 25 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany przeciez
kazdy to robi ja mam faceta a i tak lubie zabawiac sie sama to normalne :) i nie ma to nic wspolnego ze zdradą czy niespełnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrr
oHydne jak juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kazdy chłop wali se konika, lepiej chyba aby to robił niz dupczył wdziwki ,no nie?:P jak wali to znaczy ze zdrowy chłop:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest_25
chyba w twoim "udanym" związku to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek odbytkowski
lubie gdy mnie pieszcza od tylu, czy jestem zdrowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany przeciez
kiedys rozmawialam z kolezankami i one tez to robią same czasem robią to same w obecnosci faceta mam bardzo udany związek i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhgfgvg
poza tym dorosla osoba uzywa okreslen ,,walic konia"?jestes mezatka, goorszy cie to to wydaje mi sie ze powinnas uzyc subtelnieszego zwrotu: masturbowal sie, onnizowal... poza tym jestem pewna ze to prowokacja i dodam jeszcze ze to pewnie jakis nastoletni chlopaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfesjonał666
Może w danym momencie tego potrzebował?! Chciał się np. rozlużnić ale akurat nie miał w danym momencie ochoty na normalny(pełnowymiarowy :D) seks. Co, wolałabyś, żeby przyszedł i powiedział: "Kochanie mam ochotę się odstresować, czy w związku z tym, mogłabyś zrobić mi laskę?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE ZA CO KONKRETNIE
rzeba sobie robic paluszkami podczas ogladania filmiku zawsze sie uda ,mnie od patrzenia przez chwile juz sie robi dobrze i zawsze mam orgazm albo od paluszkow albo dezodorantem z "kulką"masujac lechtaczke i wsadzajac lekko do srodeczka! Mam meza od 18 lat i doprowsadza mnie do ekstazy ale jak mam okazje -czyli jak jestem sama w nocy to lubie sie tak zabawic czemu nie...to tez ma taki smaczek,on o tym nie wie ...to moja tajemnica i wiem ,ze jakby sie dowiedzial to by sie tym faktem podniecil ale ja chce to zachowac dla siebie..... Lubie tez strumien z prysznica na lechtaczke gdy kucam w wannie i masowac namydlone piersi -mam odlot totalny!Juz mi dobrze na sama mysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest_25
Nie jestem nieletnim chłopaczkiem to po pierwsze . Poprostu uzyłam zwrotu "walił konia" bo facet moze nie tylko onanizowac sie poprzez walenie konia . Dlatego napisałam wprost aby wiadomo było naczy konkretnie go "nakryłam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest_25
wszyscy myslicie e sie nic nie stało?? że powinnam sie nie przejomowac?? Ale wspominac mu o tym?>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocidełko
moglas mu pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było wbijac
tzn przyłączyć się do niego chłopa miałby niezłą jazdę przynajmniej bo jak tak weszłas bezsensownie to wqrzyłaś go bo nikt wierz mi takich wizyt w takich sytuacjach nie lbui bez wzgledu na to kto wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie trzeba bylo sie przylaczyc i pomoc mu :).... w koncu moglo byc odwrotnie, tzn kobitki tez sie zadowalaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest calkiem normalne! kobirty tez to robia. Naprawde nie ma sie czym martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co..
z tego że to robił???Trzeba było się przyłączyć dokończyc raczką bądz ustami.. a nie wielce zgorszona :p Osobiście mi to nie przeszkadza,toc to samo życie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest_25
Nie to że byłam zgorszona ale jakos tak kiepsko sie poczyłam... Nie wiedziałam co o tym myslec. Wiem ze kobiety tez to robia :).... Ale mimo wszysto naprawde to była OKROPNA stytuacja.... Ale pewnie dla niego jeszcze gorsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego OKROPNA
???? Nie widziałaś nigdy faceta nago???:o Nie widziałaś nigdy penisa???:o Nie kochałaś się z nim, nie widziałaś, jak się zachowuje, kiedy mu jest dobrze???:o Nie robiłaś mu nigdy laski???:o Co w tym takiego dziwnego. Ja bym się wstydziła pieścić przy moim faceccie, ale uważam, ze byłoby to bardzo podniecające:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×