Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta_Marzena

Czym spłycić BLIZNY POTRADZIKOWE?Komus sie udało??

Polecane posty

Gość Lampa Bioptron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Glyco- A
jak dla mnie super działa na buźkę:D Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Glyco- A
kosztuje ok 42-48zł. Jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
no-scar-nie dzila kwasy robilam 2 razy- zluszczala sie skora jedynie na nosie peeling ziolowy z joanny chyba- okolo 6 razy- skora sie luszczyla ale blizny nadal sa glebokie dla mnie nie ma ratunku...a poszlo na to fuul kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
gdzie kupiłas te glyco A...w aptece?czy przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta_Marzena Hej - sory ze sie wtrace ale ja kupiłam glyco A rok temu stosowąłam jesienia - najlepiej wioesna i jesienia jak mniej slonca. I musze powiedziec ze nie moge sie doczekac wiosny jak nastepny raz to zastusuje gdyz musze powiedziec ze jest super. Jak dla mnie oczywiscie - kazda skóra moze inaczej na to działa. Jesli chodzi o zakup - to kupiłam go w markecie chyba w arkadii w w-wie. Jak dla mnie bardzo dobry. Skóra sie po nim złuszcza na twarzy i powtsaje nowy naskórek, Nie jest to przyjemne ale.... wiem ze nie na wszystkich taka działa znam takie których w ogóle nie \"bierze\". Wiec musisz spróbowac. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izziii
krem na blizny i rozstepy NO SCAR mozna kupic w wiekszym lub mniejszym pojemniczku . Nie jest tani, ja za mniejszy zaplacilam 40 zlotych , Trzeba go dlugo wsmarowywac bo tylko wtedy dobrze dziala. Zreszta jest wszystko zapisane na opakowaniu :) skuteczny ale dla wytrwalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
Witam DOOGA28C :)Mam do ciebie kilka pytań: spłyciły ci sie blizny?Mozna stosowac ten krem na tradzik podskórny?Uzywałas jakies filtry?Ja myslałam zeby juz teraz zaczać stosowac ten krem...bo pomimo ze jest lato słonca juz nie ma(i pogoda przypomina bardziej jesien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkaaaa
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi kwas pomaga
od 3 tygodni smaruje sie na noc Lysanelem active-jak juz pisalam w innym watku- i teraz chce sprobowac peelingu, kurcze tylko czemu to takie drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
Hej. Ja stosowałam już nieomal wszystko. Mam blizny po tradziku tylko na brodzie. mialam zabiegi kwasami. Efekt byl dobry kilka dni po zabiegu ale jak sie skora juz zregenerowala to wrocila nieomal do poprzedniego stanu. mialam tez 3-4 mikrodermabrazje - w sumie skora byla bardziej gladka zle blizny szczegolne te dziurki sie nie zmiejszyly tylko te przebarwienia jedynie. No i ostatnio zaczełam zabiegi laserowe. Na razie mialam 2 zabiegi więc nie widać jeszcze zbyt wielkiej poprawy. Ale podobno tylko laser moze wplynąć na te dziury. Inne zabiegi nie dają zbyt dobrych efektów - tak mówi mój dermatolog. Ale powoli zaczynam tracić nadzieję, że te dziury na brodzie wogóle się zmniejszą. Tyle już "dostały" i są niepokonane. Jedyne co mnie zadowała to to , że przebarwienia zginęły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anana
