Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Witajcie Dziewczynki z naszymi kochanymi Dzieciaczkami:) Destiny:) niech się to juz unormuje🌻 Alergia na mleko, powiadasz, niewykluczone, hm...Dobrze, że Natalka dała się ukoić w tym płaczu🌻 Pyniu🌻 śliczne zdjęcia:) Andzia:) Jasiu polubił dentystę, super:) Marchewka:) masz rację z tymi uregulowanymi porami czynności, to rzeczywiście działa:) nula:) erudycja kolkowa niezwykła:) majka:) cieszę się, że piszesz tak optymistycznie:) Rzeczywiście szkoda, że musimy w Polsce często wybierać mniejsze zło ale idziemy jednak wybrać:) \"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...\" Kasia dziś z nami nie pójdzie, bo jeszcze leczymy resztki choróbska, co prawda jest dużo lepiej ale może poczekamy ze spacerami do jutra, a we wtorek kontrola u lekarza. Kasia już brała udział w kilku wyborach:):) A wczoraj wieczorem wybraliśmy się do Krakowa do salonu aranżacji wnętrz poleconego przez kuzynostwo Wojtka, fajne, ciekawe rozwiązanie i bardzo sensowne ceny, np. firan, oświetlenia, mebli, łazienek. My ciągle jesteśmy na tym etapie i jeszcze dłuuugo będziemy:) Potem poszlismy sobie na kolacyjkę do jednej z ulubionych knajpek włoskich, ja jadłam makaron z małżami, mniam:) Uwielbiam owoce morza, tylko takie świeże, fajnie przyrządzone, a Wy?:) A nastepnie odwiedziliśmy przyjaciół:) Super wieczór, super relaks:) Z Kasią została oczywiście niezastąpiona p. Ewa:) Uwielbiamy ją za to i oczywiście za to jaka jest kochana:) No to idę na obiad, dziś u nas z wczoraj zupa kalafiorowa i taki rodzaj tarty na bazie pumpernikla z jajkami, smietaną kremówką , goudą i camembetem ( przepis z \"Wysokich obcasów\" sprzed tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, bardzo dziękujemy za fotkę Patryczka w okularkach. No niesamowity jest, śliczny:) Kasia co chwilę chce oglądać jego zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro - aż muszę się przyznać, że Ci pozazdrościłam :D....chętnie bym się powłuczyła bez celu...bez pośpiechu po uliczkach starego miasta ....owoce morza....nie jadłam nigdy.... w dobrej restauracji skusiłabym się na pewno...jak bardzo mi potrzeba spędzić fajnie dzień !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nula-pięknie doradziłaś o kolkach,tak składnie i fachowo to napisałaś,chociaz mnie ten problem nie dotyczy ale az z ciekawością przeczytałam pyniu-córeczka prześliczna,zdjęcia profesjonalne!gratuluje! a my wcinamy szarlotke na ciepło a wieczorem pewnie bedzie jazda na rowerku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) Ja tak szybciutko :) W Angli spedzamy milutko czas :) wczoraj i dzis bylysmy na miescie i wrocimy obaladowane prezentami od mamy :) . Bardzo podoba mi sie tutaj podoba nikt na nikogo nie zwraca uwagi , rozne narodowosci , ubiory i zachowania nie robia na nikim wrazenia .Jedni chodza np w plaszczu , kozakach i szalikach a drudzy w spodenkach i japonkach .Ciuchy w sklepach nie tak jak u nas sa o tej porze zimowe ale caly przerozne :) Tatianka jest tutaj bardzo grzeczna czym zadziwila nie tylko mnie i meza ale wszystkich bo szykowali sie na darciucha :) Robercik jest slicznym i spokojnym chlopcem :) podczas chrztu spal :) Alek tutaj sie ladnie bawi , uwielbia kuzynke Ewe wola na nia DZIECINKA EWUNIA :) niestety chygba znow bierze go choroba dobrze ze z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko, Mamuniu - 🌼🌼🌼 .....czekamy tu na jakieś Wasze szaleństwa :) brrrr zimno...i zapowiadają coraz gorszą pogodę brrrr..aż same się na usta cisną słowa Kazika : \" Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - jak dziś Natalka?? Trzymam kciuki żeby się wszystko unormowało !!! Mnie też na początku sugerowano skazę białkową i odciągając Ali pokarm praktycznie jadłam tylko chleb z chudą wędliną , rosół i gotowany królik, indyk , cielak lub duszone jabłka z ryżem...myślałam, że wykorkuję.....pokarmu zaczęło być coraz mniej i mniej.....wkońcu zupełnie przeszłam na mieszanki mleczne a kolki nadal były!!!! MEGAKOLKI!!!! Dlatego rozumiem Cię doskonalę i WSPIERAM Z CAłEGO SERCA!! Nie załamuj się!!! Kiedyś obudzisz się i okaże się, że one same miną.....odejdą tak nagle jak przyszły iiiii nigdy już nie wrócą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak my też sobie dzisiaj pochodziliśmy i wypiliśmy kawkę+ciacho ........ w Ikei :)), kupiliśmy dzieciakom pudełka na zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka :) Proszę wstawać! wczoraj wieczorem 2 godzinna kolka zakonczona pacyfikacją małego terrorysty ;) zawsze to jakiś sukces ;) Pacyfikacja nastąpiła wraz ze zwyciestwem PO - po dwoch godzinach noszenia i spiewania piosenki o donaldzie tusku uspokoiły moją córkę ;) punkt 23 zamilkła do 3 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destyni gratuluję sukcesów z kolką:) Moje dziecię nadal niestrudzenia wstaje o 5...pomimo przedłużenia mu czasu nocnej kąpieli na godz. 20...teraz drzemie ale ja się nie kładę bo położyłam się wczoraj, spałam 30 min. i jak Patryk mnie obudził swoimi nawoływaniami \"Mama\" to czułam sie jeszcze gorzej niż po pobudce o świcei:( zaprzyjaźniłam się z kofeiną i ekspresem do kawy i jakoś pociągnę do wieczora:) Mam nadzieję, że jak wrócę do pracy Miskowi zmieni się rytm dnia:) Wczoraj byliśmy na małym spacerku, zimno było ale Patryk poubierany jak na Syberię i jakoś nie zmarzł:) Po drugie to oni z moim mężem coś knują...w sobotę marudnego Patryka uśpił tatuś - przytulił go na naszym łóżku - i tacy wtuleni sobie zasnęli, a wczoraj razem słuchali muzyki... Patryk nogi na biurku a tatuś mu śpiewał Turnała (miał pomoc bo mu Turnał w słuchawkach leciał) i bawili sie przy tym doskonale:) Szkoda, że nie mogą tak codziennie - ale ktoś musi na nas zarobić:) Pogoda do kitu więc dalej bawimy sie w szafowe porządki i dziś porządkujemy z Patrykiem tatusiową garderobę:) Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pyniu ❤️ powiedz mi, tak sie wlasnie zastanawiam..moglas jesc taki ryz z duszonym jablkiem? zjadlabym chyba..ale nie wiem czy moge..kuurde wymiekam z ta dieta... Ależ brzydka pogoda..brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeny ja taki łakomczuch dobrze, że moge jeść wszystko..... ale dzś zimno ja już po porannym spacerku z Jskiem do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Cześć dziewczyny! Czy możecie polecić dobrego ginekologa z Katowic oraz szpital? Mam na myśli Panią doktor, bo do mężczyzny już nigdy się nie wybiorę. Jestem dopiero na początku, w sumie jeszcze nie uwierzyłam, że jestem w ciąży :) Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii gratulacje!!!!!!!! nie znam pani doktor bo ja znowu tylko do pana chodzę gdzie wszyscy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii, polecam Centralny Szpital Kliniczny na Ligocie. Mają fantastyczny personel. Miałam wspaniałą położną - Joanna Młotek, polecam. Co do lekarzy - hmmmm, ja już