Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosikmmm

Ochota na seks a metoda antykoncepcji- ankieta

Polecane posty

Gość ktosikmmm

Moim zdaniem istnieje ścisły związek między chęcią do uprawiania seksu przez młodych mężów a stosowana w Waszym związku metodą antykoncepcji. Proszę zatem krótko pisać - czy Twój młody mąż ( 1-7 ) lat po ślubie ma ochotę na częsty seks i jaką metode stosujecie . Proszę nie pisać " my nic nie stosujemy " lecz dokładniej np. stosujemy kalendarzyk i współżyjemy tylko w dni niepłodne, lub stosujemy stosunek przerywany tzn . tuż przed finałem facet wyskakuje na zewnątrz, i tak dalej. Zatem zapraszam do ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jednego partnera
z którym mieszkam więc najlepsza metodą dla nas sa pigułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
Proszę tylko jescze dopisać czy Twój mąż ma ochotę na częsty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktosikmmm
a ujawnisz jaki to związek jest? poparty jakimi badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
DO Do ktosikmmm - przeczytaj jeszcze raz co napisałem na górze dokładnie. Właśnie rzetelne wypełnienie tej ankiety odpowiedziało by na to pytanie czy taki związek istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwoje mamy często ochotę na
seks :) kochamy się prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
Do OrAnVag - przepraszam Cię chwilowo , wiem że lubisz wypowiadać się wszędzie - ale skierowana jest raczej do młodych mężatek. Ale jeżeli jesteś w związku - też możesz dodać swoje odczucia. zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktosikmmm
napisałaś, że Twoim zdaniem istenieje ścisły związek w temacie jak wyżej ;) ponieważ masz na ten temat jakieś zdanie, więc musi być ono czymś poparte - o to poparcie pytam właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooretyyy
Czyli mamy pisac jaka ochote maja nasi mezowie? Czy my - kobiety rowniez? Bo jesli o mnie chodzi, to ja po pigulkach wcale nie mam ochoty :O Teraz nie biore, stosujemy prezerwatywe, ochote mamy oboje zawsze i wciaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
i dziękuję za takie konstruktywne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
Ja jestem facetem ( myślałem ,że już mnie trochę znacie z innych topików).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktosikmmm
ja nie znam :o sorry, że pozbawiłem Cie meskości ;) napisaleś, ze masz zdanie w temacie jak wyzej, chcialbym wiedziec skad ono sie wzielo ... jesli tylko przypuszczasz, ze tak jest powinieneś napisać, że podejrzewasz, przypuszczasz, domniemywasz ... ;) to wszystko ;) jedno Ci moge podpowiedziec: faceci, tak jak kobiety ;) często boją się ciąży nieplanowanej, wiec ochota w duzej mierze uwarunkowana jest skutecznoscia (w subiektywnym odczuciu) stosowanej metody zapobiegawczej :classic_cool: idac dalej tym tropem - to nie metoda antykoncepcji warunkuje ową ochotę, ale poczucie bezpieczeństwa z nią zwiazane (w indywidualnym odczuciu partnerow) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
Mam dokładnie takie samo odczucie ( po dobrych dziesiątkach lat życia seksualnego ) . Ta ankietą chcę tylko pomóc tym mężatkom , które pytają dlaczego mój mąż tak rzadko chce po ślubie. Ja sam kiedy byłem w tym okresie małżeństwa i też mi się wówczas nie chciało - równiez nie uświadamiałem sobie , skąd to się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktosikmmm
nikogo tu nie uswiadamiaj ;) mlode mezatki nie sa dobrym "materialem" do edukowania ... zas te, ktore maja zostac mlodymi mezatkami - jeszcze gorsze ;) konflikt dążeń płci jest odwieczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
No załamałeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktosikmmm
nic sie nie martw :D to problem najpierw "misiow", potem meżów, no i nade wszystko samych zainteresowanych dziewczyn/kobiet w koncu to one wychowują mężczyzn ;), więc mają to, co sobie "sprawiają" a tak na marginesie: OrAnVag jestem :classic_cool:, tylko w przebraniu; mam nadzieję, że się nie obrazisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktosikmmm
Lusesita 😍 to bardzo indywidualna kwestia ... u większości kobiet libido spada ze wzgledu na zmiane metabolizmu hormonow, subiektywny wzrost chutliwosci bardzo czesto spowodowany jest poczuciem bezpieczenstwa ... tak, czy inaczej gratuluję temperamentu :D (-) OrAnVag w przebraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
tak się domyślałem , bo używasz tak samo chętnie te same ikonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
proszę mimo wszystko wrócić jednak do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pigułki osłabiły libido- właściwie całkiem go odebrały :-o toteż stosujemy inne formy, kalendarzyk (tak mniej więcej :-P) i przerywany... gumki mają podobne działanie jak tabletki tyle że na faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
może ktoś jeszcze nie wypełnił ankiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×