Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oxo

Co sądzicie o nowym teledysku i singlu Beyonce? Deja Vu

Polecane posty

Gość blaki
mogłaby troche schudnąć.......wyglada paskudnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze wyglada lepiej bo
schudla :P Ale piosenka jest debilna a ona rzuca sie jak kretynka :O Jay wyglada oblesnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka
absolutnie nie podoba mi się muzyka. teledysk jest tak jak kilkaset innych. jest sobie panienka, która wije się wokół jakiegoś mężczyzny. więc koncepcja teledysku fatalna. Beyonce ma strasznie dziwne stroje.niby jej styl i w ogóle, ale mi jakoś nie przypadł do gustu.. w ogóle mi jakoś nie podobają się raperzy a wokół nich tańczące dziewczyny kręcące tyłkami:-/ a to samo niestety robi Jay-Z i Beyonce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuajuy
mi w tym teledysku podoba sie ta sukienka czerwona ale nie ta z cekinami krotka tylko ta do ziemi-w stylu hiszpanskim-poza tym teledysk taki jak setki innych-od połowy Beyonce dziwnie zaczyna się poruszać-jakby miala drgawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anit
bardzo podoba mi się jedna z sukienek w jakich beyonce wystepuje orosze jak bedziecie milei jakies namiary na strone ze zdjeciami z tego klipu napiszcie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturecek
Ten teledysk jest S.U.P.E.R. !!! I to nie są żadne drgawki - ona wije sie jak nimfa !! A tak poza tym ona wcale nie powinna schudnąć !! chude kobiety są OKROPNE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_a
moi drodzy jeżeli ktos uważa ze teledysk Beyonce nie rozni sie od pozostalych teledyskow raperow z ameryki gdzie dziewczyny pokazuja nagie ciala i w kazdym nagraniu identycznie tancza to grubo sie myli i jest chyba pozbawiony jakiejkolwiek wyobrazni beyonce ma klase i pokazuje to w odpowiedni sposob a jezeli ktos pisze ze kreci tylkiem wokol jakiegos mezczyzny to ja nie wiem ale chyba wywolane jest to zazdroscia bo ja osobiscie nie widzialam w zadnym teledysku tak oryginalnych choreografi ktore ukazuja seksapil wdziek i styl beyonce sama osobiscie nie slucham tego rodzaju muzyki ale jestem pelna podziwu dla tworcy tego teledysku bo wkoncu ktos nakrecil cos innego jezeli chodzi o rap i jego odmiany oby wiecej takich teledyskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
bardzo podoba mi się ta piosenka, videoclip też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×