Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniazdz_ce

co z nami bedzie

Polecane posty

jestem od roku mezatka szczesliwa problem pojawil sie teraz wspolnie z mezem postanowilismy iz pojade do pracy za granice maz pracuje na miejscu wszystko bylo ok lecz gdy po dwoch mies wrocilam wyczulam ze dzieje sie cos z mezem chodzi o to ze pod ma nieobecnosc mezowi w opiece nad dziecmi pomagala moja siostra 16 lat a on poprostu zakochal sie w niej twierdzi ze to zauroczenie ze szybko minie nieraz plakal prosil o szanse bo przecierz nic nie zrobil ze samo przyszlo ze nie dawal sobie rady z tesknota za mna ze ona byla obok lecz nic nie bylo miedzy nimi faktem jest ze siostra ma odemnie dowiedziala sie o problemie byla w szoku a ja coz kocham go wierze ze nic nie mieli ze soba skad wiec to uczucie do niej czy to jest normalne?a jesli nie minie mu to co wtedy?doradzcie co robic czekac?naprawde zal mi go gdy mi to wyznal szczerze plakal a ja z nim mam w sobie wiele zalu i zlosci niewiem jak postapic piszcie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka
głupi tchórz z niego i mięczak; tak jest najłatwiej - opowiedzieć partnerowi i teraz on niech niesie ciężar - zdecyduje o przyszłosci związku - sam winowajca już nic nie może zrobić , był "szczery" i pozbył sie balastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho28
czy ty wiesz co to jest INTERPUNKCJA?? przeciwnki, kropki itd.???? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka i dobra
coś chrzanisz od roku meżatką z dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętna świnia z niego
i PO ROKU ci taki numer wywinął? w SZESTNASTCE się zabujał? stara, ja nie mogłabym znieść takiego faceta, poważnie. ale twoja decyzja, możesz czekać, aż mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętna świnia z niego
wielka i dobra - a przed ślubem to kobiety są, ma się rozumieć, bezpłodne? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka i dobra
no tak , przed slubem dwoje dziec.... potem zaurocznie siostrą.... no rece mi opadaja co to za facet???oj odrazu facet ----ciepłe kluchu!!!!beeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gala
w 16 sie zabujal, tak poprostu biedny chlopczyk. Sory ale Twoj maz jest dziecinnie beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek
Przed ślubem mogli mieć nawet i pięcioro dzieci, nie po tym ocenia się wartość człowieka. Ale facet faktycznie zachował się tak kretyńsko, że słów mi brakuje. Autorko, współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka i dobra
mało tego ze beznadziejny''''''''jest nie męski"""""facet powinien być facetem a nie płakac w poduszke''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka i dobra
przed slubem piecioro????to juz o ni świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek
O niczym nie świadczy, bo i o czym świadczy ślub? Nie trzeba go w ogóle mieć, żeby się z kimś związać, uprawiać seks, mieć dzieci i tworzyć rodzinę. Dobra, EOT, bo nie tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×