Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nineczka7777777

Czy gdziekolwiek w Polsce można dostać oryginalne produkty

Polecane posty

Gość Nineczka7777777

takich firm jak: Gucci, Dolce & Gabbana, Chanel, LV????? A jak można, to gdzie??? I proszę nie mówcie że na bazarkach czy allegro są super podróby, mi chodzi o ORYGINAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornwalijka24
Proponuje podróż chociażby do Berlina- w Polsce wątpię czy znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Sephorze
są ale kurde drogie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornwalijka24
Heh myślałam, ze autorce chodzi o torebki, zegarki itp . ;) A kosmetyki Gucci, Dolce & Gabbana, Chanel to w Sephorze i douglasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaaa777777777
chodzi mi o okulary przeciwsłoneczne, torebki, takie tam.....naprawdę nigdzie w naszym beznadziejnym kraju nie ma markowych produktów????!!!! Jejku.... nie mowie że chcę kupić, ale chciałabym choć obejrzeć, spojrzeć czy warto wydać np. 1000 zł na okularki Chanel.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaaa777777777
chodzi mi o okulary przeciwsłoneczne, torebki, takie tam.....naprawdę nigdzie w naszym beznadziejnym kraju nie ma markowych produktów????!!!! Jejku.... nie mowie że chcę kupić, ale chciałabym choć obejrzeć, spojrzeć czy warto wydać np. 1000 zł na okularki Chanel.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaaa777777777
chodzi mi o okulary przeciwsłoneczne, torebki, takie tam.....naprawdę nigdzie w naszym beznadziejnym kraju nie ma markowych produktów????!!!! Jejku.... nie mowie że chcę kupić, ale chciałabym choć obejrzeć, spojrzeć czy warto wydać np. 1000 zł na okularki Chanel.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaaa77777
sorki, wysłało mi się kilka razy pod rząd, nie wiem czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niektórych optyków w galeriach handlowych w Wawie sa okulary - czy oryginalne to nie wiem torebki i inne to chyba bedzie bardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha Ha Ha Ha
Gucci, Prada, D&G taaa w Chinach produkowane jakością nie odbiegają od rzeczy z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejowy
widziałem drogie okulary dobrych firm np. bvlgari - 2600zł w sklepie w Krakowie na ul. Zwierzynieckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w GDyni w jednym centrum handlowym jest butik z ciuchami VErsace,CAvalliego,D&G i g.Ferre... gucci i inne sa w SHow room de reve w wawie...okulary zas we wielu salonach optycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zacznij zagladac
na strony internetowe firmy Zepter no i do ich sklepu internetowego. Maja swietne certyfikowane kosmetyki, suszarki, depilatory, odkurzacze, zelazko parowe, lampe bioptron itd... Wiem ze sa super bo samam mam i uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z wawy
jak to gdzie w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z wawy
produkty tych firm sa u nas dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe fajnie by bylo placic tylko tyle ile te ciuchy są warte...:P raz widzialam jeansy D&G za 1200..normalnie wygladaly...tylko co je oprocz metki i tegfo,ze sa zrobione w fabryce d&g odroznia od ejansow np: z levisa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo z kosmetykami...tu za szminke DIora trza dac 100zl..moja ciotka plywa na pasazerze po swiecie:P gdize jest wolnoclowy sklep i bez cla taka szminka kosztuje z 50 zl....a odejmij dot ego marze producenta ,sklepu i za reklame :D koszt produkcji to z jakies 10zl:P ale ajkosc jest rzeczywiscie swietna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabeleiravp.pl
masz racje koszt produktow "luksusowych" to maksymalnie 25%, mowie o koszcie produkcji, najczesciej jednak mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaa7777
