Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilonkaaaaa

PO KTÓREJ RANDCE DO ŁÓŻKA??

Polecane posty

Gość Ilonkaaaaa

Powiedzcie mi jak Wam zalezy na facecie i nie chce sie go stracić to kiedy pojsc z nim do łożka?? Czekać na słowo: Kocham Cię, czy miłośc przyjdzie sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
to zależy od wieku .JEsli masz mniej niz 20 lat to wogóle .Musisz poczekac do tej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie ustalilam ze na 3 mozna juz cos pofiglowac....moze zaraz nie penetracja ..ale lizanie sie nawzajem tez sprawia frajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swiecie
"umownie" idzie sie na lub zaraz po 3 randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaaaaa
Mam 31 lat, facet 41. jak go pytałam, czy mu zalezy na mnie to powiedział, że to ciezkie pytanie i nie umie odpowedziec na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaaaaa
Jestem troszkę niedorozwinięta umysłowo i w wieku 31 lat, pytam się, kiedy można uprawiać seks. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaaaaa
Ale smieszne sie podszywac pod moj nick. HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj poznalem kobiete od razu zabralem sie do rzeczy bylo ostre macanko i lizanko jak gdybysmy byli para od dawna, bardzo ladna szczuplutka kobieta 24 lata, wyglada na porzadna a jednak tak samo napalona jak cala reszta, trzeba sie tylko nie krepowac i dzialac a najlepiej urobic sobie wczesniej kobiete winkiem :) wczoraj obylo sie bez sexu ale dzisiaj nie bedziemy sobie zalowac :) moj wiek - 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×