Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość REFLEKSJE NA TEMAT MIŁOSCI

PYTANIE DO KAŻDEGO KTO BYŁ LUB JEST ZAKOCHANY

Polecane posty

Gość REFLEKSJE NA TEMAT MIŁOSCI

Mam pewne pytanie.. chodzi o bliską mi osobe (dziewczyne) i postanowilam was zapytac bo zaczelam sie nad czyms zastanawiac... wyobrazcie sobie ze pewna dziewczyna była z zwiazku ale nie czuła 'tego czegos' do pewnego chłopaka i sie rozstali a po kilka lutach ona stwierdza ze chyba to czuje (chemia czy jak to nazwac) i chce do niego wrócic...? czy to jest mozliwe? czy to tylko efekt spotkania po latach i jak wroci do niego to znowu zauwazy ze to nie milosc ? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemia jest albo jej nie ma
a kiedy jest chemia to to sie od razu wie i czuje nie czeka sie na to i nie stwierdza ze jednak ta chemia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
jesli rozstanie nie bylo burzliwe, nie wyniklo z kłotni, tylko np. obie strony uznaly po postu ze nie chca dluzej tego ciagnac - mozna sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
ale lepiej porzadnie to sobie przemyslec, zeby znowu uczucie nie "ucieklo" po paru miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFLEKSJE NA TEMAT MIŁOSCI
ich rozstanie było burzliwe dla niego, bo on ponoc kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam, ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki. To sie nie sprawdza. A do bylych czesto czuje sie jakis sentyment, ale to juz nie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
jesli nie jest tzw. obrazalski i wiesz ze nadal o niej pamieta to niech sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm pomyślmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *an*
ja byłam z facetem 2 m-ce, potem od niego odeszłam, po ponad roku wróciliśmy do siebie, chociaż wcześniej też myślałam, że 2 razy do tej samej rzeki to lepiej nie. teraz jesteśmy razem 4 lata i jest naprawdę cudownie. może czasem warto zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFLEKSJE NA TEMAT MIŁOSCI
a gdy byłas z nim przez te 2 miechy to co do niego czułas? ty zerwałas? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *an*
przez 2 m-ce było pięknie - kwiaty, wiersze, romantyczne wyznania.. tylko ja chciałam, żeby jednocześnie był FACETEM - silnym, czasami dominującym, męskim, chciałam żeby mnie pragnął do szaleństwa.. a on to dusił w sobie, bo nie chciał żebym pomyślała że jest taki jak wszyscy.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *an*
tak naprawdę szczerze porozmawialiśmy długo długo później i postanowiliśmy spróbować jeszcze raz. wybaczył mi że odeszłam, wybaczył wszystko co zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *an*
przez te 2 m-ce byłam w nim zakochana, ale nie byłam pewna czy go kocham. zrozumiałam, że tak po dwóch nieudanych związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
rzeka nigdy nie jest ta sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota co to znaczy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
woda płynie, wszystko sie zmienia.. ludzie dojrzewają, zmieniają się.. czasami warto dać komuś szansę, ale.. tymi szansami nie można tez szastać.. aby dać komuś szansę, ta osoba powinna bardzo sie o nia postarać.. jesli nie wykaze prawdziwej checi, to nie ma co zawracać sobie głowy.. i zawsze trzeba brać poprawkę na to, że jednak zostalismy przez tego kogoś zranieni.. żeby potam nie bolało jeszcze bardziej.. ale czasami naprawde warto spróbować z kimś jeszcze raz.. oboje wtedy ludzie są dojrzalsi, z doświadczeniem zranienia i ranienia, jeśli sie postaraja, to bedzie jeszcze piekniej.. jeśli jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałam szansę. Na razie jest ok. Jak będzie potem? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×