Jeśli miałaś 3-4 mikrodermabrazje (w niektórych gabinetach skin-jet) to miałaś po prostu za mało. Niestety. Wiem że te zabiegi niesą tanie, ale na moich dość głębokich i co tu dużo gadać starych bliznach dały efekt po 10 zabiegach. Rok później powtorzyłam serię (tym razem już tylko 8 zabiegów). Ale to droga metoda - ja wtedy płaciłam około 150-170 zł za zabieg. Wtedy miałam wątpliwości czy to w ogóle pomoże. Dzis jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ> Ja od 4 miesięcy codziennie smaruje blizny CEPANEM. no i widze efekty. nowe i świeże blizny schodzą naprawdę szybko. trochę gorzej ze starszymi bliznami, no ale wystarczy systematycznie smarować. blizny stały sie prawie niewidoczne. polecam cepan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella16
czesc mam 16 lat w tamtym roku mialam straszny tradzik zostaly po nim blizny ktore wygladaly jak pryszcze i smiac mi sie chce jak piszecie ze peelingi chemiczne nie pomagaja ja mialam peelingi "easy peel" u WYKWALIFIKOWANEGO dermatologa ktory zajmuje sie tym od 16 lat tydzien po peelingu byl nieciekawy poniewaz skora maksymalnie sie luszczy i jest bordowa ale po drugim zabiegu juz byly efekty i bylam bardzo bardzo zadowolona przychodzily tam rozne dziewczyny i kazda z nich jest zadowolona z easy peel aha i peelingi glikopilowe sa dla dziewczyn z LADNYMI buziami aby pozbyc sie zaskornikow wiec sa za slabe na blizny potradzikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcccccccsafasfasf
chrzanisz pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatus123
ja mam blizny ktore wycielam se szklem i nie moge ich sie pozbyc te rany to imiona kolerzanek niech ktos mi pomorze ich sie pozbyc :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie idz do dobrego lekarza z tymi bliznami i on dobierze leczenie zależy jak mocno i gleboko ciełas ta skore szklem, ale polecam Ci osteomed mają tam szereg lekarzy którzy jak się tobą zajmą to wyjdziesz na pewno obronną reką z całej tej sytuacji :-) życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie pomogą Ci żadne kremy etc. to może zastosuj pewniejszą metodę związaną z medycyną estetyczną czyli usuwanie znamion i blizn metodą laserową, bezbolesną bo z miejscowym znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgfl
jeżeli nie masz zbyt wiele kasy spróbuj sama stosować kwasy. Mozna je kupić na allegro. Najalepiej byłoby zeby kuracje przeprowadził lekarz, . Przestrzegam przed kosmetyczkami-mogą używać tylko słabe kwasy. Kwasy o tym stężeniu możesz sobie kupić i wykonać sama. Szkoda kasy. Za 1 zabieg u kosmetyczki zapłacisz ok 100 zł. n ALLEGRO ZA TAKA KASĘ KUPISZ KWASY, na conajmniej 10 zabiegów. Glyco-a jest bardzo słaby. Teraz latem nie próbuj jednak zadnych mocnych kwasów. Spróbuj kwas migdałowy, mozna go stosować latem. Jesienią zacznij robić mikrodermabrazję (tego nie zrobisz sama) co miesiąc, a w międzyczasie sama w domu kwasy np. glikolowy max-50% Jeżeli masz dużo kasy to zdecydowanie laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super_Niunia
hej ;) Więc tak postaram się skrucić 6 lat udręki, mając 16 lat dostałam okropny trądzik nie odrazu najgorsze było to że tylko na jednym prawym policzku reszta buzi idealna po 4-rech lata porobiły się masakryczne blizny dość głębokie. Rodzaj trądziku był mieszany ropny a gdzie nie gdzie nawet spore cyzdy... Coś okropnego przez okres zeszłej zimy miałam 2-wa zabiegi kwasem tca 50% jak skóra zaczeła schodzić to nie spałam 3 noce bo tak mnie wszystko piekł na buzi a skóra dosłownie odklejałą się od buzi ;( miałąm robione na całej powierzchni twarzy. I co gówno za przeproszeniem to dało., tylko mnustwo bulu. W maju tego roku zdecydowałam się na laser zapłaciłam 2800zł i wygląda to tak że przez 2-wa tygodnie siedziałam w domu i nie narażając skóry na promienie słoneczne skóra była wypalana również na całej powierzchni twarzy i wiecie co nigdy nie pożałowałam tak wydanych pieniędzy efekt po