Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyyy

oswiadczyl mi sie!!!!ale co dalej?????

Polecane posty

Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyyy

moj luby po miesiecznym pobycie zagraniacą przylecial razem z pierscionkiem, oczywiscie powiedzialam tak , no ale nie wiemy jak to zalatwic z rodzicami, w sumie moim rodzicom powiedzialam o tym ale nie wiem czy ma to sie odbyc jakos uroczyscie no i co z jego rodzicami??? prosze pozmozcie!!! jak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyy
jak to bylo u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsadf
zróbcie obiad (dla waszych rodziców) na którym powiecie oficjalnie ,że sie zaręczyliscie obiad robisz u siebie i robisz go ty a narzeczony przyjezdza z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyyy
no wiesz u nas jest to troche bardziej skomplikowane. moj luby ze swoimi rodzicami nie są tak zżyci co prawda mieszkają jeszcze razem ale u nich kazdy ma swoje zycie. pokazywal juz ojcu pierscionek wiec pewnie domyslil sie o co chodzi, moja rodzinka juz wie ze on mi sie dzisiaj oswiadczyl wiec nie wiem czy to wogole ruszac czy zostawic tak jak jest.kobietki jak to bylo u was z zareczynami prosze opowiedzcie mi sswoją historie dotyczacą zareczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsadf
no ale to najwyzszy czas zeby sie rodzice wasi poznali co nie ?! no chyba nie na ślubie :| i okazja i chwila odpowiednia więc do dzieła a u mojej siostry własnei tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyy
nasi rodzice sie znają i to dosc dobrze i znali sie jeszcze przed naszym zwiazkiem. on nie jest zbyt rodzinny z jednej strony mu sie nie dziwie ale czy to tak zostawic??? gdzie wy jestescie kobietki?pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsadf
ja jestem przy wersji - obiad innych pomysłów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój misiek
przyjechał do mnie z pierscionkiem i z kwiatami dla mojej mamy:) najpierw spytal jej a potem mnie:) nie robiliśmy żadnego obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×