nigdy nie wybiorę się do kobiety. Mnie prowadził dr Banaś, jest zastępcą ordynatora na położnictwie. Ale podobno bardzo dobra jest tam dr Wijowa, przyjmuje też w przyszpitalnej przychodni. A podobno doskonały, acz drogi jest ordynator - dr Chromy. Przyjmuje prywatnie w Sosnowcu. Kamiś mnie woła, a chciałam jeszcze napisać o krowim mleku. Może potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam abii - polecam raciborską, a jesli chcesz namiar na gin w tym szpitalu - bardzo fajną, daj emaila. judyta- my cała ciąże sluchalismy Turnaua, teraz też, anwet w 5 miesiacu byłam na koncercie i jak zawsze spotkałam się z Grzesiem. cieszę się, że moaj partia wygrała. ;-) Malutek przed chwilką zaszczepiony- pani doktor byłą i nic nawet nie pisnał. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Dzięki majkkaa, ale Raciborska odpada :( Przejechałam się na dwóch lekarkach, które tam pracują. I dlatego pytam, bo wszyscy polecają Raciborską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Nula, ja chyba mam jakiegoś pecha, bo do dr Banasia też się już nigdy nie wybiorę - to jemu zawdzięczam uraz :) Drobnej dolegliwości nie potrafiło wyleczyć paru lekarzy, dlatego teraz przy ciąży panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii, najlepszy lekarz jakiego znam i mogę polecić to dr Krzystyniak z Tychów. Przyjmuje prywatnie, ale terminy dłuuugie. Z NFZ też, ale to już można zapomnieć. Ale nie ma lepszego. Poleciłoby ci go pół Tychów. Pewnie dlatego te terminy ma kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
abii - na Raciborskiej znam super lekrakę dr N. to może do doktor Kurkowskiej na kosciuszki, rodzisz wtedy w klinice na ligocie. Ale ona bierze 150 zł za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Prywatnie odpada :) Ale dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro, Nula mam nadzieje, że przesyłki szybko dojdą :)) dla kogoś jeszcze katalog? Mamuniu tylko czesc??? oj widac że sporo wrażeń i czasu brak a gdzie Marchewka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu- jest nas tu niezla zgraja wiec nie da sie w ciszy i spokoju pisac na kafe... jak siadam przed kompa to albo alus mnie wola albo ktoras dzidzia placze ... potem to juz nie moge sie skoncentrowac.... powiem tak jedzenie mi tu nie smakuje tzn wedlina itp wogole nie maja dla mnie smaku:( szkoda tylko ze duzo tu lakoci i to mnie kusi mysle ze przywioze gratisowe kg:( wogole to dopiero dzis wyspalam sie w miare bo przez caly tydzien ledwo co moglam zasnac buuuuuu glowa mi pekala i bolal zoladek.... alek budzi mnie wczesnie wiec o pospaniu rano nie ma mowy malo tego maz wcale sie nie kwapi zeby z nim zejsc rano....w domu dam mu za to popalic.... juz mam nerwy jak pomysle o tym cxzekaniu na lotnisku to jest najgorsze :(tym bardziej ze alek jest taki ciekawy... abi- witam;) dziewczyny jak juz bede w Polsce to regularnie bede sie pojawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! :-D Już skompletowałam dokumenty i jutro im zawożę :-D Bo na to cywilne stanowisko nie dostałam się. Poległam na ostatnim etapie. Ale i tak daleko zaszłam. Z ok. 60 osób zostało nas ostatecznie siedmioro. Muszę przyznać, że nieco mnie to podbudowało. Pieniądze dziś wyszły, więc jutro będziesz je mieć mam nadzieję u siebie. Tylko czy nie za malo mi policzyłaś, kochana? Nie chcę, żebyś dokładała do interesu. :-D Ale wielkie dzięki i buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×