Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asickza

Mój mąż i nasze życie

Polecane posty

Gość to okropne
Dziewczyny, przeciez to jakies wymysły, a wy sie denerwujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
dawać dupy też trzeba umieć, bo tak to by każdą wziął, wiec chylę czoła nad umiejętnościami autorki a wy myślicie, ze otworzenie drzwi rekinom biznesu, to taka łatwa sprawa ??? No i co udało ci sie coś wymyślić, jaka to firma, czy w panice cos wymyślasz ???? śmiesznie sie ciebie czyta, zawsze sie zastanawialam, jaki temat wymyslic, zeby chwycil publikę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahha
ładnie masz nasrane :D znieczulenia są za friko pustaku a ta twoja Gabriela to stara rura po zawodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie to
prowokacja na poziomie debilnym, nie ma co zwaracać uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
oj biedaki się zawsze denerwowałay i tyle. zawsze takbyło i est. milord sam zajmie się goścmi. Poczekają na mojego męza w sali kinowej także mogę kontynuować konwersacje z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
a co cię tak jego firma interesuje??????????????? nie powiem ci.......hah ha ha ha Gabriela jest na 100% pewna ze znieczuleniea nie są za darmo. Milordowi kazałam zadzwonić doszpitala i powiedzieli ze tez nie jest za darmo więc daj sobie na wstrzymanie dziecko z klasy 6C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
Czyli jednak, biedactwo nie umiesz tak na szybko branży wymyślić. A interesuje mnie dlatego, że mój mąż tez ma firmę, i też nam się dobrze powodzi i zastanawiałam się czy to ta sama branża. Ale o czym tu mówić, skoro twój świat jest wymyślony :-D :-p No powiedz coś jeszcze, poopowiadaj coś o swoim świecie marzeń ? Jakie teraz są najmodniejsze trendy spędzania wolnego czasu, gdzie i z jakimi używkami bawią sie twoi bogacze ? Rozerwij nas tutaj - jesteśmy takimi znudzonymi kafeteriuszami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaa
o kurna ale jaja.... poczytałabym was jeszcze ale halikopter po mnie rpzyleciał, musze zrobic zakupy w Londynie bo mi się moja garderoba znudziła. Pozdrowie od was dziewuszki madonne, bo się z nią umówiłam na lunch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaaa
pozdrawiam wszystkie normalne kobiety. A prowokacjom powiedzmy stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy twoje wypowiedzi sa zabawne, czy zabawnie tragiczne. bujna wyobraznia jak na gimnazjalistke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
Ale to dobrze, że dziewczyna (?) ma takie barwne marzenia, może zostanie pisarką ? Marzenia trzeba mieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, muszę przyznać że nieźle się ubawiłam czytając Waszą dyskusję. Dziękuję bardzo i proszę o więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie trzeba oglądać tych bzdurnych seriali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez to zabawne, fajnie bynajmniej troche rozrywki w pracy. Niestety dzis Madonny w Londynie nie ma jest ok 38C a w metrze 52C upaly tragiczne macie szczescie ze w PL sie troche ochlodzilo, zreszta prima balerona ma klime to pewnie jej to obojetne, a moze siedzi w samochodzie z klima? Jedno wiem tu na tym topiku jest zajebista kilma. Ide za moment na lunch, lecz nie z Madonna, tak zwyczajnie do Waitrossa po salatke, dziewczyny nie dajcie sie zwariowac i uwazajcie na slowa, bo zaraz was ktos tu mafia postraszy.....:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
nie ma to jak zmyślać z zazdrosci o pracy w anglii. Pewnie nawet angielksiego nie znasz hahahah dear easy lay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
szkoda ze ty nie wiesz hahahahah znam angielski . .... biznsowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justyna M.
hahahahahah autorka jest inteligentna i umie wytykać ściemy hahahhahah a sama jest jej mistrzynią. twoją ścieme wykryła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumaczenie dla arystokratki dear-kochanie, skarbie itp easy-latwy, przyjemy itp lay-klasc, polozyc, przepraszam szanowna pania ale o co chodzilo? moze Gabi wytlumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
hahahahahahahahahahahhaahahah szkoda ze nie znasz angielskiego moja mała udawaczko. hahhahahaha ale się ubawiłam tym tłumaczeniem hahahahhahahahahaa a ponoć w Anglii pracujesz hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justyna M.
ale ty jestes głupia. hahahahha udawać teżtrzeba umiec. A arystokratka ci ładnie dowaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mama
Hehheheehhee fajna prowokacja :) Zawsze jakaś odmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj do slownika, to bardzo proste a raczek raczej nie pobrudzisz, mozesz poprosic Gabi, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justyna M.
naucz się angielksiego tłuku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
szkoda ze idiotka nie wie co to znaczy hahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
Kochaniutka autoreczko, co porabiasz na topiku o matkach siedzących z dziećmi w dmu, i czemu je krytykujesz że siedzą w domu, skoro ty to samo robisz, i jeszcze nie wiesz w jakiej branzy twoj mąz pracuje ? Tzn jeszcze tego nie wymysliłaś bo to trudne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jestescie zabawne, angielski w Pl i tu to inna bajka, drogie arystokratki, nie denerwujcie sie tak bo zlosc urodzie szkodzi, przeciez wiecie, wsiadzcie w wasze jumbojety i przyjedzcie do sklepu Bathroom Worl, dzielnica Fulham, dam wam rabat na wanne z hydromasazem i kolorowymi swiatelkami, ide na lunch a wy jak macie ochote powk.....sie na to ze tak wielu rodakow wyjechalo z kraju i uklada sobie zycie. Nie mam willi z basenem ale kto wie dzis zagram w national lottery, czekam na komentarze, zabawe mam przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickza
nikogo nie krytykuje a ty idiotko bez szkły - justyno dear naucz sięnagielskiego a easy lay to kurwiszon dla twojej widomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups zaraz mnie zjedza World, sorki zjadlam d, ale chyba przez to korona z glowy nikomu nie spadnie, wejde tu za jakas 1h z hakiem to na pewno sie posmieje. do o rany, rany, bierz to na miekko, nie bawia cie tacy ludzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×