Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjes sobie

ostatnio zauwazam

Polecane posty

Gość czyjes sobie

Ostatnio zauwazam smieszną rzecz. Niezbyt ładne, nieszczególnie inteligente dziewczyny, mało zadbane itp.. chcą mieć super przystojniaka, z niesamowitymi zainteresowaniami, super pasjami. Takie, jak to mowią, ciacho. Ale do tego musi być miły, inteligenty, "dobry w te klocki" itp.. Same nie mają niczego do zaoferowania niestety. Nie dość , że często są niezbyt urodziwe to i w głowie za dużo nie mają . Do tego zero skromności same się określają jako księzniczki , śliczne , ładne piękne a ani to urodziwe ani inteligentne a rozmowa z nimi to czerstwa bułka , mają mało co do powiedzenia na większość tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gorzej jak
mimo tego mają najwiecej do powiedzenia na mnóstwo tematów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Masz racje...Ale z facetami bywa podobnie... Rozumiem , ze jestes typem intelektualisty? Hmmmm ja raczej intelektualistka nie jestem, jest za to wiecej we mnie blazna i chama...Ale lubie rozmawiac:) O Wojaczku i nie tylko... Juz od kilku lat nie spotykam sie z ladnymi facetami, co jest odbierane przez otoczenie jakie kolejne dziwactwo..A ja po prostu szukam kogos o dobrym sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urb
ale za to szybciutko wskakuja do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjes sobie
ja to jakieś dziwne spotykam :) niby studentki , niby wykształcone a strasznie nierozgarnięte umysłowo , zresztą według mnie sporo Pań ma problemy z rozmową , rozmowy z nimi są bardzo zdawkowe z ich strony , taK nie , dobrze ,źle zero kreatywności i umiejętności podtrzymania rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjes sobie
ostatnio gadam sobie z dziewczyna na czacie pytam się jakie ma zalety a ta mi biust D coś tam i sporo takich jest :) w realu też sporo ma problemy z rozmową jak ja czegoś nie powiem nie zacznę tematu to mogła by taka siedzieć godzine i patrzeć się w ścianę od czasu do czasu zadając idiotyczne pytanie np jaki lubisz kolor czy cos w ten deseń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfe
widzisz, chłopcze, elokwencja to dar którego nie trwoni się w celu popisania przed pierwszym lepszym rozmówcą, bo i po co, by sprawić mu przykrość? gdy panna chce, stanie na rzęsach by pokazać się od najlepszej strony, nie każdy jednak jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo rozumiem po co komus średniointeligentnemu ktoś z wielkimi pasjami - chyba wiadomo, że tacy \"pasjonaci\" potrafia gadać w kółko o tym samym:) i oczekują od partnerów też jakiejś wielkiej pasji - niekoniecznie takiej samej, ale chyba partner bez zainteresowań wydaje im sie nudny szzcególnie lubię sredniointeligentne panienk, które cytuja publikacje z brukowców i sie nad tym szeroko rozwodzą do wojaczkologa - człowiek bardziej niż inteligentny nie musi sie obnosic ze swoja wiedzą - nawet błazeńskie (?) zachowanie czasami świadczy o inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
A mnie draznia bardzo bledy ortograficzne..Bo potrafie zrozumiec, ze nie kazdy jest urodzonym mowca...Ale niech chociaz pisac potrafi... Bo sa tzw. pseudostudenci, absolwenci WSB...Od takich nalezy trzymac sie z daleka...Tak samo od malarzy bazgrolow i innych artystow ze spalonego teatru... Trzeba poszukiwac autentycznosci...Nie do podrobienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjes sobie
dziewczynko :) to chodzi o to , że im się wydaje jakie one szczególne nie są , inteligentne , mądre, ciekawe a z reguły są nudne jak flaki z olejem i mają naprawdę mało co do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im wiecej brzydkich dziewczyn
zwiaze sie z przystojniakami tym lepiej. Wiecej bedzie ladnych dziewczyn dla brzydali. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfe
zwracam się do odbiorcy per chłopcze bo przy niektórych tutaj czuję się stara i mądra jak matka ziemia ;D wracając do tematu, trzeba kogoś naprawdę dobrze poznać by ocenić czy jest płytki czy nie, lub by mogły nas zaskoczyć jego niespodziewane zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
Dlatego staram sie nie cytowac KCR Kanta...Tylko byc bardziej zyciowa:) Ale gdy widze niebo zasiane gwiazdami....To od razu przypominam sobie...Ze prawo moralne jest we mnie;) Tak na serio, to hmmmm faceci tez maja problemy z komunikacja, ale wszystko zalezy od nas, czego my tak naprawde szukamy...Ja nie szukam kogos, kto musi byc specerm z dziedzin w ktorych ja jestem dobra..Wolalabym miec kogos, od kogo moglabym sie wiele nauczyc:) Jesli nie lubi rozmawiac to niech mi pokaze, co kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaczkolog82
A co bys zrobil, gdybym zamiast o kolor zapytala....Jak myslisz czy Wojaczek byl poeta kontestacyjnym i dlaczego? Czy nie uwazasz, ze autotematyznm w jego poezji jest zwodniczy i wskazuje raczej na zapowiedz literatury postmodernistycznej niz na watki autobiograficzne? Chyba bys uciekl gdzie pieprz rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfe
hehe, Wojaczkolog, dobre! (nie to żebym nie miała nic więcej do powiedzenia w odpowiedzi ale czasem najprostszy tekst, pełniący funkcję fatyczną, wygłoszony jako komentarz, stanowi najbardziej ekonomiczny komunikat... bla bla bla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjes sobie
Eh dziewczyny ja nie jestem chodzącą encyklopedią , nie twierdzę , że jestem omnibusem i geniuszem , ale odpowiednią wiedzę jak na swój wiek posiadam a ja spotykam tego typu dziewczyny , że jak mówię , żę jadę do Czech na wakacje to się pytają czy nad morze :) i do tego są święcie przekonane o tym jakie to one inteligentne nie są i jeszcze im się wydają , że są piekne i śliczne a są brzydko mówiąc najcześciej brzydkie jak listopadowa noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjes sobie
nic ciekawego sobą nie prezentują wymagania mają takie , że szkoda gadać czytać 1 post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfe
dobra, nie twierdzę że nie ma głupich ludzi np niedouczonych, bez wszechstronnej wiedzy... ale też idiotyczna pomyłka, zupełnie nietypowa itd, może zdarzyć się każdemu wiesz, nie w każym momencie jest się w najwyższej formie umysłowej, nie zawsze zrozumie się dobrze co druga osoba ma na myśli a niekoniecznie świadczy to od razu o inteligencji a tu tymczasem autor wyskakuje z bardzo kategorycznymi sądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfe
o, ja właśnie palnęłam, nie poznałam kto co pisze, myślałam że mamy nowego rozmówce, bo autor zmienił trochę styl i przyznaję od razu rację przedmówcy, po co się umawiać jeśli od razu intuicja nam mówi że ten ktoś jest nie dla nas? a wogóle, tak na marginesie, wymagania danej osoby nie zależą raczej od jej wyglądu czy innych cech i są jej osobistą sprawą :) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kobiety nie chcą z Toba gadać, albo Ty nie umiesz, albo są nieśmiałe, albo się wstydzą, albo mnóstwo innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×