jednym zabiegu jest rewelacyjny.... Widoczny jak tylko skóra się zagoi (2-wa tygodnie) potem poszłam na mikrodermabrazje diamentową , i na daną chwilę nie ma żadnego śladu żebym kiedykolwiek miała coś nie halo z buśką. Pozdrawiam Cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Super-Niuni Witaj, Bardzo mnie zainteresowało to co napisałaś. Bardzo proszę o informacje jaki to laser! Jest to bardzo istotne skoro ten laser Ci pomógł ( a ich jest sporo i nieraz sie słyszy że nic nie dają). Będę czekac na odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, próbowałam lasera. Byłam raz na Fraxel, potem na erbowo-yagowym (strasznie jest po: sącząca się twarz, obrzęk...gdyby nie lekarka to bym chyba ześwirowała) i oczywiście coś tam było widać. Buzia mi się jakby "zmiękczyła", ale nadal miałam blizny a już nie miałam kasy:( Niedawno jednak na gruponie trafiłam na ofertę Dermarroler z lampą Led. Nie kosztowało to dużo więc kupiłam ale bez nadziei wielkiej. I tutaj się zdziwiłam bo jak wcześniej coś przez nich kupowałam to potem rozumiałam dlaczego tak tanio. W tym salonie czy Instytucie jak się nazywają trafiłam na taką lekarkę Agnieszkę Gomolińską, która poświęciła mi chyba godzinę na konsultacje i wytłumaczyła te moje pytania o maści, papki, lesery itd. Zarjefajna rozmowa i wiele mi wyjaśniła. Zabieg trochę bolał (pomimo znieczulenia) - wytłumaczyła mi i pokazała, że to urządzenie to nie taki wałek z allegro, że ma certyfikaty i że ona sprowadza go z jedynej fabryki z Anglii... sama nie wiem.... Laski! Ja po jednym zabiegu i 4 tych lampach wyglądam lepiej niż po którymkolwiek laserze. Nie wiem co o tym myślicie i czytałam na forach różne opinie, ale jak boga kocham jestem w szoku! Za tydzień idę na drugi zabieg a moja kumpelka jak to zobaczyła to się zapisała na usuwanie rozstępów - powiem wam co z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadiazczapka
mlode blizny to jakie z ostanich 6 miesiecy? ja mam kilka na dekoldzie i chyba sprobuje ten cepan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaak, dziewczynyyyy takkkk dermaroller to jest to , potwierdzam, że w Face & Body na Starowislnej robia to dobrze, bo tam te Panie mają wiedzę i czułam ze chcą dla mnie jak najlepiej, a mnie moje blizny i pory widoczne doprowadzały do szału, zwłaszcza jak podkład nakładałam, ciagle wchodził mi w nie i okropnie to wygladało, jestem w szoku, ze tak to na mnie zadziałało, miałam 3 razy, a do tego jeszcze, a raczej pomiędzy, taki zabieg radiolase małą głowicą, ktory zagęszczał skóre, to razem dało taki efekt, ze mnie kolezanki pytały , co robiłam. Nie ma opcji zebym zrobiła laser, widziałam co sie dzieje po tym i dziekuje bardzo, nie chce. Naprawdę na swoim przykładzie polecam panie z Face & Body Institute, bo są profesjonalne i bardzo się mną zaopiekowały. Uwielbiam to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraceKely
Dzięki, dzięki, dzięki za podpowiedzi. Trafiłam do tego polecanego przez Was gabinetu i zdecydowałam się - po długich - naradach na ten zabieg. Bolało jak cholera i twarz była purpurowa, ale to niesamowite jakie efekty zobaczyłam po miesiącu! Mnie się bardzo złuszczała twarz, wypryszczyło mnie na nowo ale po tym ledzie było coraz lepiej. Ta babka - Agnieszka wypytała mnie o wszystko, zaleciła takie śmieszne zmiany w diecie, jakieś tabletki - nie ważne - ale buzia jest o niebo lepsza. Próbowałam wcześniej mikrodermabrazji, kwasów, maści przeciw bliznom i nie widziałam efektów. Ten sposób leczenia blizn potrądzikowych jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×