Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kofiii

Prośba o rade kobietki

Polecane posty

Gość kofiii

Dwa razy jak wracałem ze znajomymi wieczorem, akurat odprowadzali dwie dziewczyny, z jedną wydaje mi że złapałem dobry kontakt, dobrze mi sie rozmawialo przez ten krotki czas, moge zdobyc jej numer gg przez kumpla tylko nie wiem czy tak wypada, bo w sumie prawie jeszcze sie nie znamy, jak wrazie czego zaczac rozmowe na gg , co jej odpowiedziec jak spyta skad mam numer, i jak myslicie co sobie pomysli ??? z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoa
Wypada. Jak zaczac: np: Czesc, jestem XY, pamietasz mnie? Spotkalismy sie...blablabla.... Co jej odpowiedziec jak sie spyta o numer? Prawde!:D Ze Ci sie spodobala i poprosiles o jej numer od kolegi. Mi by bylo milo gdyby facet tak do mnie zagadal na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie np nie podoba
jak ktoś bierze mój nr gg czy kom bez mojego pozwolenia od znajomych itd strasznie mnie to wqrza lpiej jak znajdziesz jakiś pretekst nawet badziewny żeby jakby co powiedziec jej albo zeby znajomi sie jej spytali ze chcesz jej gg czy mogą dac bo masz jakś stam sprawe sratata jak się zgodzi a to okaze się sciemą tzn ze i tak jest zainteresowana:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie by sie to
tez nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadynka
A ludzie rozmawiajacy i nawiazujacy kontakty przez neta nie maja takiego problemu co komu powiedziec ze skad mam twoj numer itd :) Przeciez mozesz do niej napisac jesli twoj znajomy da ci jej numer i mozesz napisac. A jesli ona sie spyta kto to udawaj ze mowisz do jakiegos kolesia swojego czy cos ale dawajac przy okazji mocne dowody kim jestes .Wreszczie i ty jej sie zapytasz kim jestes(ty doskonale bedziesz wiedzial kto to) ona odpowie IMIE SWOJE a ty ze zdumieniem jej powiesz tak: No patrz jaki zbieg okolicznosci ...moj kumpel ma podobny numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Wydaje mi się że dziewczyna będzie bardziej zadowolona z tego że zabiegałeś o jej numer niż zła że dostałeś go bez jej zgody. Np to tak jak z nr.tel. Jak inaczej miałbyś sie z nią umówić. Nachodzić ją w domu? Śledzić zeby przypadkiem na nią wpasć? Nr tel też zazwyczaj bierze sie od kogoś kto zna sobę o którą nam chodzi;-) Ja tak poznałam mojego obecnego chłopaka. Dostał mój nr tel od mojego byłego z którym się nadal przyjaźnie. Byłam mile zaintrygowana jego smsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ja osobiście nie lubiękiedy ktoś rozdaje mój nr tel.- prywatny czy mój nr gg (zresztą jeśli chodzi o gg, to i tak by się nie udało, bo mam blokadę osób spoza swojej listy kontaktów :-) ) ale to moje nielubienie, a wszystko zależy od tamtej dziewczyny. pozdro i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
widzisz głupie szmaty jeszcze utrudniają wszystko, nie dość, że człowiek musi pierwszy karty odkryći zrobić ten krok , to jeszcze sposób się nie podoba, powinny się role zmienićto by doceniły , a nie dupą świgają wyżej niż srają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofii
czyli rozumiem , że jak by to też się jej niepodobało to jestem skreślony na starcie? to jak mam z nią kontak złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
ja myślę żebyś ją poprostu zaprosił na piwo, czy kawe. przecież nie prosisz jej od razu o ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaaaa
a ja mysle, ze sprobuj. Bedzie widziala, ze jednak wystarales sie o ten numer:) no chyba ze to jakas ksiezniczka z zazdrtym nosem, to bedzie fukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofii
No też mi się tak wydaje ale chyba najpierw będe musiał troche z nią pogadać , bo chyba nie bardzo lubicie się umawiać z chłopakami których ledwo znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
Kofiii: ja Ci powiem tak. jesli widze, zefacet moze byc fajny (a przeciez napewno taki jestes:) ) i jesli rozmawialam juz z nim wczesniej (aprzeciez rozmawiales:) ) to czemu mialabym sie znim nie umowic zeby pogadac? tak sie wlasnie poznaje najlepiej ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koffi, powiedz koledze, żeby zapytał jej, czy może Ci dać jej numer. I wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×