Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przeczytajcie to uwaznie

Damski gang - dziewczyny są coraz gorsze

Polecane posty

Gość Przeczytajcie to uwaznie

Chciałbym zwrócić uwagę, że dziewczyny stają się coraz gorsze, działają nie rzadko w grupie, są brutalne i atakują już nawet ludzi na mieście. Np ostatnio u mnie w Lublinie kilka młodych kobiet napadło na dwie 21-latki, które wracały z dyskoteki. Napastniczki przewróciły jedną z ofiar na ziemię, zaczęły kopać i bić po całym ciele. Sprawczynie ukradły torebkę i uciekły. Ostatnio znów został chłopak u nas napadnienięty przez takie dziewczyny. Nawet ja miałem 2 spotkania bliskiego stopnia z 6 wyrosnietymi gimnazjalistkami z ociekajacymi tuszem rzęsami... Przeklinają, chodzą w biordówkach czy jak to nazwać, w make upie i zaczepiają ludzi. Nawet potrafią podrywać facetów tylko po to aby za 5min uciec z zabraną mu komórką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy
no cholera, groosia, a czy to zachowanie facetow usprawiedliwia czy rozgrzesza takie dziewczyny?? temat jest inny przeciez.. i z przykroscia musze stwierdzic, ze w wielu przypadkach obserwuje bardziej chamskie i wulgarne zachowanie wsrod nastolatek niz nastolatkow jakby chcialy cos kudowodnic albo zaimponowac komus, sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiaodmo ze malolaty sa bardziej wulgarne itd od tych chlopcow..ale nie skazujmy ich na porazke.....bo chlopocy w ich wieku potrafia nawet zabic....nie bedac swiaodmym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy
Iron , biodrowki i ogolnie przesadne nasladownictwo - czy w modzie, czy w makijazu - moge przezyc ale jak widze perfekcyjnie umalowane usteczka, z ktorych zaraz po rozchyleniu warg niesie sie trzypietrowa wiazanka... slabo mi sie robi nie zebym zrzedzila, ale ta nabyta agresja w slowach i w zachowaniu czasami mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
musze przyznac, ze sporo w tym racji...ja np wczoraj tez mialam taka niemila sytuacje, ze "przyjaciolka" dziewczyny, z ktora niebardzo sie lubimy, zaczepila mnie i nie dosc, ze naublizala, to jeszcze chciala pobic. Ale, ze takim sie ustepuje, to poszlam sobie z miejsca, w ktorym one byly. nie rozumiem czegos takiego. nie lubic sie-ok-ale czemu nie mozna sie po prostu unikac, tylko od razu zaczepiac? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosia z tego co wiem
też ma ok 15 lat i tak pierdoli jak poczaskana! małolaty won z forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dlatego tak się zachowują bo czują się bezkarne Gdyby to mężczyzna pobił trafiłby za kratki a kobiety są traktowane ulgowo. Organizacje feministyczne utrwalają w społeczeństwie stereotyp kobiety jako biednej ofiary i ten chwyt socjologiczny jak widać działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwyt socjotechniczny oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w większości wasze dzieci, w domu aniołek bo nie dostanie kieszonkowego i zabiorą tel.a jak tylko wyjdzie z domu znęcanie się nad innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej skladajacy sie ze swirow, kierujacy przez innego swira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, młode dziewczyny są w dzisiejszych czasach okropne, zaczepliwe, chamskie, wulgarne i agresywne ... gdzie są rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie gang ,a zgraja miesxanych swirow dajaca sie latwo manipulowac przez (nprzez) innych swirow. Zazwyczaj pochodza z patologicznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo rurkowce to peezdy, a dziewczyny się robią agresywne, w przyrodzie musi być równowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety w obozach koncentracyjnych były brutalniejsze od mężczyzn. kobieta gdy ma władzę nie ma hamulców - tak się agresywne dziewuchy mogą być gorsze od agresywnych chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×