Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzonaaaaa

pierwsza w życiu munetka---krępuje mnie to bardzooo

Polecane posty

Gość zawstydzonaaaaa

mój chlopak nalega na minetke ,co wieczor dobiera sie do mojej mysi a ja nie moge sie przemoc,zachowuje higiene podmywam sie czesto ale wstyudze sie tego zapachu i dosc sporej wydzieliny z podniecenia przeciez on sie tym zadławi :-D kurcze jak przezwycieżyc takie obsesje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaaa
oczywiscie w temacie miało być minetka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż ci zaśpwiom Ni ma dziś imprezy bez transporta wódki ni ma dzisiaj seksa bez lizania dziurki łoj diri diri rach ciach ciach uhhhhaaaa!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie tak samo
wstydzę się i już. A on chce całowac moją pupcię i mówi, że jestem głupia, że mu nie pozwALAM, BO MAM PIęKNY, GłADKI I JęDRNY TYłEKCZEK:p I BEZ PRZERWY SIę PYTA, CZY MOżE GO DOTTKNąć:O a JUż O LIZANIU CIPKI NIE WSPOMNę, BO SIę WSTYDZę NA SAMą MYśL:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tak nie możesz przełamać, to parę drinków przed - na samo rozluźnienie :) a ja ci powiem, że jego musi strasznie podniecać to, że jesteś taka podniecona Z JEGO powodu... a ten zapach działa podświadomie jak u zwierząt ;) - nie wstydź się go, to najlepszy feromon! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeey znowu o cipce
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaaa
próbuje juz od jakiegos czasu sie przełamac ale nie moge,moze te pare drinków przed to jakas mysl :-) kiedys myslałam,ze łatwiej to przyjdzie :-) mój tez cały czas sie pyta czy moze sie przytulic dotknać,choc triszke pocałowavc a ja na sama mysl robie sie czerwona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munetka
jestem pierwsza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam wielkie mecyje
mój mąż co wieczór robi mi minetkę, oczywiście przed zawsze prysznic i smarowanko myszki balsamikiem żurawinowym...........pięknie pachnie. Jemu chyba też się podoba skoro dobiera się do mnie zaraz jak tylko wejdę do łóżka. No i orgazm jest najlepszy podczas lizanka :D Nie bój się dziewczyno bo nie wiesz co tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jednaaaa
a wiecie,ze w avonie teraz wyszły takie perfumy do higieny intymnej na bazie jakis ziółek,wiec moze to poprawi komfort psychiczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie chciała... mnie naturalny zapach podnieca. zarówno mężczyzny, jak i kobietki. może to w trakcie leczenia jakichś infekcji, jak zapaszek nie bardzo... :D słyszałam kiedyś o jakiejś sytuacji, jak kobieta idąc do ginekologa chciała przed użyć taki dezodorancik, a pomyliła ze sprejem do włosów z brokatem ;p lekarz się zdziwić musiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nie moge przelamac
KUrcze ja moge go piescic oralnie, blyskawicznie sie przelamalam :) Pozatym on jest straszny chyscioch! Ostatnio robil mi to przez majteczki paluszkami.. Pelen odjazd :) jeszcze przy tym ssal moje ssutki co baaaaaaaardzo uwielbiam :) Ale zedrzec majteczek mu nie pozwolilam :( Nie podoba mi sie ten zapach :( A juz tym bardziej boje sie jak to smakuje... Bo jak jestem podniecona to plywam w sluzie :P Ale po woli sie lamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×