Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkaSamotna

Na randkę z dzieckiem??

Polecane posty

Gość AnkaSamotna

Rozwodzę się. Od jakiegoś czasu chciałabym poznać jakiegoś ciekawego męźczyznę, ale problem jest w tym, że mam dziecko i nie bardzo mam je zostawić z kimś. Zastanawiam się, czy nie jest to śmieszne, aby iść z dzieciakiem 3 letnim na randke? Może któraś z Was miała podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie jest najlepszy pomysl:) Oczywiście powinnaś o dzieciaku powiedzieć jak najszybciej się da....ale może na pierwszą randkę to zorganizuj sobie jakąs koleżankę do opieki:D No chyba....że potencjalny partner już o brzdącu wie i sam to zaproponuje...ale nie rób takich niespodzianek na \"dzień dobry\"...bo szybko może być \"do widzenia\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
Na pierwsza randke to rozumie, że jakos coś trzeba wymysleć, ale problem będzie z następnymi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zabieraj dzieciaka i przynajmniej sprawdzisz czy sobuie z przewijaniem karmieniem i innymi typu sprawami daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, że nie jest to najlepszy pomysł. Pewnie, że potem, jak juz się lepiej poznacie to dziecko można zabiarać ale na początku to jakoś nie tak. Zreszta po co dziecku tyle stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stres faceta to co pies ? wdzi laske co sie z nią umawia i co a nic dostaje wózek do popychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wicie...nie tak radykalnie...jeśli dziewczyna ma dziecko to facet musi o tym wiedzieć i popychanie wózka nie może być dla niego problemem....:) Ale nie na pierwszej randce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pierwszej to podstawa by sie przekonać czy dobrze prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
;-) właśnie sprawa nie jest taka prosta. Mnie osobiście nie przeszkadzałoby takie małe dziecko. Ale męźczyzni myślą inaczej niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ona ma problem bo nie ma opiekunki do dziecka na pierwszą randke a ty mi o 4 randce marudzisz na 4 randce to im maluch bedzie w trakcie sexu przeszkadzał bedie temat na kolejny topik \"czy monza zajśc w ciąze na 4 randce jak w trakcie sexu 3 latnie dziecko stresuje mojego faceta \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz26
mi dziecko by nie przeszkadzało na pierwszej randce, nawet byłoby całkiem fajnie :) ale mojego zdania nie bierz pod uwagę, bo ja nie jestem normalny, tzn. jestem zupełnie inny niż reszta facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
Własnie takiego faceta szukam Jak Ty. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz26
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzooo77
tylko co zrobisz z dzieckiem jak randka będzie miała się przenieść do łóżka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
Poczekam, aż dzieciak zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz26
hehe :D w takim wypadku może być mały problem, usypianie mogłoby trochę potrwać ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
Mały zasypia w ciągu 20 minut. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz26
Szybki Bill z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSamotna
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×