Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bayleczka

Czy w Chorwacji są rekiny???????

Polecane posty

Gość NataliaAla
Tak są rekiny, jest ich ponad 30 gatunków! Ale pływają na otwartych morzach więc nie spotkasz ;) Z delfinami to samo no chyba, że do delfinarium pojedziesz :) zwykle spotyka się żarłacze białe lub ludojady ale ryzyko jest bardzo, bardzo ale to BARDZO małe, tak jak spotkać wilka w puszczy więc nie spotkasz :) Oczywiście uważaj na jeżowce bo naprawdę boli jak igła się wbije :) a jak już się wbija to zwykle do końca w sensie cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Chorwacji 5 razy, sa ludzie ktorzy byli miliony, lub tam nawet mieszkaja, a mimo to nie widzieli rekina. Widok rekina to przeciez rzadkosc i nie widuje sie ich raczej na codzien. Sama nie jestem pewna czy rekiny sa w tym morzu. Jest ono dosc zasolone,a rekiny sa raczej slodko wodne. Ja bym sie tam bardziej obawiala jezowcow i meduz. Jak przyjezdzacie tam zeby tylko pomoczyc sie przy brzegu lub nie opodal ,to watpie zeby was rekin zaatakowal ,co innego jesli wybieracie sie na glebokie juz morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach miejscowości Rijeka był atak rekina dawno temu, o innych nic mi nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Chorwacji 4 razy. Często pływałam pod boje i wogóle. Jedynie jeden raz widziałam grzbiet rekina jak płynęła statkiem. Teraz będę kechać do Adriatyku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest tam żałracz ludojad ale spokojne on albo pływa jako dziecko przy plaży więc nic nie zrobi a jak durzu to jakies 10 kilometrów od plaży a takto rekiny blisko plaży pływajom małe rekiny a nawet rekinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×