Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Synowka

Jak mowić do nietesciow

Polecane posty

Gość lol myslisz ze to ci pomoze
go dostac ? oki :) rozumu, rozumu !!!!! moge pomóc tobie a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakocia
Anouk Czytalam rozne twoje wypowiedzi, masz bardzo rozsadne podejscie do zycia. Podoba mi sie to. A na razie zycze dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa..
A jeśli choidzi o pytania o" łajdactwo pospolite": T.zw. "życie bez ślubu". Pospolite - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ostatnim postem sporo rozjaśniłaś... :) Nie dziw się zatem, bądź mądrzejsza od nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolity to moze byc
bluszcz, np. :) a w takim sensie jak ty rozumiesz pospolite, to jest i małzeństwo, więc idż juz i przestań się juz ośmieszać bo to się staję coraz bardziej żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia, ja też odpadam..... wołam: snu, snu i snów przyjemnych i kolorowych... Kiciakocia, miło mi było...po prostu jestem i staram się być szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa..
:):) ROZUMU... ROZUMUUU!! Dla Was. Miłe panie. Prosił będę.:) Aaaalbo i nie. To i tak nic nie da. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakocia
jak rozumiem regularne pranie - zony, picie na potege, brak pracy i jakiejkolwiek checi do jej znalezienia, brak srodkow na utrzymanie rodziny (nie mowiac o zapewnieniu jakichkolwiek standardow), ewentualnie kochanki i inne dewiacje, nie sa lajdactwem pospolitym wg twojej wysublimowanej definicji bo jest podpisany papierek per maz per zona bo przysiega przed ksiedzem zostala zlozona TAK? ToJa.. nawet kosciol katolicki zbliza sie coraz bardziej do osob w wolnych zwiazkach i po rozwodach :-) a tu takie moher na czuprynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakocia
Anouk Kolorowych snow niech aniolki przyniosa ci spokojny i regenerujacy sen Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Bialoszewskiego
ja sobie czytam i sie ciesze,ze mam idealne stosunki z tesciową,nigdy w zyciu bym z nia nie darla kotów, bo to matka MOJEGO MĘZCZYZNY Staram sie jej zawsze zrobic przyjemnosc, jesli mamy czaem odmienne zdanie to bardzo waże słowa, zeby mezowi nie bylo przykro. Chciałybyscie ,zeby ktos mowil zle o waszej matce, chocby i racje mial? Jak sie kocha , to czasem trzeba ustapic. I nie czekac na pierwszy krok z drugiej strony. Nadal pozdrawiam Gracie Lou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sobie odmówić tej przyjemnosci przed snem:P ToJa... Dla mnie i wielu tu pisząych nie muszisz prosić o rozum, nieskromnie rzeknę:) Proś natomiast zajadle o dar ortografii, bo może jeszcze to da się załatwić. reszta chyba zbyt późno:) Życie jest sztuką kompromisów, to zdanie podąża za mną krok w krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa..
Nawet kościół... I w dodatku katolicki... No niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa..
Anouk --> mam dysgrafię. A co? Mogę mieć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, ToJa,że obecność innych kosciołow nie jest taka oczywista... Dzięki za wiezorną, prawie nocną rozrywkę, lubię, jak piszą na kafe takie ooby jak ty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysortografie jak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie tylko dysgrafia:D Ale podobno wszystko się teraz leczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakocia
No nie na dobranoc i ja cos skomentuje ToJa dysgrafia nie powinna ci przeszkadzac w pisaniu na forum :-) nie piszesz recznie ani nie stosujesz softu do rozpoznawania mowy :-) Zarem ja rowniez przychylam sie do prosby wczesniejszej troche rozumu, autoironi i wytrwalosci w nauce jezyka polskiego dla gwiazdki tej rozmowy. Dobranoc zapowiedz 3 i ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa..
Mam: dysleksję, dysgrafię, dysortografię, dyskopatię, dyskobola, dyspersję, depresję, dominację, doga, hotdoga, hopla, hulahop.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa..
P.s. A Wy sobie poczytajcie swoje posty. I zobaczcie co macie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi sie zdaje
że wszystkie panienki żyjące w wolnych związkach nie potrafią nakłonić swoich konkubentów na zalegalizowanie związku :P Gadanie, że papierek nic nie zmieni to taka forma usprawiedliwienia i zamknięcia ust otoczeniu. Ludzie, faceci też, którzy naprawdę kochają nie mają takich dylematów, no ale do tanga trzeba dwojga. Na miejscu rodziców twojego (nie wiem jak go nazywasz) mężczyzny, partnera, wolałabym abys zwracała sie do mnie per Panie Zbyszku, bo cały czas czekałbym na synową, którą ty nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synowka
Pewnie i racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×