Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Major_Kiebzań

Poszukuję kobiety o specyficznych zainteresowaniach.

Polecane posty

Gość Major_Kiebzań

Witam Panie. Jestem żołnierzem zawodowym, samotnym i zapracowanym. Ale wolne chwile spędzam zupełnie sam i szukam miłego towarzystwa. I w związku z powyższym chciałbym poznać kobietę, która podobnie jak ja wykazuje zainteresowanie tematyką militarną, paramilitarną i podobną. Taką, która tak samo jak ja zastanawia się ciągle nad prawdziwym sensem lufy, tudzież zbiornika wodnego jako przeszkody terenowej. Znajomość zagadnień związanych z odpalaniem rac świetlnych oraz rozbrajaniem min przeciwpiechotnych byłaby dodatkowym dla mnie atutem. Czy jest tutaj taka kobieta? Jeśli tak, to proszę dać odzew. Czołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omc dr
melduję się na rozkaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major_Kiebzań
A czy szanowna Pani mogłaby się przedstawić. Ja Marek jestem. Miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla Rodowicz dla ciebie
ona to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:32 Major_Kiebzań \" .......... Czołem!\" Majorze, majorze to chyba po urazie..... czołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz, cały dzień rozmawiać o wojsku ? :D Toż to nudne jak flaki z olejem :D 🖐️Żebyś Ty chłopie, gotować chociaż potrafił...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major_Kiebzań
Oczywiście chodzi mi o moją osobistą lufę ;) Może jest tu jakaś miła Pani, która zechciałaby ją szybciutko przeczyścić?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję stanowczo, iż poprzedni wpis nie został dokonany przeze mnie. Aczkolwiek to też jest w jakimś stopniu porządane, z tymże ująłbym to nieco bardziej subtelnie. Co do gotowania - potrafię i to dobrze. Jedzenie polowe to moja specajalność, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raptorka
Dawaj hummera i jedziemy do tych zbiornikow wodnych. :classic_cool: A najlepiej czolg. Zolnierzyku takie twarde laski nie potrzebuja facetow, ewentualnie do zaspokojenia potrzeb. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję najpierw pojazd osobowy typu samochód, a potem możemy przesiąść się do pojazdu opancerzonego, typu czołg. To żaden problem, na poligonie jestem dowódcą baterii. Jedyne czego nie można, to oddawać strzałów z nienacka, ponieważ to może wystraszyć stacjonujących nieopodal turystów. A co do kobiet, to niekoniecznie musi być twarda jak lufa czołgu, czy granat zaczepny wz.24. Najważniejsze żeby lubiła ryzyko, podzialała moje pasje, albo chociaż miała ochotę się tym wszystkim zainteresować. Mogę nawet zaproponować wspólny skok ze spadochronem. Jestem do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaaa
powiedz mądralo z czego składa się dzida :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×