Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komplemencik

NAJPIEKNIEJSZY KOMPLEMENT, KTÓRY USŁYSZELIŚCIE W ŻYCIU

Polecane posty

Gość komplemencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że jestem fajniutka
i niebanalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
a ja dosc często i to od różnych facetów słysze, że jestem bardzo zmysłowa....czy to jednak najwspanialszy kompement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplemencik
ja jestem do tej pory pod duzym wrazeniem tego co uslyszalam... bylam w tym tygodniu nad morzem... gdy podziwialam samotnie zachod slonca podszedl do mnie pewien facet i powiedzial,ze jestm zjawiskowa.... i nie wiedzial, czy patrzec na zachod slonca czy na mnie... A pukle moich lokow, mimo ze juz po zachodzie, nadal unosza sie w powietrzu... ciagle mysle o tych slowach... nie jestm prozna i uwazam, ze jestem przecietnej urody i mysle, ze te slowa zapamiatam na dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplemencik
troche mi wyszlo niestylistycznie ostatnie zdanie... zawsze tak jest, gdy chce wszytsko zawrzec w jednym zdaniu;) wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...powiem że
do ---> komplemencik i całej reszty to teraz można Ci tylko zazdrościc:) to bylo mile i nie dziwę się takie cos także zapamiętałabym do końca życia:) ja także nieco usłyszałam miłych opinii na swój temat ale myślę że każda z nich nie jest na tyle wyjątkowa aby sie nią z wami podzielic... i do dnia dzisiejszego zastanawiam sie czy facet mówiąc to dziewczynie jest szczery, czy tylko liczy na ...aj smutno mi troche, ale może jesz e usłysze cos co wyda mi się szczere i żę jak to zusłysze to w środku poczuje to cipełko :D to takie miłe uczucie, a tak żadko sie zdaza:( z góry wybaczcie za błędy ale dziś to juz od zmeczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplemencik
oczywiscie, ze zwykle takie komplementy slyszy sie tez ze wzgledu na to,ze facet liczy na... ale przeciez chyba jakby w polowie to co mowi to byla prawda, to warto to uslyszec... wspaniale takie slowa dzialaja na nastroj, na humor... tymbardziej, ze uslyszalam te slowa zupelnie niezobowiazujaco.. tak mi sie wydaje przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...powiem że
ta cała historyjka, morze, zachod slońca, przypadkowy przechodzeń ... jak w książce, aż mi się chce jechac nad morze ale nie mam za co a to daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplemencik
nie pomyslalam..ale faktycznie jak w ksiazce...(jak w jakims harlekinie o zgrozo!!) szkoda tylko, ze ten facet byl troche starszy ode mnie.. (choc moze dlatego wiedzial, jakich slow uzyc, by zadzialaly na kobieca psychike) i ja jestem "zajeta"... a na tym zachodzie slonca sama bylam przez przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...powiem że
ja mogłabym nawet usłyszec podobne słowa badz inne nawet na ulicy gdyby tylko ktos powiedział je ze szczerego serca. wiem że każdna dziewczyna czy obdarzona przez nature urodą czy także ta mniej obdazona ma cos w sobie co mezczyzna powinien zauwazyc, nie ma lepszej i gorszej, wszytskie jesteśmy takie same ale nie u kadej jest to widoczne na pierwszy rzut oka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplemencik
zgadzam sie w zupelnosci... kazda kobieta ma cos w sobie.. nawet ta "mniej urodziwa" i na pewno sa mezczyzni dla ktorych wlasnie ta jedna najpiekniejsza rzecz w dziewczynie jest widoczna pierwszy rzut oka:) ja np. mam bardzo ladne wlosy.. duzo ludzi mi to mowi, wiec tak chyba jest.. jak chodze w "kitce" to sie sobie tak nie podobam jak w rozpuszczonych, cos w tym musi byc, bo zauwazylam,ze wiecej mezczyzn sie za mna oglada jak mam rozpuszczone wlosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja piłeczko
moje kochanie-mój hamburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę
do końca życia kochać się tylko z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna6000
Nigdy nikt mi nie powiedzial komplementu😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaSamosia
Mój mały księżycowy robaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Chciałbym, zebyś była moją żona :-) Słyszałam to wiele razy a 1 raz jak miałam 11 lat... ale to nie było w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi do mnie
"moja pupcio":p bo podobno mam sliczny tyłeczek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys
uslyszalam od faceta: jestes tak piekna ze jest to absurdalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sueri
Ojciec mojej bliskiej kolezanki po naszym pierwszym spotkaniu powiedział, ze jestem subtelną dziewczyną:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee yoe
jestem wyjątkowa i mam sliczny usmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usłyszałam kiedyś
że jestem "dziewczyną z jajami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida28
od mojego najlepszego przyjaciela "MALENKA JESTES WIELKA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kumpla
że jestem pozytywnym wojownikiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak na mój widok
powiedział : "ja pierdolę ".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodag
"Mądra dziewczynka" - w sytuacji, kiedy miałam problem z kompem i kolega pomagał mi go rozwiązać przez neta - i udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgotten dreams
Ja mam pare takich:). Najlepsze zostawie na koniec;) Kiedys glosno komentowalam stan mioich dloni (mam krotko przyciete paznokcie, generalnie nie robie sobie sesji pieknosci dla dloni:))) w porownaniu z kolezanka, ktora zawsze w sposob artystyczny malowala sobie paznokcie ( wzorki i takie szmery bajery). Stwierdzilam, zr chyba poraz zaczac dbac o dlonie, bo sa malo kobiece. W odp uslyszalam: "Ja tam nie widze, zeby cokolwiek w tobie bylo malo kobiece" i nie mowila tego kolezanka;). Czesto, nie tylko od osobnika od dloni slysze, ze jestem ciepla osoba i dlatego milo sie ze mna przebywa. Troche to zagadkowe, ale mile;). No i na koniec slowa, ktore na dluuuuugo zapamietam. Dostalam kiedys w prezencie rzadko spotykany, egzotyczny owoc i przy jego wreczaniu uslyszalam, ze dostaje go, bo on jest taki jak ja: rzadko spotykany, trudno go znalezc, trudno go zdobyc, ale warto sie poswiecic, zeby chocby skosztowac, bo jest niezwykle slodki:). Autor tych komplementow to juz zamierzchla przeszlosc, ale dzieki nim w mojej pamieci bedzie dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko_czytam
a ja od narzeczonego usłyszałam:chciałbym, żeby nasze dziecko było podobne do Ciebie".I to było najpiękniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko_czytam
wiedziałam, żer moj jest najpiękniejszy, i nikt go nie przebije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×