Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC-01

HELP!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość GOSC-01

jestem 9 dniu cyklu. moje cykle sa 26-27dni, ostatni mial 28 dni. 9 dnia podczas stosuku pekla gumka podczas wkladania,NIE BYLO WYTRYSKU(WIEM, WIEM, PLYN PREEJAKULACYJNY... ;//, kawaleczek zostal przy samym wejsciu do pochwy,SZYBKO GO WYJELAM, ale moj partner zaraz sie wycofal czyli nie byl we mnie bez gumki, tylko lekko na chwile dotknal mnie przy brzegu . czy jest ryzyko ze moge zajsc w ciaże??? Śluz wydaje sie bezpłodny barwy mlecznej. Poradźcie!!!! pliss bo schizujee. zadnych objawow owu nie bylo. TO B PILNE ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERDOŁA INSIDE...
Jak nie masz pewności to idz do gina, tabletka za 100 zł i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie krotkie cykle....ubolewam nad tym .....i nie pozwalam sie dotykac od 8 do 16 dnia cyklu....nawet jak teraz nie masz plodnych ...to np za dzien lub dwa moga juz byc a plemniki jak wiesz maja niezla zywotnosc a przy tym sile przebicia ...nie mowie ze juz jestes w ciazy ...bo jednak zajscie w ciaze z medycznego pktu widzenia jest prawie cudem ...ale wez lepiej postinor ...dla swietego spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie bierz
Masz jakies 1 % prawdopodobienstwa ze jestes w ciazy. Postinor to nie cukierek, ktory sie bierze kiedy sie chce. Naprawde nie ma zagrozenia. Przy takich cyklach dopiero w 11 dniu moze byc zagrozenie zajscia w ciaze, gdyby nastapil wytrysk w Tobie. Nie marnuj sobie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie bierz
Zauwaz, ze w takie scicy mozna sie wpedzac pare razy w miesiacu...bo tu gumka peknie, bo czlonek dotknie warg sromowych, a moze byc na nim plyn ejakulacyjny, bo bo facet mial na reku ten plyn albo sperme itd itp. Naprawde, zeby zajsc w ciaze trzeba sie kochac w te 2-3 dni najwiekszego zagrozenia, z pelnym wytryskiem wewnatrz a i tak nie ma gwarancji, ze sie w ciaze zajdzie. Ja bym nie brala zadnych hormonalnych swonstw. Kolezanka zrobi jak uwaza. Spytaj sie na forum o antykoncepcji, tam sie dziewczyny lepiej znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limbo
to ze jestes okres spoznia sie 1 dzien o niczym nie swiadczy. W ziazku z tym ze sie tak stresujesz okres na pewno sie opozni a nawet zanikinie. Znam nie jeden taki przypadek, bez obaw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę - mniejsze niż 0,1%, więc ja bym nie radził brać jej Postinoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kurcze a ja się
też boję:( Jestem starą babą a boję się zajść w ciążę, panicznie się boję i do tej pory nie pozwalam się dotknąć chłopakowi:( Okres mam co 32-45 dni, sama nie wiem, kiedy... Czasami nie mam 3 miesiące, więc nie wiem, kiedy mam dni płodne a kiedy nie:( Mierzenie temperatury nic nie daje, bo jestem zagronkowcowana i ciągle chora, mam dziwną temperaturę:o Więc o prezerwatywach nie mam mowy. A tabletek brać nie mogę i nie powinnam😭 Zresztą nawet z tabletkami kazałabym mu jeszcze zakładać gumę:o Chyba mam obsesję, ale straszliwie boję się ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×