Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze podpowiedzcie mi

DOSTALAM SMSA OD...

Polecane posty

Gość prosze podpowiedzcie mi

mojego ex, napisal ze chce ze mna byc, kocha mnie, teskni, jest bezradny i nie wie co ma robic. Teraz poprosil mnie zebym mu napisala co o tym mysle. Bo on jest za granica i nie wiadomo kiedy wroci. Nie jestesmy ze soba pol roku, w tymczasie czesto mnie ranil swiadomie i nieswiadomie. Co napisac? Potrzebuje cos tajemniczego, zagadkowego, zeby mu uswiadomic ze mam powodzenie, ale nie przekreslac tego. Wciaz go kocham.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
musisz się zastanowaić czy to ma sense być z człowiekiem który często Cię ranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz co dyktuje ci serce
a nie pytasz na forum o gotowca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
byc moze cos zrozumial,przemyslal....moze zasluguje na szanse?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
pytam, bo zawsze jak mu pisze ze nadal go kocham to on mnie olewa i milczy, bo to typ zdobywcy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz że
"Wciaz go kocham....." napisz to co czujesz, po co takie zabawy kochasz to tak napisz! powodzenia ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
ja tu mam studia, nie moge do niego jechac, to on musi cos zrobic, cos wymyslic, nie ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
aaaa to sprawa wyglada inaczej skoro cie olewal jak o tym pisalas....olej go zuraw i czapla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no właśnie jak Cię olewa jak piszesz, że go kochasz, to nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Myslę, że najlepiej byłoby szczerze pogadać z facetem, wyjaśnić sobie to co było między Wami...takie podchody raczej nic nie dadzą. zastanów sie czy miłość, która go darzysz, jest tak silna by wybaczyc mu to co było złe między wami, a on z pewnością musi obiecać Ci,ze spróbuje sie zmienić. Pamiętaj szkoda życia,żeby meczyc się z kimś, kto jest źródłem Twoich smutków i łez. Trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
ciagle sie ludze, ze zrozumial kogo stracil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
mam nadzieje,ze nie będziesz przez niego więcej cierpiała...zastanów się dobrze, choć wiem,że z pewnością będzie to jedna z trudniejszych decyzji w Twoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
zawsze dawalamu mu to co najlepsze. Gdy mnie zostawil, nie bylam z nikim choc faceci ustawiali sie w kolejce... Napisalam mu lecz co on ztym zrobi to juz jego sprawa dostal ostatnia szanse, watpie czy ja wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Z tego co piszesz to on był dla Ciebie na prawdę bardzo wazny i to z pewnością sprawia,że tak ciężko Ci podjąć decyzje. Zastanów się czy on coś zrobił w tym kierunku,żeby Cie odzyskać...nie tylko powiedział,ze Cię kocha i tęskni...to tylko słowa. Jesli tak długo Cie rani to niech teraz postara się udowodnić Ci,ze jednak warto z nim byc i że jestes dla niego najważniejsza na świecie. Każdy moze przeciez popełnić błąd ważne jest czy umie się z tego wyciagnąć wnioski i to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
K....a bardzo madrze piszesz. On nic nie zrobil zebysmy byli razem, tylko pisal... dlatego mu napisalam, ze dostaje ostatnia szanse, kolejnej nie bedzie, jestem wartosciowa kobieta i nie bede cale zycie na niego czekac. Napisalam jasno i wyraznie ze mam dosc zabawy w kotka i myszke. Chyba nie spodziewal sie takiego smsa, sadzil ze napisze cos w stylu "kocham cie, bede czekac". Bo nie odpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
widzicie jaki on jest, nic nie odpisal i jest mi smutno:( a kiedys byl inny...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Ciesze się, że tak nam się miło pisze :-) Bradzo dobrze, że mu tak napisałaś musi czuc, ze stracił kogoś bardzo ważnego...czekaj aż zacznie robić coś co udowodni Ci, ze warto jeszcze raz zaryzykować...dobrze,ze znasz swoją wartość :-) Bądź dzielna i nie daj się ponieść emocjom...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Jesli nic Ci nie odpisał tzn., że mu jednak nie zalezy tak bardzo jakby sie mogło wydawać...chyba liczył na szybka i sprawną akcję...on pisze, Ty sie zgadzasz i wszystko jest ok...a tu okazało się,ze to wcale nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
K....a dziekuje Ci bardzo, za cieple slowa:) Tak, nie dac sie poniesc emocjom to bardzo wazne. Nie chce wyjsc na osobe, ktora jest prozna i dumna, ale dopiero ostatnio zrozumialam, ze niczego mi nie brakuje. Zawsze bylam zakompleksionym stworzonkiem, lecz z czasem ludzie uswiadomili mi moja cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
dokladnie, chyba na to liczyl, bo tak bylo zawsze, przyzwyczail sie ze ze mna to zawsze latwo mu szlo. A tu zonk... A moze moje slowa sa dla niego zbyt malo zrozumiale? No nie wiem, jedno jest pewne, nie moge sie na niego ogladac tylko zyc wlasnym zyciem, a jesli rzeczywiscie kocha to nie odpusci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Powiem Ci,ze znam to uczucie...ale jak znajdziesz tą własciwą osobę to zawsze już będziesz myslała o sobie pozytywnie...w końcu on nie jest jedynym facetem na ziemi...i nie daj mu odczuć,ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Jesli na prawdę Cię kocha to zrobi wszytko, żeby być z Tobą...na prawde wszytsko...!!! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
mam nadzieje, ze zrozumial moja sugestie, ze mam powodzenie, po prostu chcialam zeby sobie uswiadomil ze rok na niego czekalkam a on sie nawet nie pofatygowal zeby do mnie przyjechac! Zawsze robilam 1 podstawowy blad, pisalam mu ze nie chce nikogo innego tylko jego, a on czul sie podbudowany i spokojny, ze nie wywine mu zadnego numeru. Jednak jego dzien dziecka sie skonczyl. Pora zaczac myslec o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
a od momentu rozstania mialas znim kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
tylko przez gg, zaden inny wracalismy do siebie 2 razy, bez powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
...napisalas mu tylko to o kotku i myszce?Czy jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
chcialabym zeby cos zrobil, zeby mnie zaskoczyl, np wpadl na weekend, jakies niespodziewane odwiedziny, ale watpie bo przeciez on "nie moze nic zrobic, jest bezradny" to ja mam zawsze COS robic :O no zalosne to jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
jestem w podobnej sytuacji wiesz?wracalismy do siebie juz dwa razy..teraz (miesiac temu) odeszlam od niego,bo mialam dosc...ale uczucia pozostaly....Ale czy warto komus dawac te "ostatnia" szanse w nieskonczoosc?......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
napisalam mu ze wiele razy udawadnialam mu ze kocham i powinien wiedziec co czuje. DAje mu ostatnia szanse, kolejnej nie bedzie, a co z nia zrobi to juz jego sprawa. NAPISALAM ZE nie chcialo mu sie ruszyc dupy i przyjechac do mnie i ze nie jestem zakompleksionym dziewczatkiem lecz wartosciowa kobieta. Cos w takim stylu napisalam. Nie wiem jak to odebral. Niestety nie zapisalam sobie tej wiadomosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
moglas nie pisac o tej szansie..... ale juz po ptokach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×