Furious, jesteś z Gdyni?? Ja z Gdańska. W którym centrum handlowym są te rzeczy, w Kwiatkowskim?? Czy Batory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w KLifie(w orlowie gdyni)....na swietojanskiej tez jest sklep z ciuchami cavaliego i escady sport. a i w klifie tez jest MAx Mara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wawie jest i Versace
i Escada, Burberry, w koncu to stolica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Zepter
Szminka kosztuje 45zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiapl
z mojego doświadczenia wynika ze jedynie w warszawie mozna dostać produkty znanych marek. jednak wybór jest bardzo ograniczony. Dziwię sie ze nawet okulary przeciwsłoneczne sa bardzo trudno dostępne, przynajmniej w Łodzi. Do tej pory nie znalazłam salonu optycznego który oferuje okulary Chanel. W większość mają po prostu dwie pary "na krzyż" okularów przeciwsłonecznych, zazwyczaj maxmary (chociaz w Lodzi jest sklep firmowy maxmary) z przed 5 sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu masz takie sklepy na 100% jest D&D, vERSACE. LV nie ma w Polsce.Pewnie dlatego ze popyt byl by marny bo kogo stac na torebke za np 10 000zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody-89
Ja zamawiałem sobie spodnie VERSACE z Włochy można niezłe zyczy wypatrzeć i nie tylko versace ale takie jak dolce&gabbana, chanel, gucci, armani. Kupiłem spodnie za 70 euro. www.ebay.it tylko tzrba sie dogadać z kolesiem zeby przesłał do polski a pozatym jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidos
W Poznaniu w Starym Browarze masz maluteńki butik Versaciego. Giorgio Armani jest w Wawie, Lacoste jest w Wawie, Gucciego, Dolce & Gabbany i Chanel chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat
Jak nie ma!! Poszukajcie w necie trochę. Jest w Polsce dużo markowych produktów. W Warszawie głównie ale i w mniejszych miastach czy miejscowościach także. R&G sklep który ma w ofercie Balenciage, Diora, YSL, Chloe, Gucciego, Armaniego, D&G, Dolce&Gabbana, Etro, Prada, Givenchy . . . Snobissimo rownież w Warszawie podobnie Armani, Jimmy Choo, Sonia Rykiel ... Mamy Emporio Armani, 2 Burberry, butiki Eskady, Bossa, GFF, Max Mary, Lacoste, 4 Versace. Istnieje tez sieć Lilla moda dystrybutor na Polskę wielu luksusowych marek D&G, Versace ... Ma butiki własne i franczyzowe. Galeria Kokieteria w Warszawie to luksusowe buty, ubiegali się o Manolo Blahnika ale nie wiem jak się skończyło. Optyków jest pełno z okularami projektantów, podobnie jubilerów z zegarkami. Chanel, LV, Valentino niestety nie mamy, ale ma się to wkrótce zmienić. Chanel i LV mają wejsć na polski rynek ale nie będą oferować wszystkiego tylko akcesoria jak dobrze pamiętam. O Valentino nic nie wiadomo. Zapowiedziano wejście Chloe. Wiele nam jeszcze brakuje do stolic mody i raczej szybko się to nie zmieni. Nadzieja w sklepach multibrandowych. Może doczekamy się kiedyś butiku Christiano Louboutina, Briana Atwooda, Manolo Blahnika, Valentino, Hermesa (najdroższe torebki), Gucciego, Diora, Balenciagi, Fendi, Dolce&Gabbana, Dsquared (kilka juz jest ale multibrandowych - likus concept store), Bottega Veneta, Chanel, LV, Prady, YSL, MCQ czy Jimmiego Choo. Mam nadzieje że niedługo i że ceny będą na poziomie europejskim. Nasz bliski sąsiad Czechy bije nas na głowe - jest Dior jest Hermes, Burberry... Pozostaje nam czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka..Krk
Np. U mnie w Krakowie w Galerii Kazimierz można kupić m.in zegarki Gucciego ale to wydatek ponad 3 tys. :(, w Galerii Krakowskiej w jednym z butików (nazwy nie pamietam) są torebki D&G, jest butik Versace no i w P&C o którym tu wcześniej była mowa są fajne markowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodabobi
A ja mam pytanie czy w Złotych Tarasach można gdzieś kupić pasek Dolce&Gabbana? Albo gdziekolwiek indziej? Bo na allegro nie ma ciekawych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×