Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojo

mój chłopak idzie na kawalerski

Polecane posty

Gość ojo

mam pytanie do tych, które to juz przezywaly albo beda w najblizyszym czasie - jak mam sie zachowac skoro wiem ze na kawalerskim, na ktory idzie moj chlopak ma byc streeptiz? Z natury jestem straszna zazdrosnica ale zdaje sobie sprawe z tego, ze przeciez nie moge zabornic a poza tym jak by wyszedl przed kumplami? Probowalam sie postawic w odwrotnej sytuacji i faktycznie co zrobic - wyjsc? Jak ja to mam przezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
przestan miał tyle w zyciu, ze ten jeden stripteez wiecej czy mniej nie robi roznicy. No chyba, ze bedzie je np.. dotykał. Panowie tak robią to po nózce, to po piersi. Nie mowia tego, ale tak robią. a to nie fair wobec dziewczyny z którą są. Z drugiej strony zamawianie takich pan to dziecinada wedlug mnie, ale skoro tak sobie zarzyczył narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
to o co w koncu chodzi? o streeptiz czy stripteez?? bo juz sie gubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homerkowa
Moj chlopak tez byl kiedys na kawalerskim. Poszedl, bo przeciez mu nie moge zabronic. Mowil mi potem ze wszyscy sie spili, a ta laska nawet stanika nie sciagnela. Potanczyla troche przed panem mlodym, rozdala wizytowki i poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
no faktycznie ubaw po pachy o litery beda sie czepiac jesli macie ochote sie ponabijac to chyba sa inne miejsca do tego a tym kto powaznie tu wita z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
a moze striptease? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
to teraz calkiem powaznie, kumpel na kawalerskim mial 2 panny bi, tak sie towarzystwo spilo i podjaralo , ze bylo niezle dymanko , pan mlody tez sobie ulzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
Mowil mi potem ze wszyscy sie spili, a ta laska nawet stanika nie sciagnela a ja tez zauwazylam, ze takie panie to korzystaja na naiwnosci facetów. Na studiach ktos mowił, ze taka jedna to tylko stanik sciagala byla w stringach i to dosc zakrytych ale oni placili tyle co za pelny striptiz i tez nic nie widzieli bo byli spici. I sobie zarabiala na wadzie panow: wzrokowsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
grzesiek - a Ty to tak lubisz ludzi dolowac? Wpadles na ten topik powyzywac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszekqq
Przygotuj się na najgorsze, chłopak na pewno se wymaca obcą i cycatą rozebraną lalę, kązdy tak będzie robił, więc dlaczego nie on? No własnei dlaczego? Skoro nikt nie będzie widział i to będzie tylko męskie grono. Bój się żeby nie wybzykał której

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
ludzie co z wami - to hurtowo chcecie mnie zalamac? zadnego wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
ja cie tylko uswiadamiam co sie dzieje na takich wieczorkach ;) sam ide teraz w sobote na taki i zapowiada sie niezla akcja bo beda te same dziewczyny co u tego kumpla wiec bedzie ostra jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
Tylko nie pijcie za wczesnie, bo nic nie zobaczycie:P nie mówiąc już o dotknięciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
to ja slyszalam ze dotykac moze tylko przyszly pan mlody ale co ja tam moge wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
nie masz zielonego pojecia co sie wyrabia na meskich wieczorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
i wlasnie mnie oswiecasz - a moze jakas dziewczyna napisze co sie dzieje na panienskich to moze lepiej mi sie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
przestań grzesiek, bo dziewczynka kompletnie się załamie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
dotykac moze pan młody? to zdrada a dlaczego, bo tacy ludzie dzis co sie zenią, sa ze soba długieeee nieraz lata a skoro są to i są ze soba ciałem. a jak związek to i wiernosc. i co jest kawalerkis i on co ma dyspense od wiernosci???? co innego jak kiedys było nie widzieli sie, moze tylko raz w dniu slubu 2 raz. zatem nie byli ze sobą i sobie panowie wyprawiali na tych kawalerskich itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
ja naprawde juz sie zalamalam tzn ze mam sobie w czasie tego kawalerskiego spokojniutko siedziec w domq, potem isc spac i niczym sie nie przejmowac? przeciez ja oszaleje w tym czasie i po sufitach bede lazic a wkurzy sie jak bede zla o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
udawaj, że sie nie przejmujesz i jest spoko, potem wkradnij się tam gdzie odbywa się impra gdy wszyscy będą narąbani. Wtedy bedziesz mogła sama ocenić sytuację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
tragikomedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
przestan to zalezy od faceta:) jak kocha nie zdradzi nie dotknie nawet kijem:P poza tym ja slyszlam od niejdnego faceta jak stała przed nim polnaga kobieta i chciała cos tak załatwic. facet jak ona poszla mowil. ja juz jestem za duzy na takie gierki. Kiedys sie łapałem na koroki i inne takie. teraz wymagam inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
imat - wreszcie cos pozytywnego. Wiesz ja ufam mojemu facetowi ale moja wyobraznia i moj rozum sa bardzo daleko od siebie i nie wspolgraja wcale ale to wcale, dlatego tak szaleje, a pisze tu aby zyskac jakies wsparcie bo samej mi ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
ja nie wyobrazam sobie, bo nie widzialam kawalesrekiego, ze streptizem tym bardziej:P tylko panieńskie:) jak kocha to nie dotknie,bedzie wiedział ze miłosc, związek to wiernosc i lojalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinko ..............
dymanko to mogło byc ale tylko za pieniadze i nie lej wody ..., a za pieniadze to kazdy moze dymać ile chce :-D i jak chce :-D Wszystko jest do kupienia, jak nie wiesz. Bajki to opowiadaj malolatom a nie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
kumpel o ktorym wspominalem jest strasznie zakochany w swojej zonce i wtedy tez tak bylo a jednak bzykal sie z tymi panienkami i to z obydwoma! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek....
no oczywiscie ze za pieniadz a niby za co? za friko? striptiz tez za friko? jak sie zamawia takie dziewczyny to sie placi , strasznie glupia ta twoja uwaga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka1
ja mam lepszy pomysl - idz tam i sama zrób im ten striptease... moja siostra na wieczorze panieńskim miala taki ciuch, ze osobiście będac facetem wolałabym JĄ zobaczyć na sole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvhmjbhm
zasada na kawalerskich jest taka, ze pan mlody nie moze dotknac panienki, natomiast pozostali owszem, gdyz one sa wlasnie dla nich. przyko mi ojo:-( ja tez bym zwariowala z zazdrosci gdyby moj poszedl na kawalerski, na szzcescie nikt z naszych znajomych nawet jeszcze nie mysli o malzenswtie;-) boze co to bedzie jak ktos go keidys zaprosi ;-(;-(;-( umręęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×