Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwazarusia

SEX Z BYLYM?

Polecane posty

Gość kwazarusia
wiesz ile rozmow juz prowadzilam z nim na ten temat?on za kazdym razem powtarza ''nie bede cie wiecej krzywdzic...malo razy przeze mnie plaklas?cierpialas...'' nie wiem co temu czlowiekowi sie stalo nie wiem nie rozumiemmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
DO GRZESKA ...TEZ UWAZAM ZE TROCHE ZA BARDZO PRZESADZASZ....POWIEDZ SZZCERZE ..MIALES KIEDYS TAKA SYTUACJE?? JESLI NIE.TO PROSZE UZASADNIJ DLACZEGO TAK MOWISZ...UWAZASZ ZE BYLY TO OBCA OSOBA?? ZE NIC NIE MOZNA JUZ DO NIEGO CZUC? MIMO ZE DROGI SIE ROZESZLY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
sory, ale jesli ktos cie przeleci tylko dlatego, zeby sie wyzyc i 'spuscic sobie z krzyza', to on on jest kurwiarzem a ty szmatą, niewazne co was laczy i kim jestescie!!!!!!!!! i nie probujcie sie usprawiedliwiac, ja wiem ze prawda w oczy kole, jest brutalna i ja brutalnie o tym mowie, ale trzeba rzeczy nazywac po imieniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
TO MOZE ON PO PRAOSTU NIE CHCE BYC Z TOBA...BO DLA MNIE JESLI SIE KOGOS KOCHA TO SIE CHCE PROBOWAC I TEXTY W STYLU"NIE CHCE CIE KRZYWDZIC" CHYBA SA WLASNIE USPRAWIEDLIWIENIEM OBAWY PRZED PROBA "JESZCZE RAZ BYC RAZEM",NIE UWAZASZ... AA I JEST JESZCZE DRUGA KWESTIA...CZY ZALUJESZ TEGO CO SIE STALO ? ZROBILABYS TO DRUGI RAZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
JA SIE NIE PRZESPALAM Z NIM ALE SKAD TO MOZESZ MIEC TAKA PEWNOSC ZE TO WLASNIE TEN FACET JEJ MIAL TAKI CEL??????? TYM TEKSTEM PRZEKONUJESZ NAS TYLKO ZE FACECI TO ZWIERZAKI KTORE CHCA SOBIE ULZYC ...NO A JA NI UWAZAM ZEBY TAK BYLO... ALE WIDAC TY MOWISZ JAK TO JEST Z TWOJEJ STRONY :p PRZYKRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazarusia
nie zaluje tego co sie stalo...ale drugi raz bym juz tego nie zrobila...nie odwazylabym sie...i to nie bylo tak jak grzesiu piszesz ze ''ktos mnie przeleci tylko dlatego zeby sie wyzyc...'' oboje tego chcielismy...i to jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
oczywiscie ze chcieliscie, inaczej to bylby gwalt :o no ja pierdole!! chodzi o powod!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
NO Z JEDNEJ STRONY WIEM ZE GRZESIEK MOZE TAK TO OCENIAC BO TAK TO BY MOGLO Z BOKU WYGLADAC ALE UWIERZ ZE TO TAK NIE JEST ALE TEGO NIE ZROZUMIE TEN KTO NIE BYL W PODOBNEJ SYTUACJI..PO PROSTU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
a TY GRZESIEK NIE BYLES CHYBA W PODOBNEJ SYTUACJI..PRZYNAJMNIEJ TAK TO WYGLADA Z TEGO CO PISZESZ...WIEC NIE OCENIAJ W TEN SPOSOB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazarusia
grzesiu ile ty masz lat powiedz mi,ze w taki sposob sie wyrazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
COS CISZA...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazarusia
a no walsnie...cisza...bo grzesiu mysli nad tym ile to on faktycznie ma lat..i jakim prawem moze mowic cos o czym nie ma zielonego pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
NOO :d HEHE SLUCHAJ MY TAM WIEMY SWOJE I TYLE..TO JEST NAJWAZNIEJSZE:) ZYCZE CI POWODZENIA I SPROBUJ POGADAC Z TYM CHLOPAKIEM I POWIEDZIEC MU JASNO JESLI CHCE Z TOBA BYC TO NIECH BEDZIE.NIECH SPROBUJE BO TOBIE NA NIM ZALEZY... TO CO SIE STALO SIE NIE ODSTANIE ALE NIECH ON WIE ZE TO NIE BYL "NUMEREK" I ZE TO GO DO CZEGOS ZOBOWIAZUJE..A JESLI ON NIE CHCE SIE STARAC BYC LEPSZYM TO POWIEDZ MU "BYE" TYLE. MUSI CIE SZNOWAC I TY MUSISZ SZANOWAC SIEBIE A TO BEDZIE MOZLIWE TYLKO JESLI POSTAWISZ SPRAWE JASNO. BUZIAKI. NAPISZ..BO JESTEM CIEKAWA JAK SIE WAM ULOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
pocieszajcie sie dalej, pieprzone towarzystwo wzajemnej adoracji szmat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazarusia
nie o byciu w zwiazku juz chyba nie ma mowy...on za to za wszelka cene pragnie ze mnie zrobic swoja kolezanke przyjaciolke...byleby mnie z oczu nie tracic..niestety..po tak wieloletnim zwiazku przynajmniej dla mnie przyjazn nie jest mozliwa...zabardzo boli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
oczywiscie ze nie chce zwiazku, masz mu teraz sluzyc za WOREK NA SPERME a ty sie czyms probujesz tlumaczyc!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazarusia
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmlkjhgfdsa
NARAZIE TO WIDAC ZE TY POTRZEBUJESZ WORKA ZRESZTA SZKODA GADAC Z GRZESKIEM BO NAWET NIE POTRAFI SIE PRZYZNAC ZE NIE MA POJECIA O ZADNYM ZWIAZKU BO TYLKO POTRAFI OCENIAC...ALE NIECH SIE CHLOPACZEK WYGADA.. OK SPADAM JAK BYS CHCIALA POGADAC TO DAJ JAKOS ZNAC BO TU NIE JEST ZA PRZYJEMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×