Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alia111

Uwaga!

Polecane posty

Wkeję z innego forum, na które zaglądam, posty jednej dziewczyny, która szuka siostry: \"Wczoraj o godzinie 12 w południe wyszła z domu moja siostra, do tej pory nie dała znaku życia.Ma na imię Ania, wzorost 162, włosy ciemny blond, bardzo wychudzona buzia oraz reszta ciała.Ubrana była w jasno wrzosową bluzkę, jasno szare spodnie sportowe i beżowe sandały, miała przy sobie torebkę brązowo czarną .Ania jest bardzo chora, ma zaniki pamięci, miesiąc temu wyszła ze szpitala, wymaga leczenia.Prawdopodobnie wsiadła do pociągu w kierunku wybrzeża, jest w depresji.Jeśli którakolwiek zobaczy podobną dziewczynę proszę zadzwońcie na policję, zostało zgłoszone zaginięcie!\" \"Ania ma 30 lat ale wygląda na starszą, wyniszczyła ją choroba.Ma tocznia, przeszła zapalenie opon móżgowych, jest strasznie chuda, mam myśli samob ójcze.Prawdopodobnie pojechała nad morze, muszę ją znajść , to moja jedyna siostra, ja już wariuję.Jeśli możecie prześlijcie ten post wszędzie gdzie się logujecie.Może ktoś ją widział!Ja jestem z Wrocławia mój numer komórki to 506 988 938.Błagam pomóżcie jej szukać!Ewa\" www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34c08f682addb84d.html To jest Ania! Może ktoś będzie mógł pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś odpowie
jestem z Wrocka i będę sie rozglądała,ale jeśli wyjechała...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×