Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocco

Jak odkryłyście kafeterię?

Polecane posty

Gość rocco

Ja znalazłam stronkę w jakimś kobiecym pisemku.A Wy? Nikt z moich znajomych jej nie znał...Ja jestem już troszkę uzależniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nawet nie \"troszke\"... MOze jak jestes troszke, to rzuc ta kafe w pioruny poki mozesz :P A teraz jak to ze mna bylo: Na o2.pl mam konto. I na stronce glownej byl kiedys w polecanych topik \"co oblesnego robia wasi faceci\" weszlam i zostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno uzależniona
ja odkrylam to forum kilka lat temu przez przypadek,bylam na jakimś innym forum i ktoś podal tam link do jakiegoś tematu na kafeterii.Kliknęlam w ten link...no i zacząlo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na google
wpisalam cos co mnie interesowalo i ktoryś link odesłał mnie na forum, na konkretny temat. I już tu zostałam, a kafeteria to mój na razie jedyny nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daaaaawno temu, kiedy dopiero mi neta podłaczyli w domu do kompa, przeglądałam sobie portal o2, stamtąd weszłąm na Kafeterię a tam kliknęłam na forum ... i tak jakoś mie się zostało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez wrodzone i zgubne w skutkach zamiłowanie do szerlokholmsizmu... :-0 To był początek końca pewnego świata... Tego lepszego... 😭 Potem pozostało już tylko przegrać życie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela mi opowiadała, jak laski na jakimś forum żalą się , ze mają za małe cycki. Tym forum było Kafe :classic_cool: Zapomniałam o nim na długi czas i dopiero teraz gdy mam stały dostęp do netu zajrzałam tu znowu, zauważyłam ciekawsze tematy niż mały biust no i jazdaaaaaaaaaaaaaa.Zaczęło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidon_
:classic_cool: Przez f23 :P Znalazłem linka, i w miare regularnie (czyt. 3 razy w tyg. po 3 godz.) przesiaduje tutaj. Ziemia obiecana, bez cenzury, szalejących moderatorów, z ludżmi których podszyw bulwersuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon kazal mi napisac komentarz na ormanie i polki i zaluje bo mnie oszukal napisal dla poziomka ze jestem chora psychichicznie zaluje ze go poznalam leona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×