Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

od wczoraj nie jestem sobą

Od wczoraj jest mi bardzo źle

Polecane posty

Aby lepiej zrozumiec ostatnie moje zdania. Kazda milosc sa w stanie zabic zbyt duze oczekiwania i wymagania.........itd. Co nie znaczy ze w w milosci nie stawia sie granic...ale to juz inna sprawa. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likol
Dobre ci tu rqady daja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam podobnie
wiec czytam z zapartym tchem. A co to za ksiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
Present dzieki za piekna wypowiedz, i co cenniejsze, przedstawiona z meskiego punktu widzenia:) kobiety sa czasami egoistkami a ich milosc potrafi byc bardzo zaborcza, wiem, bo czasami sama taka bywam:) zadziwiajace jest to, jak wielki wplyw maja na nasz, kobiecy nastroj stosunki z ukochana osoba. Choc zrozumienie nie moze przyjsc tylko z jednej strony, trzeba w zwiazku wypracowac kompromis, mezczyzna tez powinien zrozumiec jak wazne sa takie czule drobiazgi na co dzien i nie zapominac o nich. a my za to powinnismy docenic potrzebe wolnosci i spokoju, tak wazna dla mezczyzny. Mezczyzna mowi, ze kocha, tylko wtedy kiedy naprawde czuje taka potrzebe i przynajmniej wtedy, kiedy mowi, w szczerosc jego slow watpic nie mozemy. Mezczyzna jesli jest z Toba, to znaczy ze chce byc z Toba:) jak by nie chcial to by Ci powiedzial - tak mi to moj tlumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
A ja jestem ciekawa, gdzie autorka naszego topicu, nawet nic nie pisze czy juz wszytsko wrocilo do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
hey Olympinica ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
pewnie już jest lepiej ! my kobiety mamy właśnie takie zmienne nastroje . Dziś się wściekamy a jutro kochamy ponad życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
czesc FAJNA-AJ no mam nadzieje ze juz lepiej, bo wczoraj byla biedna taka podlamana:) Ja tam sie na mojego dlugo wsciekac nie umiem, wlasnie jedziemy w sobote na urlop:) w koncu wiecej czasu tylko dla siebie, nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Do Olympica - W takim razie, życzę udanego i upojnego ( w sex ) urlopu.:-) Cholera fajnie masz . Też bym , chętnie gdzieś wybyła ,aby nieco odreagować , ale z tym będzie ciężko bo urlopu chyba raczej nie dostanę . W każdym razie mam nadzieję ,że wrócisz pełna wrażeń , wypoczęta i pełna motywacji do dalszego działania . Czasami dobrze jest się w taki sposób " zresetować "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
a gdzie lecisz wypocząć dziewczynko? ( a może to tajemnica ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
a dziekuje, dziekuje, bede sie strarac, wlasnie dzis musze spedzic upojne chwile z depilatorem ;D teraz jedziemy nad jezioro w lubuskie ze znajomymi a okolice Świat i Sylwestra chcielibysmy spedzic w Zakopanem, moj ukochany za punkt honoru postawil sobie nauczyc mnie jezdzic na nartach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olympionica
Tyle sie tu przedtem nawymadrzalam, a jak przyszlo co do czego zachowalam sie tak samo nierozsadnie i hiesterycznie choc moj facet prawde mowiac nic takiego zlego nie zrobil:) fakt, ze ostatnio mial drobny wypadek i uszkodzil sobie noge, od tego czasu ma kiepski humor, wiec o czulosciach zadnycn za bradzo nie ma mowy. No i tak sie zbieralo we mnie od paru dni, az w w koncu wczoraj nie wytrzymalam:) no i mielismy drobna sprzeczke na tym tle, najlepsze jest to, ze by mamy problemy w kolko z jednym i tym samym:) bo mi brakuje czulosci a on odbiera to jako nieuzasadnione pretensje, bo czepiam sie szczegółów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×