Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam duży problem...

nie wiem co teraz zrobić...

Polecane posty

Gość mam duży problem...

poznałam się z tym facetem tutaj... parę topiców na których wymienilismy zdania i opinię później okazało sie ze mieszkamy w sąsiednich miasteczkach... bardzo imponowała mi jego mądrość słów.... i pewnego razu odwiedził mnie w pracy... przyniósł coś słodkiego , posiedział , pogadał on z odzysku - ja męzatka... chol*ra zakochałam się po uszy... słyszę i czytam jego słowa ze jestem piękna ze mu sie podobam , on wie ze również cos do niego czuje ale on jest starszy ode mnie 10 lat i do jego pieknych słów dochodzą tez taki ze nie mogę niszczyc swojej rodziny... tęsknie za nim ..nie widziałam go juz miesiąc..teraz tylko maile smsy i telefony... w których daje mi do zrozumienia ze chciałby być ze mną wiem ze muszę być sila i przestac patrzec mało realistycznie ale...czuję że sie zakochałam i teraz źle mi z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhgthglllllll
a jaki miał nick?? moze duuzo jest tu takich ktore tu bajeruje,okaze sie zes nie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duży problem...
troszkę źle to ujęłam - nie ma między nami fascynacji tylko fizycznej... wogóle to on z wyglądu nie jest w moim typie ale dogadujemy sie jak starzy przyjaciele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj i nie myl zauroczenia z zakochaniem!!!!!!!! tak łatwo stracic rodzine... zastanow sie na spokojnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×