Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda_24

kobiety, jak odczuwa sie orgazm?

Polecane posty

nigdy go nie mialam, podobno trzeba sie go nauczyc odczuwac. Jednak nie w tym rzecz, jest mi dobrze w lozku, ale zastanawiam sie jak to jest jak sie go przezywa. Podzielcie sie ze mna odczuciami. Co sie czuje? Jak to nastepuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
uczucie nieporównycwalne z żadnym innym.....rozkosz przeszywająca całe ciało i duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się wie
ze to orgazm, fala ciepła, skurcze takie w środku, błogość. A w jego osiągnięciu i przeżywaniu bardzo pomaga odpowiednie oddychanie :) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a da sie to jakos obrazowo opisac? porownujaco? tak zebym mogla sobie wyobrazic \"namacalnie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba po prostu przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona osiemnastka
mam dopiero 18 lat ale udało mi sie go osiągnąc co w tym wieku jest bardzo zadkie ;)) przezyłam to tylkko 3 razy:( i to jest chyba najgorsze bo nieumiem tego powtórzyc :( miałam orgazm łechtaczkowy po pieszczotach z chłopakiem ;) to jest takie niezapomniane uczycie... poprostu masz wrazenie ze odpływasz... takie dreszcze ci "tam " przechodza i czujesz sie taka rozluzniona... niestety to trwa tylko przez chwilke ok 5 sek?? :( podobno orgazm pochwowy jest o wiele lepszy lecz mało która kobieta potrafi go osiągnac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona osiemnastka
aha i jeszcze jedno ... podobno sa fajne kremy które pomagaja w dojciu do orgazmu ;) np seximel koszt to ok 16 zł -pobudza strefy erogenne , trzeba kiedys wyprubowac ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronika 22
Jak chcesz osiagnac orgazm rozluznij sie , upewnij sie ze jestes sama zeby sie nie stresowac i zacznij dotykac swojej lechtaczki najpierw powoli a potem szybkimi ruchami najlepiej palcami wskazujacymi od obu rak,poruszaj szybko i napinaj nogi-wazne i napewno dostaniesz orgazm --CUDOWNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz magda
ja to mam wtedy takie starszne gazy takie prawie jak pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm orgazm.. na samą myśl sie robi dobrze ;) wtedy tylko pragne aby to uczucie trwało cały czas.. nie ma nic lepszego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham mieć orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×